Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
zastanawiałam sie nad jedną rzeczą - gdyby ktoś chętny był z daleka to czy byłby możliwy transport pieska ? -
zastanawiałam się - czy gdyby był ktoś chętny z daleka to możliwy byłby transport pieska do nowego domu ? mam nadzieję że tak
-
ale o co chodzi ?!
-
dałam ogłoszenia Billiego na forum PON-ów i forum ***** może tam się ktoś nim zainteresuje
-
nie widziałam jeszcze "naszego" Fuksika na żywo szkoda Więc proszę - wymiziajcie psiaka ode mnie !!!
-
SZCZECIN, Barry, przepiękny kudłacz JUŻ W NOWYM DOMU!
Onaa replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
fajnie że takie macie optymistyczne podejście do sprawy Barryiego dziewczyny :) myślę że w ogłoszeniach pieska trzeba umieścić również tę informację o szkoleniu psiaka, to ważne aha i myślałam o tym żeby ten wątek nabrał rozpędu - żeby losem psiaka zainteresowało się więcej osób - bo udana współpraca wielu osób przy szukaniu dobrego domu dla Barriego to większa szansa dla niego :) Rozumiem że Barry wrócił teraz do schroniska - jak on to znosi ? może mu być ciężko bo przecież podczas szkolenia był pewnie w lepszych warunkach niż w schronisku no i przyzwyczaił się do swego opiekuna ( p. Tomka) ? czy nie ma teraz problemów z innymi psami w schronisku ? tyle pytań - ale chciałabym jakoś pomóc psiakowi - mam słabość do kudłaczy - tylko wiadomo, gdzie Szczecin a gdzie Małopolska :roll: -
podnosimy pieseczka - hop Miki na górę !
-
10 LAT W SCHRONISKU!!! a ma 12 LAT :( !!!!!!MA DOM!!!!!
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
biedaczek, stary biedaczek :-( -
obawiam się że jak on taki ładny jest teraz to po jakimś czasie w schronie i brzydszy się zrobi bo wiadomo w schronie nie ma warunków dla kudłaczy i może się zrobić wycofany skoro on taki łagodny jest, to schronisko może mu nie służyć - tak jak zresztą pisałyście że on nie nadaje się do schronu. a jakiś dt? Mam pytanka: - Czy piesek jest zaszczepiony, odrobaczony ? - Jak sobie radzi z innymi psami, i jak znosi wszelkie czynności co są przy nim robione ( chodzi mi o to czy jest łagodny, uległy, pozwala na wszystko z sobą robić, czy też nie ) ? - I czy wiadomo coś o jego stanie zdrowia ? trochę pytań, ale chcę mu zrobić jakieś ogłoszenia w internecie (przydałoby się też w gazecie) no i trochę info potrzebaby o nim :) a czy macie możliwość dać jego ogłoszenia do jakiś gazet lokalnych np. Dziennika Polskiego czy innych ?! I przepraszam że tak się wtrącam w Wasz wątek :oops: ale mam słabość do kudłaczy :)
-
no nie - psiak cudo jest - i co on w tym schronie robi ? gdzie ludzie mają oczy i serca że on nie ma jeszcze domu !
-
a gdyby tak zrobić małe doświadczenie - bo wiecie strachem sie czasami nie da nic załatwić - zwłaszcza jak nie można stanąć z tym kimś twarzą w twarz, a jak ktoś zechce sie przed Wami chować to go nie znajdziecie - bo jak ktoś tu już napisał : drzwi nie wyważysz . ale może by tak napisać uprzejmego maila do tej pani, ze się martwicie co z psiakiem bo był waszym ulubieńcem ( i takie tam różne podobne rzeczy) i że jeśli ma z nim jakieś trudności (bo o tym wam wiadomo) i nie może go jednak zatrzymać u siebie na stałe to żeby sie pilnie skontaktowała z Wami, bo jest chętna na tego psiaka rodzina, zadzwonili ostatnio i bardzo sie zmartwili że już wcześniej byli na niego chętni - bo oni po rozmowie z Wami sa zdecydowani itp.itd. No i by sie zobaczyło co Pani na to ? Ale trzeba by sie wtedy niestety liczyć z tym, ze Pani by go bardzo szybciutko oddała. Więc niewiadomo co lepsze - czy jego powrót (gdzie ? - znowu schron ) czy jego nieznany los :shake:
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ojej !!! jeden dzień mnie nie było a tu taka wspaniała wiadomość że Tabsik jedzie do hoteliku :multi: ( ja już się o niego bałam ) Jo37 ściskam Cię [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/kuss.gif[/IMG]mocno za tę pomoc dla piesia !!!! A jeśli chodzi o wpłaty na Tabsika to pieniążki wpłacamy bezpośrednio na hotel u Murki tak ?! -
zaczęłam sie powaznie zastanawiać nad kastracją mojego psa :evil_lol: Jurmar98 - ja wiem że mężczyźni mają jakiś problem z kastracją psów, trochę to zrozumiałe, ale myślę że dla Fuksika to żaden problem - przecież on nie będzie nigdy reproduktorem a nie mogąc się "wyhasać" bo wiadomo czym to grozi to tylko by biedak cierpiał z tego powodu , a tak to przynajmniej nie będzie miał czego żałować :)
-
wczoraj Bari był w Gazecie Krak. mocno trzymam kciuki żeby domek się znalazł !!!
-
SZCZECIN, Barry, przepiękny kudłacz JUŻ W NOWYM DOMU!
Onaa replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
to jaka jest obecna sytuacja tego pieska ? znowu jest w schronisku? Szczecinianka i Monis24 - rozumiem że zajmujecie sie bezpośrednio Barrym? tylko szkoda że tylko we dwie jesteście :( rozumiem że ten wątek po to żeby znaleźć pieskowi dobry dom ! a i jeszcze pytanie - dlaczego nie przeszedł testów , czy wiadomo - a może Barry jest po prostu za łagodny na psa policyjnego? no i czy piesek ma jakieś ogłoszenia porobione internecie, allegro, w prasie ? trzymam kciuki za Barriego :) -
myślałam że Zara ma już domek i dlatego wieje z jej wątku optymizmem ale zerknę do Zary, :roll: może wkrótce i na wątku Fuksika będzie panowała radość i poczucie dobrze spełnionej misji uratowania psa :) Fuksiku , co by tu jeszcze dla Ciebie zrobić - żeby ten domek cię wreszcie znalazł pieseczku !!!
-
Młody, wesoły trzyłapek Tabs w domu jak z bajki:):):)
Onaa replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Tola jest w temacie,wiem tylko ze nie dużo już brakowało .[/quote] przepraszam bardzo - a do czego nie dużo brakowało ? -
[quote name='jurmar98']Dogo 07 podpisy usunięte ,bo chyba za dużo pikseli,jak Ci odpowiedziano, na którymś wątku.A jeśli masz "doła" ,to najlepiej wejdź na wątek weszkowej Zary i pooglądaj zdjęcia (są na ostatnich kilku stronach).Depresja powinna przejść.U mnie to działa znakomicie.Zawsze przeglądam ten wątek jako ostatni ,po tych wszystkich smutnych.[/quote] nie znalazłam wątku weszkowej Zary :oops: - a chętnie bym trochę optymistycznych rzeczy poczytała, szczególnie tu na dogomanii tego człowiekowi potrzeba
-
SZCZECIN, Barry, przepiękny kudłacz JUŻ W NOWYM DOMU!
Onaa replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
czy piesek już znalazł domek i dlatego wątek się zakończył ? piękny piesek :) -
to dobrze że z Fuksikiem wszystko w porządku
-
tak jak obiecałam dzisiaj wpłaciłam na poczcie dla Lolusia teraz trzymam kciuki za piesia !!! i liczę na cud jesli chodzi o jego zdrowie !
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/43/033aecf303e68de5.jpg[/IMG][/URL] Pamiętacie jak było jeszcze niedawno ?! Był przez chwilę takimoment że wydawało mi się że Fuksik już na zawsze tak pozostanie - zgaszony, przybity, uwięziony . A teraz - to niesamowite jak może się odmienić los psa - dzieki Wam jest bezpieczny i oczekuje już tylko na jedno -na swojego człowieka :) Przepraszam :oops: ale dziś mam coś melancholijno-dołowaty nastrój i tak mnie jakoś na wspomnienia zebrało ....
-
dzięki Jurmar98 że się pojawiłeś :)
-
i co tam u ciebie pieseczku
-
a ja się boję że tu taka cisza bo Tamb właśnie nie ma co odbierać a niech to - usunęli mi podpisy - moje banerki z psami - ale dlaczego ? no dlaczego ?