-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Selenga replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
wysłałam wiadomości z prośba o pomoc dla Lenki do osób, które na mapie pomocy oferują DT może ktoś będzie mógł pomóc -
Misiek spod dworca - agresja i nieufność-odszedł za TM
Selenga replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczko DIF - nic nie krzyczysz a ja coś obiecałam i nie dotrzymałam :( Już się poprawiam: -
Dżok - w DOMU!!!! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!!!!!!!
Selenga replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
A ja bardzo bym prosiła też o jakieś zdjęcia - ogłoszenie z 2 zdjęciami będzie kompletnie nieskuteczne :( -
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
dostałam zapytanie o Koko z allegro... -
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
no wiesz - on ma dobry dom, krzywda się mu nie dzieje... do schroniska go nie oddadzą, to ciotki pobiegły gdzie indziej :) -
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
hopsniemy kochany na początek bo nikt nas nie zauważy... -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Myślę, że tu jest wyjaśnienie sytuacji Ambuvetu: [URL]http://www.kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=73[/URL] Nie ma się co oszukiwać - weterynarzy, którzy nie byliby nastawieni przede wszystkim na kasę wcale tak znowu dużo nie ma... -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
Selenga replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Wysłałam na maila dzis rano kurcze nie dotarło ???[/QUOTE] Na maila nie dotarło, ale teraz dotarło na PW. Przelałam 130 zł, powinnaś po 16:00 mieć na koncie -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
Selenga replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka']Nie wiem ile Selegena wpłaci ,[/QUOTE] wpłacę za 10 dni pobytu u Jamora, tylko ciągle nie mam numeru konta - wpłacić do Jamora? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Selenga replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
mam jedno zgłoszenie z allegro, przekazałam dziewczynom kontakt do pana a panu kontakt do dziewczyn -
MISIEK uroczy starszy pan szuka DS/DT - pomóżcie znaleźć mu dom! MISIEK czeka na dom trzy miesiące w "Ambuvecie" w Wołominie i w tej chwili blokuje miejsce w szpitalu innym psom - Fundacja Serce serc nie ma możliwości ratowania kolejnych zwierzaków poszkodowanych w wypadkach czy pobitych POMOZMY MU ZNALEZC KOCHAJACEGO LUDZIA!!! Na poczatku wrzesnia trafil pod kola samochodu gdzies w okolicy Gory Kalwarii. Na szczescie ktos zadzwonil po pomoc - do wolominskiego Ambuwetu. Kawal drogi (info dla tych spoza Mazowsza: ok. 50 km), ale Pogotowie Ratunkowe dla Zwierzat zdazylo na czas i Misiek zostal uratowany. Mial zwichniety lokiec, liczne krwiaki i problemy z wyproznianiem, wymagal wiec dluzszej hospitalizacji, ale rokowania od poczatku byly dobre. Teraz, po trzech miesiacach spedzonych pod troskliwa opieka lekarzy z Ambuwetu, Misiek jest juz gotowy, aby pojsc do domu... tylko nie ma domu!!! UWAGA! Chociaz Misiek nie mial czipa ani adresowki, z pewnoscia mial wczesniej wlasciciela. Mial dwie obroze, w tym jedna przeciwpchelna, byl spokojny, zadbany, "domowy". Moze ktos slyszal o wilczastym kundlu, ok.10 lat, ktory zaginal na poczatku wrzesnia w okolicy Gory Kalwarii? Dawny wlasciciel sie nie odnalazł,więc Misiek musi pojść do nowego domu albo chociaż do DT. Dodatkowym problemem jest to, że Misiek zajmuje jedyny boks w lecznicy i "Ambuvet" nie ma możliwości udzielenia pomocy innym poszkodowanym psom, które w wyniku wypadku wymagają szpitalnego leczenia Pomozmy Miskowi! wszystkich zainteresowanych adopcją lub daniem DT prosimy o kontakt:[FONT=Verdana] tel. 0-22 787-04-21 lub tel. kom. 660 444 111 (w godz. 10.00-21.00).[/FONT] Misiek jest pod opieka Fundacji Serce Serc, obecnie znajduje sie w lecznicy Ambuwet w Wolominie, gdzie po wczesniejszym umowieniu mozna go poznac osobiscie i sie zakochac To jest psiak fakt emeryt jednak gdyby trzymać się zasady ma się tyle lat na ile się czuje to zapewniam Was , że Misiunio czuje się pewnie na 2 latka . Kuśtyka na jedną tylna łapę , śmiesznie to wygląda bo to utykanie w niczym mu nie przeszkadza lata jak opętany po Ambuvecie . Jest bardzo enegiczny , ufny , nie ma żadnych urazów na psychice związanych z tymi przykrymi wydarzeniami , które go spotkały czyli ciężki wypadek . Jest bardzo energiczny i raczej nie lubi stać w jednym miejscu więc dla niego potrzebna osoba aktywna mimo iż wiek na to nie wskazuje to zachowanie owszem. Spokojnie można go porównać do 2 latniego psa - myślę, że świetnie by się dogadali . Misio nie wykazuje agresji wobec nikogo i niczego - kot, pies, człowiek.
-
MISIEK uroczy starszy pan POJECHAŁ DO SWOJEGO NOWEGO DOMKU!!! :)
Selenga replied to gosia.marta's topic in Już w nowym domu
[quote]tak samo Pan Janusz powinien liczyc sie z tym ze Gapcio czy Muki to szczeniaczki i szybko znajda wielbicieli, dla starszego psa potrzeba wielkiego milosnika...[/quote]Sorry, ale to chyba jednak nie tak - pokażcie mi lecznicę, która zdrowego psa trzyma aż do znalezienia mu domu??? Ambuvet to jest LECZNICA a nie przytulisko. Ja wiem, że wiele osób jest zaangażowanych w szukanie domu dla Miśka i że to nie jest łatwo, ale coś wymyślić trzeba, żeby Miśka przenieść z Ambuvetu. Czekanie aż się jakiś DS znajdzie nie ma sensu bo to potrwać może kilka miesięcy... Wrzuciłam Miśka na wątek owczarkowy, ale może znacie ciotki od owczarków - może pomogą -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]A ja się chciałam dowiedzieć czy jeszcze na allegro będą sprzedawane cegiełki. [/QUOTE] BĘDĄ Mam nadzieję, że do końca tygodnia cała procedura rejestracji fundacji na allegro się w końcu zakończy... -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
Selenga replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
HELP! Czy ktoś mi może na PW wysłać numer konta do wpłaty dla Karmelka? -
[quote name='Anja2201'] Problem jest jedynie taki ,że mamy dlugi za leczenie . Koszt leczenia malucha to 230 zł , część chociaż trzeba oddać , jutro będę u wet , na kontroli to wezmę fakturę i wrzucę na wątek.[/QUOTE] Skończył się bazarek na malucha - przeleję Ci dzisiaj 100 zł z bazarku, tylko podaj proszę nr konta na PW
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
Selenga replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Karmelkowi starczy kasy do 19 grudnia -jeszcze selegena się nie odezwała może dorzuci obiecane pieniążki . [/QUOTE] Dorzuci, oczywiście że dorzuci. Tylko poproszę numer konta bo mi chyba wcięło. Pisałam już 2 razy PW do marlenki, ale wygląda na to że nie dostała :( -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Selenga replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']no cóż......na razie nie idą[/QUOTE] na allegro mają dużo odwiedzających i 1 osoba obserwuje -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Ciotki, trzeba ostro ruszyć sprawę Miśka - jeśli on nie odejdzie z lecznicy, to następnej takiej bidy jak Muki, pan Janusz i lekarze z Ambuvetu już nie uratują bo nie będzie co z nią zrobić. Misiek jest zdrowy i niepotrzebnie zajmuje boks, który może być niezbędny do uratowania innego życia. Podobno Misiek miał wątek - może ktoś podać link? On ma jakieś ogłoszenia? -
Przepiękny Koko szuka nowej rodziny - potrzebna pomoc w ogłaszaniu
Selenga replied to Selenga's topic in Już w nowym domu
[quote name='eski']Biegnij do domku, psiaczku[/QUOTE] musi ci się udać Koko -
[quote name='madcat1981']O, to ja nie wiedziałam, ze Kamyś taki zasobny :) Moria, za zabawki Ci zwrócimy przy najbliższej wpłacie. Ty wiesz najlepiej co mu starczy choc na kilka dni zabawy :roll:[/QUOTE] Zasobny jak zasobny :) Obiecałam, że sfinansuję badania Czarusia u okulisty i przelałam Morii odpowiednią kwotę. A pan Doktor nie wziął nic za wizytę, więc co się będą pieniądze marnować albo krążyć po kontach - u Morii na pewno będą dobrze wydane. Kamyś na tym skorzysta, a to też jest jeden z moich ulubieńców.
-
[quote name='eliza_sk'] Tylko do d..., bo teraz nie będę mogła wystawić komentarzy moim "kupującym" (bo aukcja usunieta) i wygląda to na jakiś przekręt :( [/QUOTE] Miałam taką samą sytuację przy aukcji na Mukiego - wysłałam do wszystkich, którzy licytowali maila z wyjaśnieniem i podziękowaniem. Odzew był bardzo sympatyczny i wszyscy wpłacili mimo przerwanej aukcji