Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Sarusia czeka na domek. A teraz wakacje i ludzie o psiakach nie myślą, tylko o wyjazdach i odpoczynku.
  2. U megii1 ? A to pierwsze słyszę. Nie wiem gdzie jest aż 20 kojców. Ale np. u Murki czy w Brodnicy jest kilka.
  3. Dzięki Rito :).
  4. Mam nadzieję, że Ci Państwo Rokitka będą mieli ochotę, czas i siły pracować z psiakiem.
  5. [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/83892133.jpg[/IMG] A ten biedak, czy on nie ma coś z oczkiem ? Jakiś taki jest mizerny bardzo ? [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/83892132.jpg[/IMG] To Bonus 311. Może on także potrzebuje pilnie pomocy ? Co on ma z tym oczkiem ?
  6. Odwiedziłam dzisiaj stronę łódzkiego schroniksa i wypatrzyłam tam kilka kudłatych biedot :(. Jak mi kto pomoże to im założę własne wątki, żeby im szanse na dom zwiększyć. A jak tam nasz Ślepotek ?
  7. Jakby ktoś robił bazarek na budę Kudłatego to mogłabym mu wysłać jakieś drobiazgi.
  8. To nie wiem czy psinka ma już alegratke i komu ten kod podesłać :roll:.
  9. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/96a9b10f27c0fc19.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/139/96a9b10f27c0fc19.jpg[/IMG][/URL] Ciapuś a co za piesek ? Jak ma na imię ? I czemu siedzi w czymś takim ciasnym, za kratkami ? A Możesz jeszcze podać mi ten ogólny wątek łódzki.
  10. Pewnie trudno będzie Cygankowi znaleźć domek na starsze lata :shake:. Zwłaszcza że teraz czas wakacji tuż, tuż i ludzie nie o psiakach myślą ale o wyjazdach i odpoczynku.
  11. Teraz rozumiem Marysiu co miałaś na myśli, to taka jakby sieć dobrych domów tymczasowych dla starszych zabiedzonych psiaków ale wraz z pomocą innych osób i z funduszami na ten cel. Kiedyś właśnie myślałam o tym, żeby w Polsce było więcej DT, ale potrzebne byłoby dobre zorganizowanie czegoś takiego. Połączenie ludzkich możliwości z psimi potrzebami. Obawiam się jednak że u nas małowykonalne, skoro wiele ludzkich spraw nie może być właściwie rozwiązana :shake:.
  12. Nadinka biedulka, pewnie jeszcze nie wie że tyle Cioteczek się interesuje jej losem.
  13. Czy można prosić o aktualne zdjęcie Cygana w całej okazałości żeby było wiadomo jaki jest duży ?
  14. [quote name='jusstyna85']Nie mają internetu,rozmawiałam z nimi 1,5 tyg temu[/quote] No i :razz: ?
  15. Wspaniale :). Ślepcio jedzie już po nowy lepszy los. A jak z ogłoszeniami?
  16. A czy ten chętny domek będzie jakoś sprawdzony ? Chodzi o to, żeby to był dobry domek :).
  17. Przecież są różne fundacje pomagające psiakom. Ale Marysiu zawsze taką fundację można założyć. A jeśli chodzi o Lunaka to bardzo mi go żal.
  18. Wpadam tu chociaż mogę wesprzeć tylko duchowo.
  19. Ja tam lubię zarośnięte kudłaczki :). Ale jak będzie miał mniej futerka na sobie to wiadomo, że będzie mu wygodniej. A chciałam jeszcze zapytać, czy Cygan mieszka sam w boksie czy ma jakieś miłe psie towarzystwo ?
  20. Wątek i historia Łatusia dają mi nadzieję i wytchnienie i napełniają serce radością, że może być dobrze i że warto walczyć o to dobro :). Łatulek szczęśliwy u wspaniałej Mureczki, super :lol:.
×
×
  • Create New...