Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. To wyróżnię alegratke. A co oznacza skrót Btw :roll:.
  2. A może Aron albo Nadir ? Takie inne, mało używane ?
  3. Na 5ej stronie zobaczyłam pieska o imieniu Cygan. Taki uroczy kudłatek. Może mogłabym jakoś pomóc w jego ogłoszeniach. Oczywiście jeśli to potrzebne i jeśli piesek jeszcze jest w schronisku.
  4. Dziewczyny jeśki możecie to zróbcie Bumerangowi zdjęcie w tym jego boksie. Takie zdjęcia to ludzi bardziej ciągną za serce, bo jak psiak wesoły i na trawce je na zdjęciu to myślą że na codzień ma tak wspaniale a przecież on potzrebuje naszej pomocy. I wyciągnięcia do hoteliku. Bumcio jest duży, prawda ? Więc jego koszt to byłby ok. 450 zł za mc hotelikowania ?
  5. Szkoda, że nie ma obecnych zdjęć psiaka. Brązowa, prosimy o zdjęcia Kleksika z lata 2009 :). Nie powiem, że gdyby można było dać Kleksika do mariamc. Ale to tylko takie tam myśli.
  6. Smuci mnie to co piszesz o Bazylu. Co innego dyscyplina a co innego metody siłowe. A agresja rodzi agresję. Szkoda mi bardzo Bazylka. Wypisyję się z tego wątku ponieważ nie mogłabym czytać o tym jak ktoś szkoli Bazylka zadając mu ból :(. Myślałam, że Bazylek będzie szczęśliwy i że okaże się wspaniałym towarzyszem dla swojego człowieka.
  7. Tak sobie pomyślałam, że gdyby ktoś zrobił bazarek na Juranda to ja bym parę fantów znalazła. Tylko musiałabym komuś to wysłać :oops:. To tyle co mogę na ten moment pomóc :oops:.
  8. W kolejce jestem 5, ale dwa miejsca są obecnie zajęte więc chyba w sumie 7.
  9. Mam zarezerwowane miejsce w Brodnicy. Więc może być dla Juranda.
  10. Wpadłam do Jurandka chociaż nic nie mogę mu pomóc :(. Ale Ciotka Gosia tak ładnie zapraszała.
  11. Czy ktoś wie jak jak się miewa obecnie Yogi ? Czy jego stan jest bardzo poważny ?
  12. Marysiu, widać że się rozumiemy :).
  13. Ja sobie cichutko zaglądam od czasu do czasu do Kajetanka na jego wątek, ale widzę że ostatnio wątek galopuje w niesamowitym tempie. Tylko się cieszyć, że jest szansa dla psiaczka :).
  14. To wspaniale że Mikuś tak się dobrze miewa :). Cudownie Dziewczyny, żeście mu życie uratowały :). Teraz psiak może być szczęśliwy i bezpieczny :).
  15. A może jakieś świeże informacje jak się Bumcio miewa ? Jakieś zdjątko ?
  16. Nie wiem dlaczego wszyscy myślą, że tu pieniążków już jest dużo, nawet agata się wycofała. A przecież jeszcze sporo brakuje na hotelik. A biedny Ślepotek siedzi nadal na pół metrowym łańcuchu przy schroniskowej budzie. Ciapuś może napisz w 1ym poście że jeszcze brakuje sporo na hotelik. Jakoś nikt tutaj nie zagląda. Ja już niewiele mogę pomóc :(.
  17. Za dostawę budy z allegro też trzeba zapłacić za dostawę.
  18. Zastanawiam się jaką budę ma obecnie Kudłaty. Bo ta z ogłoszenia to ma dach prosty, a chyba lepiej jak jest spadzisty ale może tylko tak mi się wydaje bo nie znam się na budach. No i na zdjęciu ta buda jest na takim dużym podeście, to ten podest to też z tą budą czy nie. A jeśli chodzi o rozmiar budy to może wymierzcie obecną budę w której mieszka psiak. I porównajcie z tą z ogłoszenia.
  19. Brysio, bardzo dziękuję :).
  20. Spokojnie dziewczyny, wszystko się na pewno wyjaśni.
  21. Nie wiem jaka jest ta szkoła K9 ale najważniejsze żeby to nie była szkoła z przemocą wobec psa, tylko pozytywne metody szkolenia. Kolczatki, szarpania psem i tego typu metody siłowe stosowane wobec psa, to nie dość że jest to bardzo przykre dla psa to jeszcze zostawia ślady w psychice psa i nawarstwia tylko problemy zamiast je rozwiązywać. Dobrze się uczy psiaka poprzez metodę pozytywnych skojarzeć, poprzez nagrody (smakołyki). Również w ten sposób odwrażliwia się psa na niemiłe dla niego rzeczy/bodźce. Jeśli chodzi o koty to dobrze żeby się do nich nie zraził całkowicie, skoro w tej chwili za nimi nie przepada. A próbowaliście Ela113 jak idzie w stronę kota (ale jeszcze nie atakuje ani nie szczeka) dawać mu jakiś smakołyk ? Albo jak jest grzeczny dla kota , dawać mu coś smacznego. Podobnie można postępować w sytuacjach z psami. Ja myślę, że biedny Bazyli mógł zaznać sporo niedobrego od innych psów, w schronisku był pogryziony, więc nic dziwnego że tak reaguje na inne psy. Jak widać kiedy się przekonuje, że inny pies nie chce mu zrobić krzywdy to potrafi być miły :). Mizianko dla Bazylka.
  22. Słodka gromadka :).
  23. Będzie alegratka dla Terierka.
×
×
  • Create New...