Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. masz gdzieś czy nie masz - zbieraj te maile, na pewno się przydadzą
  2. skończyło się właśnie ale pamiętam i odnowię, tak jak obiecałam - będę odnawiać aż do skutku
  3. o wiek nie pytałam, ale też mi się wydaje, że do 50-tki dobiega na oko to na prawdę trudno ocenić
  4. Tak, ta szpakowata to jej siostra
  5. Pani ma kilkanaście kotów pod opieką, nie wszystkie są w domu, część jest na działce :) W domu jest chyba 6 Poza tym Pani zawsze miała psa, ze schroniska, jej siostra ma psa, też ze schroniska i wogóle. Rozmawiałyśmy wczoraj i nawet ma już opracowane spacery z psem w ciągu dnia, kiedy pracuje (na szczęście blisko domu i "na własnym"). A latem Kabelek miałby całą działkę do dyspozycji, domek i towarzystwo okolicznych kotów. Wiem dziewczyny, że trzeba wszystko dokładnie sprawdzić, ale wierzcie mi że to jest osoba o wyjątkowo wielkim sercu dla zwierząt.
  6. jaka to przyjemność zdjąć aukcję z allegro z powodu znalezienia domu przez psa :D czy to może ta Pani obserwowała go na allegro?
  7. Tylko nie bardzo rozumiem co niby chcą ci ludzie zwalić na dziewczyny? Pies trafił do schroniska 15.09, a dziewczyny zajęły się nim 20.09. Co one miały z tym wspólnego przez te 6 dni kiedy cierpiał bez pomocy w schronisku????
  8. ale jest drugi obserwator na allegro....
  9. na drugą stronę Wisły, :) jeśli wszystko się uda, będzie mieszkał w naszym podwórku :)
  10. Belula wyczyść skrzynkę :) wysłałam ci PW w sprawie DS dla Cablosa ale mi napisało, że nie ma miejsca
  11. [quote name='DIF']A przyjmiesz jeszcze anovip z Justusią? Jeśli tak to już nie będziemy się martwić o ten most, pod którym wspólnie mamy zamieszkać, razem z naszymi psami oczywiście.... :evil_lol::loveu:[/quote] da się załatwić - mam duże mieszkanie :diabloti: byle Guzik i Dusia byli bezpieczni to się zmieścimy
  12. i drugie - samodzielne i wyróżnione nawet obserwatora ma
  13. [quote name='DIF']Ale na razie modlę się, żeby TZ nie wywalił mnie razem z nią z chałupy.... :-( Siedzimy cichutko jak myszki!!![/quote] Jakby co, to mam wolny pokój ;-)
  14. [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer1.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer3.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer4.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer5.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer6.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer2.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/okienko.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/krata.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/dawaj.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/hilton.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/psuje0.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/psuje1.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/psuje2.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/ciotka.jpg[/IMG]
  16. podaj konto na PM, postaram się coś wygospodarować, niewiele tego pewnie będzie ale zawsze coś
  17. Dif, daj znać jak uznasz sunię za adopcyjną, zrobię jej chociaż allegro
  18. wyślij mi na maila to wstawię
  19. Mamutek ma obserwatora na allegro...
  20. Ja trzymam. Mnie tez ta sunia sen z oczu spędzała - pół rodziny męczyłam o jej dostarczenie do Warszawy
  21. BANERKI DLA STUARTA: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112698"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/stuart1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112698"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/stuart2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112698"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/stuart3.jpg[/IMG][/URL] Jak już będzie można go ogłaszać, to dajcie mi znać, zrobię mu allegro
  22. Guzik pięknie się bawi ale z moją kotką Dusią, ze mną nie potrafi. Trudno mu się dziwić - od początku człowiek albo go bił albo kopał, więc teraz machanie rękami nie za dobrze się kojarzy, podobnie machanie patykiem. Piłki też nie ruszy bo pewnie był bity jak zabierał dzieciom piłkę. Ale uwielbia drapanie po brzuszku więc i bez zabawy możemy się podopieszczać :) A co do wychowania Ciebie przez Micię - zwierzaki są mądrzejsze niż nam się wydaje. I sprytniejsze. Poza tym to jest dokładnie tak jak napisałaś - po co na ma się fatygować skoro i tak pańcia zrobi tak żeby Mici było jak najlepiej :)
  23. Przepraszam, zagapiłam się. Już zmieniam numer konta :)
×
×
  • Create New...