A ja mu pare ogłoszeń porobiłam właśnie, ale nie wiedziałam że znalazł już dom bo nie miałam internetu przez ostatnie dwa dni.
Mam tylko nadzieję, że Bazyli znalazł dobry dom !!!
Agamika - proszę napisz coś o jego nowym domku jak się dowiesz. Ten uroczy puchatek zapadł mi w serce i bardzo bym chciała wiedzieć, że znalazł kochających ludzi i bezpieczny kąt :).
Faktycznie :lol: rita60 - myślałam o dwoch pieskach na raz, bo ich sytuacja jest o tyle podobna że obydwóm w schronisku dobrze nie jest i nie dadzą sobie tam same rady.
Tutaj to by się przydało troszkę zmienić tytuł, bo banerek już jest.
No i więcej Cioc i Wujaszków by się przydało do pomocy Rokitkowi !!!
Taki piękny pies to chyba nie będzie siedział długo w schronisku.
Zresztą po dłuższym czasie w schronie to on już taki piekny nie będzie.
Takie briardzie włosy to trzeba prawie codziennie czesać. A jak nie to się kołtuny porobią, zresztą chyba wszystkie kudłate psiaki mają w schroniskach gorzej, bo przecież nie ma czasu na ich odpowiednią pielęgnację.
Może troszkę zmienić tytuł, banerek już jest :).
Teraz czas na szukacie dt lub hotelika.
No i więcej Cioc i Wujaszków by się przydało do pomocy ślepaczowi !
Może to jest briard z pseudohodowli ?
Bardzo jestem ciekawa czy ma tatuaż, gdyby miał to można by się dowiedzieć coś o nim.
A tak w ogóle to wiadomo skąd ten piesek znalazł się w schronisku ?
Panca - ten zagłodzony biedak :-( na zdjęciu ma wątek, to ten :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/uwiazany-na-lancuchu-glodzony-pies-odebrany-wlascicielowi-blaga-o-dt-136869/#post12224263"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/p10602661.jpg[/IMG][/URL]
To jego właściciel chciał się go pozbyć więc ... go głodził.
Przepraszam że taka upierdliwa jestem z tym kontaktem ale sobie pomyślałam, że może w ogłoszeniach podany tel. jest nieaktualny i dlatego nikt nie dzwoni w sprawie Bambiego :oops:.
Rita60 - jesteś pewna że to jest tel do schroniska ? bo ja myślałam, że do [U]israel .[/U]
Zresztą wg mnie to lepiej jest jak do kontaktu w sprawie adopcji psiaka jest jakaś indywidualna osoba.
To może ja tego maila do Ciebie rita60 podam, dobrze ?
W Niemczech prawdopodobnie czeka na psiaka domek, ale to bardzo daleko a podróż w jego stanie to raczej niemożliwa jest.
I tak piesek czeka, że może w Polsce się ktoś znajdzie kto go przygarnie na stare lata, czeka, że zdrowie mu się poprawi.
Chciałam zapytać jaki mail do kontaktu do adopcji Bambiego, bo ja tylko tel. widzę w ogłoszeniach a czasami to ludzie wolą najpierw pisac maile niż dzwonić.
[IMG]http://www.leonberger-info.pl/forum/images/smiles/b17.gif[/IMG]
Super impreza, ale jak dopiero Doggora będzie świętować jak Misia do swojego domku pojedzie :).