[quote name='stonka1125']żeby nie było to nie widziałam tam nigdy nikogo pijanego,myslę że te butelki to po jakichś sezonowych "pomocnikach",ale gdyby je wywalic to byłaby jedna buda więcej dla malucha jakiegos,no ale to jest widac problem:angryy:[/quote]
Ja nawet o tym nie pomyślałam, tylko mnie te łańcuchy i ta za mała buda bardzo zmartwiły :(.
Ja naprawdę nie wiem jacy ludzie w tych schroniskach pracują, przecież tam powinny pracować ludzie z sercem dla zwierzaków.