Paskudna osoba - no tak jak zobaczyła że pies stary i chory i do niczego się jej już nie przyda, to go wywalić i niech inni się nim zajmą, i jeszcze się rzuca, i wstyd ją -no to już jest beszczelność i chamstwo :mad:
Ja naprawdę spokojna i łagodna z natury jestem i staram się nie używać brzydkich słów, ale jak czytam takie rzeczy i wiele innych na dogomanii to aż si,ę we mnie wszystko gotuje.
Co się z tym światem dzieje, naprawdę.
Tamb, czy masz już tę obroże dla Bariego czy nie , bo w końcu to nie wiem czy jest mu nadal potrzebna.