Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Jeśli Kleksik ma alegratke i allegro to trzeba je wyróżnić, bo zginie w tłumie innych bezdomniaków. Ostatnio często wchodzę na alegartkę, bo pilnuję sobie ogłoszeń "moich" psiaków - czy są na pierwszych stronach. Bo myślę, że parenaście stron wstecz to raczej mało kto zagląda.
  2. Bambi czeka na swój wymarzony domek.
  3. Podnoszę słodziaka :).
  4. To ta Pani z Warszawy co już raz dzwoniła ? O - jak by to było super - gdyby Miodzik znalazł swój dobry domek :) !!!
  5. Na 1-ej stronie jet jedno zdjęcie psiaczka, czy jest więcej zdjęć ?
  6. A czy zdjęcie samego pycholka można prosić ?
  7. To jest fajne zdjęcie Yogiego do ogłoszeń :). Aha - i malutki off: to Bazylek - też długo czeka w schronisku, prawie kolega Yogiego bo też z Olsztyna, może ktoś odwiedzi Bazylka na jego wątku :roll:: http://www.dogomania.pl/forum/f28/bazylka-kochaja-tylko-wolontariusze-dlaczego-olsztyn-133246/
  8. I jakieś nowe zdjęcia psiaczka by się przydały.
  9. "ogłoszenia wywieszane" ???
  10. Urocza ta psineczka. Szkoda, że musi na starość się tułać.
  11. No co ja mogę zrobić maleńka :-( - tylko Cię podrzucam z rana Misieńko !!!
  12. Psiaczek jest niewielki więc koszt to 300 zł. Na innych wątkach daje się uzbierać. Fajne hoteliki są u Ani w Brodnicy, u Wiosny, u Murki. One mają pod opieką wiele takich dogomaniackich biedot i umieją im pomóc. Może same zorientujcie się co i jak. Nie przerażajcie się, że to kawałek drogi od Was - jak trzeba będzie to się psiaka zawiezie gdzie trzeba, byle mu pomóc. Tylko podstawowe pytanie - czy byłaby osoba która wyciągnie psiaka na siebie ze schroniska. No a potem to tylko zbierać deklaracje i zapisywać się do kolejki w hoteliku. To linki do hotelików: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-w-potrzebie-u-murki-jego-lokatorzy-100985/[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dom-tymczasowy-u-wiosny-111378/"][IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/banner_hotelik.jpg[/IMG][/URL]
  13. Na alegratce jest tylko jeden nr telefonu podany zaczynający się na 502. Myślałam, że to Twój ihabe i dlatego tak się usilnie dopytuję czy ktoś dzwonił :roll:, bo pisałaś że tyle wyświetleń było.
  14. Ta łapka trochę dziwnie wygląda, ale jeśli jest zdrowa i zupełnie nie przeszkadza suczce - to nie wiem czemu odrzuca to ludzi.
  15. Jaki biedulek :-(. Ile on ma latek ?
  16. Czy już ktoś do Ciebie Ihabe z tej alegratki dzwonił w sprawie Texasika ?
  17. Zgadzam się z Tobą Grzenka. Od dawna kibicuję Stefanowi, ale kiedy wchodzę na wątek to nic się nie dzieje. Taki uroczy psiak zasłużył sobie na fajny domek.
  18. Agata51 - po prostu miałam nadzieję :oops:, że ktoś zrobi psiakowi alegratke i allegro.
  19. Taki hotelik to ok. 300 zł na średniego pieska.
  20. Wzruszył mnie opis tego spotkania Aresa z tym Panem na drodze. Jak dobrze, że znalazł się ktoś go pomógł pieskowi na drodze. Kolejny psi Bidulek :-(. Czy Aresik to jest szorstkowłosy czy bardziej kudłatowłosy ? Bo on to mi tak troszkę briardzika przypomina :).
  21. Tak się zastanawiam czy Kleksik ma jakieś ogłoszenia ? Aktualne ? No bo jak allegro to jakieś wyróżnione by mu się przydało może świeże zrobić. No i alegratke wyrożnić. Tak sobie myślę.
  22. OTO JAK MISIA BŁAGA O DOM :( !!!!!!!!![url]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko3/misia-1.jpg[/url] Jak zobaczyłam to zdjęcie tej bidulki Misi to:placz:. [B]Brysio[/B] - czy mogłabyś podmienić to zdjęcie na główne na alegratce - może ono jest takie bardziej łapiące za serce.
  23. Czy Rokitek jest zdrowym pieskiem czy ma jakieś problemy zdrowotne ? I czy szukacie dt płatnego czy nie ? A ogłoszenia to by się przydało w 1-ym poście aktualizować, żeby było wiadomo jakie już ma.
  24. Biedna Misiu, nikt do Ciebie nie zagląda. Naprawdę nie wiem dlaczego nikt nie chce pokochać tej miłej suczki. Miała już tyle ogłoszeń, była w Metrze. Kto pomoże Misi znaleźć wymarzony domek ?!
×
×
  • Create New...