Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Amstafka - fajnie, że Twoja babcia chce jakiegoś piesia przygarnąć. Może ta malutka to faktycznie zbyt żywiołowa będzie ale to zapytaj swojej babci o to, jakiego pieska by chciała. Są przecież inne starsze pieseczki w potrzebie i też by chciały, żeby je ktoś przyganął do serca.
  2. Trzeba ratować maleńką :-(. Ciekawa jestem, czy jak to przytulisko wyda wszystkie swoje psy to czy zostanie całkowicie zamknięte czy też będzie nadal przyjmowało psy.
  3. No jak Dziewczyny mamy świętować to Misia musi znaleźć domek :lol:.
  4. Czy piesek ma tatuaż ? Może udąłoby się go odczytać. No skąd się wziął w schronie ?
  5. Czy Rokitek jest całkowicie łagodny ? I kiedy był adoptowany i zwrócony, dawno ?
  6. Ale żeby tak biedaka zagłodzić ???!!!
  7. Tamb, ja też sobie ciągle obiecuję, że już nie wejdę na żaden nowy wątek. A niektóre tylko obserwuję i czekam, jak będę miała coś pożytecznego do powiedzenia. Ale ten piesek to mi całkiem Fuksika przypomniał.
  8. No właśnie już zobaczyłam, że pisze na początku gdzie przebywa piesek :oops:. A teraz to co - szukamy dt lub dt, tak ? I ogłoszenia bardzo potrzebne.
  9. Maleńka podnoszę do góry. A tak w ogóle to w jakiej miejscowości jest ta psineczka ?
  10. Rozumiem, że najlepiej by było żeby go zabrać stamtąd jak najprędzej.
  11. [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2380/p10602651.jpg[/IMG] Czy ten biedak :-( nie przypomina Wam dawnego Fuksa ?
  12. To ja się do Waszej gromadki przyłączam :).
  13. Biedny ten Apollo bez swojego domku.
  14. Wspaniale, że na tego biednego wystraszonego Misiaczka czeka już domek :).
  15. Wilczek007 - rozumiem, że czujesz się rozgoryczona ale tak już jest że świata i innych się nie zmieni na siłę. Można tylko samemu się zmieniać, i robić to co należy i mieć nadzieję, że inni to docenią i też podążą na nami. Wspaniale jest też kiedy na swojej drodze spotyka się takich ludzi, którzy pomagają i wspierają w tym co robisz. Teraz tutaj jest najważniejsze, żeby jakoś pomóc Rokitkowi. Trzy ogłoszenia i to w dodatku nie wiadomo czy aktualne mało mu pomogą. Monika55 pisała, że piesek był adoptowany i zaraz oddany (bardzo to smutne :( ). Czy tylko dlatego, że jest żywym psiaczkiem, który niczego nie jest nauczony? Bo Rokitek jak rozumiem, w ogóle nie przejawia agresywnych zachowań ( które czasami też mogą być wywołane strachem) ani do ludzi ani do innych psów.
  16. Dzięki za zdjęcia Pianko. Te zdjęcia są ładne, szkoda tylko że przedstawiają smutną rzeczwistość.
  17. Rozumiem Monika55, że Rokitek ma aktualne trzy ogłoszenia: animalia.pl cafeanimal.pl alegratka.pl Na cafeanimal trzeba odnawiać ogłoszenia, zeby dostały się do "Metra". Zresztą każde ogłoszenie trzeba co jakiś czas odnawiać, bo inaczej zginie wśród innych psich ogłoszeń. A bez ogłoszeń nie ma jak znaleźć domku dla psiaczka. Alegratkę dobrze byłoby wyróżnić, gdyby ktoś mógł :roll:.
  18. To psinka znalazła już domek :crazyeye: ?!
  19. [B]Czy są już zrobione jakieś ogłoszenia pieseczka ?[/B]
  20. Bardzo mnie podniosły na duchu te Wasze nocne rozmowy Dziewczyny :) :) :) Dzięki bico, Leyla, marysia55 :loveu:. Bo jakoś ostatnio mnie dopada brak nadziei na dogomanii i własna bezradność - stwierdziłam nawet że się już do niczego nie nadaję i że powinnam opuścić dogomanię. Ale Wy obdarowałyście mnie promykiem nadziei i dodałyście sił :). Jeśli nie My będziemy pomagać tym psim biedom no to kto ?!
  21. Czyli jednak nóżka Tabsika nie została całkiem dobrze zoperowana :(. Żeby go tylko to nie bolało. Mam nadzieję, że ta nakładka pomoże.
×
×
  • Create New...