Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Podrzucam wątek.
  2. Dobrze, że się uspokoiło na wątku. I mam nadzieję, że nikt już go nie będzie zakłócał.
  3. Zrobiłam ślicznemu Texasikowi kilka ogłoszeń: e-zwierzak kupiepsa przygarnijzwierzaka adopcjapsa mojpupil petsy adopcjepsów psy.pl Tylko nie wiedziałam na kogo namiar, bo w alegratce jest inny numer tel. , to chyba Twój Ihabe . :)
  4. A ile jest potrzebne na hotelik dla pieska ?
  5. Wiem że porobiły się tu straszne i przykre rzeczy, których wg mnie na dogomanii nie powinno w ogole być. Pominę to jednak milczeniem bo żadne słowa tego nie oddadzą. Obserwowałam długo wątek i chciałam pomóc założycielce wątku w uratowaniu tych piesków jak pare innych osób. I dlatego teraz jestem spokojna, że szczeniakom nic się nie stało.
  6. Przepraszam, że o to zapytam tutaj na wątku i do tego publicznie - ale czy Wy też uważacie, że ślepy miot trzeba uśpić ? Dziasiaj dla mnie tutaj na dogomanii wydarzyło się coś bardzo strasznego, nie wiedziałam że tak może być.
  7. Hopamy na górę - Kleksik po domek !!!
  8. Czy zdjęcia pieska są tylko na początku i na str.115, czy jeszcze coś przeoczyłam ? Bambi naprawdę nie ma ujmujących zdjęć, a dobre zdjęcia to podstawa do dobrego ogłoszenia. Czy można by mu zrobić takie zdjęcie samego pycholka, jak jego oczki patrzą ? Ja rozumiem, że to może być trudne, ale to naprawdę ważne. Sami zobaczcie - Bambi to miły ładny piesek, a nikt się nim nie interesuje, nie pyta o niego, nie dzwoni o niego. Tak nie może być - BAMBI musi znaleźć dom.
  9. Narazie sobie zaznaczam wątek.
  10. Czy potrzeba pieskowi robić jakieś ogłoszenia ? a jesli tak to na kogo dawać namiary ?
  11. Jak tam maleńka :) . Gdzie ten twój wymarzony domek !
  12. Zyzio wygląda na zdjęciach na zadbanego pieska, więc chyba właściciel dobrze się nim opiekował. Ale skoro psiak został sam na tym świecie i to w dodatku w schronisku się znalazł , pewnie prosto z domowej kanapy, to musi mu być bardzo ciężko - i dlatego mi się go szczególnie żal zrobiło. A jeśli jest jeszcze faktycznie stary to już zupełny z niego biedaczek. Z tymi jego ogłoszeniami to poczekam w takim razie do niedzieli, jak już będzie wiadomo ile ma latek.
  13. A jakieś zdjęcie psiaka jest może?
  14. Dziewczynki, czy w takim razie możecie to jakoś przy okazji sprawdzić - ile lat ma faktycznie ZYZIO ?! No bo to jest różnica, jak w ogłoszeniu będzie że ma 3 lata a okaże się że on ma w rzeczywistości aż 13 lat.
  15. Przepraszam za offa : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-5-dwudniowych-szczeniakow-nie-dajmy-im-umzec-136428/index12.html[/URL] Czy te pieski mają prawo, żeby żyć :placz: ?!
  16. Czyli widać, że dotarłam na właściwy wątek :). ZYZIO jest "mój" :loveu:, niestety tylko wirtualnie. Wpadł mi w oko na stronie schroniska - jak już pisałam na innym wątku mam słabość do kudłaczy, i do terierowatych psiaków też. Chciałam Zyzia poogłaszać troszkę , pomóc psiakowi w znalezieniu domku. Dziękuję bardzo, że go wzieliście na spacerek. Następnym razem proszę go ode mnie wymiziać :). Tylko potzrebuję jeszcze wiedzieć czy on jest ogólnie zdrowy. Aha - i co to te boksy H3, mam nadzieję, że Zyzio jest z łagodnymi psami. [EMAIL="Ank@2"]Ank@2[/EMAIL] - a dlaczego Ty o nim piszesz "starszy pan" :cool3: ? A ten piesek z 1-ego postu, ten sznaucerowaty to jest Lucek czy Teofil ?
  17. Może tytuł wątku troszkę zmienić, żeby więcej osób ten wątek odwiedziło. Ja sama myślałam, że to dzisiejszy wątek. A czy ktoś wie, czy te wszystkie pieski nadal czekają w schronisku ? No i pewnie by ogłoszenia się im przydały.
  18. Czy ktoś mógłby zrobić fajne wyróżnione allegro dla Miodzika, żeby ktoś wreszcie wypatrzył tego ślicznego dziadzia ?
  19. Bardzo się cieszę, że Fifi znalazł wreszcie swój domek i , że jest w nim szczęśliwy :lol:. Życzę mu aby zawsze był już kochany i radosny !!!
  20. Milutki dziadzio Miodzio, a Ty ciągle samiuteńki. Czy jakieś nowe zdjątka bidulka można prosić ?!
  21. Misiu - po domek maleńka !!! Oby wreszcie ktoś Cię zauważył i pokochał, tak jak na to zasługujesz.
  22. Dziewczyny , ja już naprawdę nie wiem jak można pomóc temu biedaczkowi Kleksikowi :( !!!
×
×
  • Create New...