Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Smutna, przestraszona terrierkowata sunia, Maja, w Katowicach, JUŻ W DOMU!
Onaa replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']:multi::multi::multi::multi:[/quote] A co się tak Ciotka Lara cieszy :razz: ? -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Onaa replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Będą jakieś zdjęcia :) ? -
Wspaniale, że Szamanek już nie jest samotny :).
-
Czauder potrącony z gwożdziowaną łapą WRÓCIŁ DO SCHRONU Z DT MA DOMEK
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kaa , to może jeszcze nie był, właśnie nie wiem. -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Onaa replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Biedny Rabanik. Znowu ktoś wyrzucił starszego psa. -
Pewnie że jest w fajnym boksie :), razem z "moim" Brunerkiem:loveu:. A koleżankę ze zdjęć też ma fajną.
-
Czauder potrącony z gwożdziowaną łapą WRÓCIŁ DO SCHRONU Z DT MA DOMEK
Onaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Czy były jakieś telefony, maile w sprawie Czauderka, bo miał się ukazać w gazecie, ale nie wiem kiedy :cool1:. -
Jurku, a jednak chociaż jedno zdjecie szczęśliwego już Szamanka !!!
-
***Zulus*** piękny,wspaniały ,dostojny już w nowym domu
Onaa replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Jak to w życiu nic nie wiadomo. Było tyle obaw a okazało się że jakoś się układa. Zulusku dużo szczęścia i miłości z nową Rodziną :). -
MISZA - schorowany,samotny zrozpaczony MA SUPER DOM, ZOSTAJE U MEGII!!!
Onaa replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Witamy z rana Nadje i jej dobre Ciotki :lol: :lol: :lol:. -
Oby ktoś cie pokochał maleńki tak jak na to zaśługujesz.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Onaa replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
I hop z rana ! -
Nieśmiało zapytam o zdjęcia :).
-
[quote name='grazyna9915']Dogo tu są zdjęcia Cygana jest ich dość sporo: [URL="http://picasaweb.google.pl/grazyna9915/P2628Cygan#slideshow/5319463991295151682"]Picasa Web Albums - grazyna9915 - P 2628 - Cygan[/URL][/quote] Dziękuję. A jakie namiary w ogłoszeniach trzeba dawać ? Czy na schronisko czy raczej na jakiegoś wolontariusza ?
-
Buda z allegro ok. 280 zł + transport. To niemały wydatek.
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Onaa replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
To Rabanik skąd się wziął w schronisku? I ile ma latek ? Psiak mnie zauroczył. -
MISZA - schorowany,samotny zrozpaczony MA SUPER DOM, ZOSTAJE U MEGII!!!
Onaa replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ho , ho, Leyla jak Ci się fajny domek wyszykuje to może i ja z moim kudłaczkiem się wadoptujemy :lol:. -
Cud natury !!! Niebieskooka,szorstka pieknosc czeka na ciebie...ma domek !
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Na alegratce wypatrzyłam jeszcze jednego terierowatego bidaka psiak jest zagrożony, ponieważ jest stary i głuchy :placz:. Nie wiem czy on ma wątek na dogomanii. Skoro ratujemy ślepaczki to ratujmy też głuchotki. To Rumcajs. Chyba ze Zgierza. -
Cud natury !!! Niebieskooka,szorstka pieknosc czeka na ciebie...ma domek !
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
ale.gratka.pl/ogloszenie/1979589_cud_natury_niebieskooka_szorstkowlosa Dzięki majqa :). -
Cud natury !!! Niebieskooka,szorstka pieknosc czeka na ciebie...ma domek !
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[B][B][SIZE=2][COLOR=black]Takie ogłoszenie na alegratce znalazłam.[/COLOR][/SIZE][/B][/B] [B][B][COLOR=#db5500][/COLOR][/B][/B] [SIZE=2][B][B][COLOR=#db5500]Zaopiekuję się terrierkowatą suczką.![/COLOR][/B][/B] [/SIZE] [SIZE=2]Numer 1977444 [/SIZE] [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/n.gif[/IMG] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1977444_zaopiekuje_sie_terrierkowata_suczka.html#"][SIZE=2][IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ikona_notatnik.gif[/IMG] Dodaj do notatnika [/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/'/ogloszenie/powiadom_znajomego/1977444.html'""][SIZE=2][IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ikona_powiadom_znajomego.gif[/IMG] Powiadom znajomego [/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1977444_zaopiekuje_sie_terrierkowata_suczka.html#"][SIZE=2][IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ikona_drukuj.gif[/IMG] Drukuj [/SIZE][/URL] [SIZE=2][B]Ogł. z dnia:[/B] 2009-06-11 [/SIZE] [SIZE=2]Zaopiekuję się sunią szukającą domu. Szukam psiej przyjaciółki w wieku 1-3 lat, w typie terrierka, małej i przyjaznej, akceptującej inne zwierzęta, oraz delikatnej. Obiecuję,m że zajmę się psem odpowiednio, oraz zapewniam 24h opiekę weterynaryjną. Najlepiej, by suczka znajdowała się na terenie woj.pomorskiego lub kujawsko-pomorskiego. Jeśli posiadasz psa pasującego do mojego opisu, a nie możesz się nim dalej zajmować, jesteś wolontariuszem schroniska i znasz taką suczkę, lub dajesz jej dom tymczasowy, prosze zadzwoń! Szukam kudłatej przyjaciółki na długie lata! P.S- Mogę zabrać suczkę do domu na początku sierpnia. [/SIZE] [SIZE=2][IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/n.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=2]W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis Alegratka.pl. Dziękujemy. [B]Nazwa użytkownika:[/B] [/SIZE][URL="http://ale.gratka.pl/o_mnie/1352043.html"][B][SIZE=2][COLOR=#0066ff]pannajoanna[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] [SIZE=2][B]Imię, nazwisko / nazwa firmy:[/B] Joanna R. [B]Miejscowość:[/B] bydgoszcz [B]Adres:[/B] 604-88-11-81 [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ico_email.gif[/IMG] [/SIZE][URL="javascript:przekieruj_na_email('ryngwelska')"][B][SIZE=2][COLOR=#0066ff]Wyślij e-mail[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] [SIZE=2][B][COLOR=#0066ff][IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ico_gg.gif[/IMG][/COLOR][/B] [B]GG:[/B] [/SIZE][URL="gg:12332159"][B][SIZE=2][COLOR=#000000]12332159[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] -
Smutna, przestraszona terrierkowata sunia, Maja, w Katowicach, JUŻ W DOMU!
Onaa replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Co to akcje Scc?