Psiaczek jest niewielki więc koszt to 300 zł. Na innych wątkach daje się uzbierać.
Fajne hoteliki są u Ani w Brodnicy, u Wiosny, u Murki. One mają pod opieką wiele takich dogomaniackich biedot i umieją im pomóc.
Może same zorientujcie się co i jak. Nie przerażajcie się, że to kawałek drogi od Was - jak trzeba będzie to się psiaka zawiezie gdzie trzeba, byle mu pomóc.
Tylko podstawowe pytanie - czy byłaby osoba która wyciągnie psiaka na siebie ze schroniska. No a potem to tylko zbierać deklaracje i zapisywać się do kolejki w hoteliku.
To linki do hotelików:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-w-potrzebie-u-murki-jego-lokatorzy-100985/[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dom-tymczasowy-u-wiosny-111378/"][IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/banner_hotelik.jpg[/IMG][/URL]