Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. rozumiem że na płatny hotelik dla psa Cię nie stać, chociaż przy wydatkach mieszkaniowych ok. 300 - 400 zł mc dla psa, którego się kocha to nie tak dużo ?! przynajmniej na najbliższy czas
  2. czy Tabsik nadawałby sie jako pies dla rodziny z dziećmi ?
  3. A ja tu Offa dam - malutki starutki chorutki piesek porzucony - bez pomocy nie ma szans w schronisku :placz:Prosimy bardzo o pomoc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krk-dziadzio-miki-po-operacji-w-wielkim-stresie-potrzebny-doswiadczony-dt-ds-131340/[/URL] To MIKI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-kolejny-chory-dziadzio-oddany-przez-wlascicieli-131340/"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/dziadzio/staruszek3ii8-1-1.png[/IMG][/URL]
  4. Fajnie że ten uroczy piesek znalazł dom :) To już drugi sznaucerkowaty jaki ostatnio widziałam, że znalazł domek ! Nie macie przypadkiem namiarów na jeszcze jeden fajny domek ?
  5. To piesek jest Drem czy Dramat ? :roll: Bo na stronie psy.pl u góry jest nowe ogłoszenie psinki zrobione prze ewelinka_m [Drem] a na dole moje [jako Dramat] :roll: Ewelinka_m - super :lol: dobrze że piesek ma tyl e ogłoszeń !!!
  6. Biedny Krzywulek - a taki śliczny ! Dobrze że wyciągnięty ze schronu - bo tam by mu się tylko pogorszyło - pod czułą opieką Biafry dojdzie powolutku do siebie. Niestety , zaburzenia nerwicowe u psów to niełatwa sprawa - dlatego żal mi biedaka bardzo, może miał trudne dzieciństwo, i być może to syndrom kennelowy się u niego odezwał. W tym m-cu nie dam rady ale w przyszłym troszeczkę się postaram na niego dorzucić. Życzę Małemu powodzenia i wiele miłości :)
  7. to już ogłoszenia robić Kongusiowi ? zawsze się zastanawiałam - skąd wiadomo że piesek ma obserwatora na allegro :roll:
  8. Przytul mnie - to oczywiście przydomek hodowlany :lol:
  9. no właśnie ale co z tym domkiem jest - bo nic dalej nie wiadomo ?
  10. ogłoszeń w internecie można zrobić mnóstwo - jest chyba z 70 takich stron do ogłaszania :roll: a w gazecie lokalnej czyli pewnie jakiejś warszawskiej możecie go dać ?! dobrze by było .
  11. a ja się obawiam że marznie :( to do postu Oleny jest
  12. Pewnie że Słodziak :) Tylko brać i kochać !!!
  13. albo Foksie - jesli sie zgodzi -bo ogłoszenia Mikiego są z kontaktem do niej
  14. No właśnie : kto będzie zbierał pieniązki dla Mikołaja? jest jeszcze jedna deklaracja na 30 zł :loveu:
  15. A więc Konguś to mini labradorek :)
  16. z tego co pamiętam to dawałam Misie na : e-zwierzak kupiepsa przygarnijziwerzaka petsy - wyróżnione mojpupil :)
  17. no właśnie [B]mielografia[/B] [mysza 1 - dzięki :) ] co stwierdzono na podstawie tego badania ?
  18. Ruszyła AKCJA - HOTELIK lub DT dla MIKIEGO !!!;) jakie są deklaracje dla pieska ? ja narazie mogę tylko 20zł m-c(póki co nie chcę obiecywać więcej, żeby się wywiązywać) Ktoś jeszcze ?
  19. jeśli tamten domek nie wypalił to albo trzeba robić ogłoszenia psiakowi albo może hotelik czy coś - bo przecież szkoda takiego ślicznego pieska w schronie !!!!
  20. No to proszę o info odnośnie kontaktu !
  21. no to chyba jest dobrze ? ! :)
  22. jak to sie stało ? czy był wtedy z kimś ? :-(
  23. może by założyć nowy wątek dla pieska ? bo ten to już starsznie wielki sie zrobił .
  24. a to badanie na m ? nie pamiętam - kontrast kości czy coś takiego ?
×
×
  • Create New...