Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Myślałam, że na mopomanii się nim ktoś zainteresuje, że może ktoś będzie chciał pomóc psiakowi, ale nic :(. Już jednemu mopkowi tam pomogli, kilka też znalazło domki a tu nic. Może tytuł tematu jest za mało tragiczny ale nie mogę go zmienić. Fako, pewnie biedak z jakiejś pseudohodowli. Ja nie wiem jak można mu pomóc, nie wiem, pierwszy raz rozkładam bezradnie ręce :-(.
  2. Jak chciałam wejść na alegratke to się okazało że jest nieaktualna.
  3. Tak mało osób zagląda do Yogusia. Tylko agata51 nie ustaje w wirtualnej opiece nad pieskiem :). Wcześniej na wątku coś pisało o szkoleniu, o poradzie szkoleniowca dla psiaka i co ? Jakoś to ucichło. I nawet zdjęć Yogiego aktualnych nie mamy , żeby go zobaczyć :/.
  4. Bo jak ten biedak na betonie to już całkiem będzie źle. Może jakieś deski drewniane albo co.
  5. Paskudna osoba - no tak jak zobaczyła że pies stary i chory i do niczego się jej już nie przyda, to go wywalić i niech inni się nim zajmą, i jeszcze się rzuca, i wstyd ją -no to już jest beszczelność i chamstwo :mad: Ja naprawdę spokojna i łagodna z natury jestem i staram się nie używać brzydkich słów, ale jak czytam takie rzeczy i wiele innych na dogomanii to aż si,ę we mnie wszystko gotuje. Co się z tym światem dzieje, naprawdę. Tamb, czy masz już tę obroże dla Bariego czy nie , bo w końcu to nie wiem czy jest mu nadal potrzebna.
  6. Pianka - ile potrzeba, ja się pare złotych dorzuce.
  7. [quote name='morisowa'][B]Czy Trevor może liczyć na pomoc finansową z dogo?[/B] Dziś pojawiła się szansa dla niego. Byłoby miejsce i dobra opieka, ale będzie potrzebna kasa na utrzymanie i leczenie...[/quote] A można wiedzieć gdzie ?
  8. Ja czytałam że Bury do telewizji jedzie, to mi się zamarzyło , żeby Misia też miała taką szansę - no i jak widać marzenia się spełniają :). Ale Bury to chyba dzisiaj miał być w TV, zaraz miałam nawet oglądać, widocznie coś się zmieniło.
  9. Maniuś jest cudny :loveu:. Mam nadzieję, że ta łapka niesprawna nikomu nie będzie przeszkadzać i że piesek znajdzie kochający domek :). Tabsik z trzema łapkami znalazł to i ten znajdzie .
  10. Zastanawiam się co można by mu podłożyć na ten beton, Asia Ty masz jakiś pomysł ? A jeśli chodzi o diagnozę to w schronisku jakoś ciężko to widzę :(.
  11. Jakieś ogłoszenia już ma czy są potrzebne ? A rozumiem, że jak się znajdzie ktoś chętny to sprawdzicie domek, bo ja się obawiam że taki pies jak on to żeby go ktoś na łańcuch do pilnowania nie wziął. Uszko powinien mieć swój dom i kochającego opiekuna. Jest wspaniałym psem. I jeszcze jedno - na zdjęciach to takiej średniej wielkości jest, czy mnie się tylko tak wydaje ?
  12. Czy dlatego pieska nie ma już żadnego ratunku ? żadnych szans na domek ? :placz::placz::placz: Przepraszam ale już nie pamiętam czy on ma swoje allegro i alegratke aktualne.
  13. Łatek, oby znalazł się dla ciebie piesku wspaniały domek :).
  14. Tak sobie myślę, że pieska to trzeba wybierać sercem. Popatrzeć mu w oczy i zobaczyć czy to ten.
  15. A co tutaj tak cichutko ?
  16. Aniu - dziękuję. Czy Ty też jesteś posiadaczką mopka ? Myślałam że na forum briardów jakoś uda się zainteresować jego losem :(.
  17. A piesek ma alegratke i allegro aktualne ?
  18. Ale cudo ten Aresik, ja nie mogę ! Wygląda jak słodki duży szczenior :loveu:.
  19. To może Plamek narazie niech się wyróżni na alegratce :).
  20. Czy wiadomo coś o domku który przygarnął Borata ? Czy pozostała tylko nadzieja, że piesek dobrze trafił ? Jeślin chodzi o alegratke to chyba trzeba podmienić tekst ogłoszenia na innego pieska. Najwyżej będą dwie alegratki dla jednego psiaka.
×
×
  • Create New...