Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. jak ten psiak sie musi stresować jak jest tak stale przenoszony w inne miejsce - przecież on potrzebuje spokoju i stabilizacji .... a tam ciagle niepewność to nie jest dobre dla niego problem w tym że on tak daleko Wg mnie jak ktoś tak traktuje niepoważnie psa i to jeszcze takiego biedaka schroniskowego to nie powinien być jego opiekunem . Pies to nie zabawka tylko żywe stworzenie !!!
  2. może by faktycznie jakiś bardziej chwytający tytuł wątku zrobić żeby wiecej osób tu przyszło ? a czy jest jakiś banerek Bariego który by można dać do podpisu?
  3. serce człowiekowi pęka jak takie nieszczęścia psie widzi :-(, trzymaj sie Malutki dzielnie !
  4. ja zrozumiałam że Foksia miała zabrać Mikiego do kundla ostatnio :roll:
  5. co tam z Tobą Miki? martwie sie o Ciebie piesku ? Miki miał byc ostatnio w Kundlu - czy bedzie w TV w ten czwartek ?
  6. [COLOR=black][B]AgaG:[/B][/COLOR] Chciałam wesprzeć troszke malca finansowo ale numeru konta nie widzę ( albo ślepawa już jestem :crazyeye: ), możesz mnie pokierować to wpłacę jeszcze dzisiaj pieniążki na poczcie ?
  7. ja nie wiem jak takiego maluszka ślicznego na łańcuchu można trzymać :placz: :-( :placz: polska wieś - ech płakać sie chce i wyć i tyle XXI wiek - technikę i technologię to my może i mamy rozwinietą ale za to nam wrażliwość serc i szacunek dla wszystkich żywych stworzeń maleje. A kiedy psiaczek będzie w Kundel bury i kocury - w ten czwartek ? To mam nadzieję że znajdzie od razu domek .
  8. czy piesek jest zdrowy ? a jeśli jest do adopcji to czy ma jakieś ogłoszenia w internecie lub gazecie ?
  9. a gdzie teraz przebywa psiaczek - we Wrocławiu ? CZY WIADOMO ILE TAKA DIAGNOSTYKA WE WROCŁAWIU KOSZTUJE ? rozumiem że potem leczenie psiaka
  10. dalej bez domu ? nadal w schronisku?
  11. wspaniała opieka Czarodziejko dla biednego Amiczka !!! dobrze że przynajmniej tam u Ciebie ma dobrze :), wcześniej pytałam gdzie piesek aktualnie przebywa, ponieważ myślałam że mogłabym go chociaż bidulka odwiedzić ale łódzkie to troche daleko. mogę troszkę się dołożyć ale tylko troszkę do finansów.
  12. a czy suczka może już być ogłaszana czy też trzeba poczekać aż bedzie wyleczona , no i czy pod względem jej psychiki już jest w miarę dobrze czy raczej jeszcze potrzeba trochę dla niej trochę czasu i dużo miłości i spokoju ? na początki wątku coś też pisało o wsparciu dla sunieczki ? aktualne ?
  13. Gdzieś wcześniej na wątku już pytałam o konto dla Alutki (jako Dogo07), żeby chociaż pare groszy na jej pomoc przesłać ale nie miałam odp. Więc pytam ponownie - jeśli oczywiście taka pomoc jest potrzebna. I jeszcze mizianko dla słodkiej Kruszynki :)
  14. Taki milutki psiak z niego - jak to możliwe że on nadal nie ma swojego domciu ?!
  15. I jak się ma sprawa tego psiaka ? Tak wszystko tu na wątku ucichło ? Czy to znaczy że jest ok. ?
  16. Rozumiem że szukacie dla niej domku. A czy suczka ma jakieś ogłoszenia - w internecie, w prasie ?
  17. :) Kochany Judymek !!! Dużo szczęścia malutki !!!
  18. I jak tam śliczny Parszywku ? Co u Ciebie maleńki ? :)
  19. [quote name='Olena84']Ja właśnie też przed chwilą patrzę, że dogoo07 ma 7 postów i tak myślę, że cały czas myślałam, że to pisze dogo07, a tu widze, że madcat też to zauważyła;).[/quote] dogoo07 to Dogo07 czyli Ja :)
  20. Jakiś czas temu ( jako Dogo07) oferowałam się że wspomogę psiaczka ale byłam chora i dopiero w ost.tygodniu wysłałam na niego pieniężne małe co nieco - idzie pocztą więc jutro może będzie już na koncie. Trzymaj się Psinko !
  21. Widać że jest jeszcze trochę porządnych ludzi na tym świecie :) A adopcja Timusia bardzo mnie cieszy !!! Może faktycznie ta kastracja nie jest potrzebna, ewentualnie w nowym domu w miarę potrzeby. Pamietajmy że psinka miała w ostatnich czasach trochę stresów - przecież już raz była adoptowana i potem nadle porzucona. Należy się jej teraz spokój i miłość :) Do domku Timusiu :) P.S. W takim razie wstrzymam się chwilowo z wpłatą na Timusia bo nie wiem czy i ile będzie potrzebna.
  22. Aha i dałam ogłoszenia Mikiego (chociaż nie jestem przekonana do takiej formy pomocy psiakowi na ten moment, ale skoro już będzie po operacji to może akurat się przydadzą) na: e-zwierzak petsy (wyróżnione) kupiepsa mojpupil przygarnijzwierzaka. Będę obserwować wątek, może bedzie potrzebna jeszcze jakaś pomoc dla tego milutkiego i biednego psiaczka.
×
×
  • Create New...