-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Ja obiecałam, że zasponsoruję sterylkę Małej, ale gallegro załatwił to inaczej , więc żeby się moja deklaracja nie zmarnowała dajcie znać dziewczyny jakie są mnie więcej koszty sterylki, to wpłacę wam na konto odpowiednią kwotę. I żeby było wszystko jasne - podajcie koszt nieulgowej sterylki :)
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
wieści z godziny 13:00 - dobre wieści :) [I]"[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]Stan szczeniaka powoli stabilizuje się. Psiak, po raz pierwszy od wczoraj, przespał się ok. 2 godzin. Szczeniak [B]samodzielnie oddał mocz (nerki pracują) oraz odzyskał apetyt[/B]. "[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/I] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/muki.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/ugotowany1.jpg[/IMG] -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic'][B]Więc właściwie Maluszek umiera[/B]... Wierzę, że do końca pomożecie Mu, że ujmiecie Mu choć trochę bólu.[/QUOTE] Monika, przecież nikt w lecznicy nie jest sadystą - psiak na pewno jest znieczulony, ale to nie o ból chodzi w tej chwili... -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Sobota 21 listopada 2009 r. - godz. 20.39 [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Stan szczeniaka w dalszym ciągu jest krytyczny. Była właścicielka tego malucha gotowała w dużym garnku wodę na kąpiel dla swojego 2,5 letniego dziecka. Postawiła gar z wrzątkiem na podłogę i poszła do drugiego pokoju po ręcznik. W tym czasie dziecko wzięło szczeniaka na ręce. Szczeniak wpadł do gara z wrzątkiem. Połowa ciała jest sparzona, druga część (o ile szczeniak przeżyje do jutra) niebawem "odejdzie. Ponownie proszę o modlitwę. Zrobiliśmy absolutnie wszystko, co tylko współczesna medycyna weterynaryjna może zrobić. Jeśli szczeniak przeżyje (a szanse ma nikłe) leczenie będzie bardzo długie i kosztowne. Szczeniak został "z urzędu" objęty pełną pomocą Fundacji Serce Serc. [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/ugotowany.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT] -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Laura, allegro cegiełkowe oczywiście zrobię, ale dzisiaj już nie dam rady, nie spałam od wczoraj rano i padam na pysk z samego rana się za to wezmę -
i jeszcze banerek dla dzieciaka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173904-KrzywoA-apek-psie-dziecko-tak-bardzo-skrzywdzone"][U][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/krzywelapki.jpg[/IMG][/U][/URL]
-
[quote name='Pinesk@']Cykorek ma allegro, jakieś inne ogłoszenia?Ja go ogłaszam tylko na gumtree.. Mu najbardziej potrzebne są teraz ogłoszenia :( Potem go gdzieś wrzucę...[/QUOTE] allegro mu się wczoraj skończyło, w weekend odnowię on ma wznawiane allegro regularnie, ale chyba się juz opatrzył wszystkim bo co raz mniej wejść jest mimo wyróznienia przydałyby się nowe fotki...
-
[B]Wreszcie udało mi się dogadać z nowym dogo i zrobić obiecany bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174106-Totalny-misz-masz-od-Sasa-do-Lasa-na-szczeniaczka-z-krzywymi-A-apkami-do-27-11?p=13545718#post13545718[/URL][/B]
-
Chyba? Szykowałam właśnie rzeczy na bazarek, przeglądałam komu by najbardziej był potrzebny na już... Bid w potrzebie nie brakuje, ale on to po prostu masakra. Jutro rano wystawię szybki bazarek.
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
Selenga replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
zrobię dzisiaj gnojkom allegro wyróżnione -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
Czaruś jest zapisany do okulisty na 24.11 na 12:00 :) Niestety nie mógł być wcześniej bo Moria jest chora -
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aneta.Sokolowska'] jednak chyba nie jestem odpowiednią osobą, bo piesio musiałby zostawać w mieszkaniu sam przez kilka godzin dziennie(jest jeszcze kilka mniejszych niedogodności)...dziewczyny, sprowadźcie mnie na ziemię, proszę![/QUOTE] Sprowadzamy :) Gapcio rozpacza jak 10 minut nikt się nim nie zajmuje. Wyobrażasz sobie tych kilka godzin i sąsiadów? -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Selenga replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mogę zadeklarować 15 zł stałej wpłaty, prawdopodobnie będzie więcej, ale tyle mogę na 100% -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
Selenga replied to kaa's topic in Już w nowym domu
ode mnie 15 zł stałej deklaracji -
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Czyli jak rozumiem, mam zrobić teraz allegro adopcyjne dla Gapcia :cool3: -
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
allegro też się właśnie zakończyło :) 6 dni przed czasem :) 200 x 5 zł... -
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
do końca cegiełkowego allegro zostało 6 dni... i 6 cegiełek... :evil_lol: -
[quote name='furciaczek']W jakim systemie zrobiona jest strona?? Mam od groma czasu wiec moglbym na bierzaco uaktualniac jesli jest jeszcze taka potrzeba.[/QUOTE] To jest bardzo prosty w obsłudze zaadaptowany mechanizm sklepu internetowego. Ale myślę, że to nie jest dobry pomysł żeby aktualizować stronę z Londynu...Żebyś mogła wrzucić informacje na stronę, ktoś będzie musiał Ci te informacje przygotować i wysłać mailem. Jaki jest sens takiego pośredniczenia, skoro osoba przygotowująca materiały dla Ciebie może je od razu wrzucać na stronę?
-
Prowadzenie strony jest na prawdę proste (możecie zapytać Ziutkę). Tylko musi to robić ktoś kto bywa w Klembowie, kto cokolwiek wie o azylu i psach. Ja tu niestety mogę pomóc tylko ucząc obsługi panelu administracyjnego strony. Jeśli ktoś się podejmie prowadzenia choćby działu adopcji, to proszę o PW, umówimy się na zdalne szkolenie
-
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Dziękować nie ma za co :) Lepiej mi załatw zdjęcia Gapcia w wysokiej rozdzielczości bo z czegoś ten dyplomik zrobić trzeba. A domek z Kobyłki skreślamy :mad: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
Selenga replied to red's topic in Już w nowym domu
Kasę chyba zbiera gonia66 i zbiorczo płaci za hotelik -
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
Selenga replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Info z wczoraj: [I]"[FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Gapcio jest już rozpuszczony, jak „dziadowski bicz”. Spontanicznie wita się ze wszystkimi klientami Ambuvetu i ich zwierzakami (bez względu na gatunek, wielkość i płeć). Pięć minut bez „miziania” i Gapcio w płacz. W dniu dzisiejszym poszedł na długi spacer razem z Misiem (dzięki uprzejmości dwóch Wolontariuszek z Wołomina). Jestem przekonany, że już pod koniec przyszłego tygodnia dla Gapcia rozpocznie się nowy etap w jego życiu. Tym etapem będzie prawdziwy i kochający dom." [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Na allegro Gapcia odwiedziło już ponad 1300 osób[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][I][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana], [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]wiele osób obserwuje i jest sporo wpłat :)[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][I][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana] [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/I]