Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Czyli to nie jst ds tylko niemiecka fundacja przejmuje psa, tak ? A nie lepiej poczekać na polski dobry domek dla Bonusika ?
  2. Biedna sunia :(, a można ją leczyć w schronisku czy wyciągacie ją na hotelik ?
  3. Słuszna uwaga ;). A Misiu biedny, taki śliczny, i tak skończył marnie.
  4. Jamorku, ja jestem młoda ale o mało przez tego Twojego posta zawału n ie dostałam, no tak mi serce podskoczyło, jak przeczytałam że Baranek zadusił Miśka, że nie wiem :mdleje:.
  5. Jamor, co Ty piszesz, przecież Baranek taki nie jest, to jego gryzły inne psy w schronisku, przecież Baranek by nie mógł skrzywdzić innego stworzenia :(.
  6. A jakiś płatny transport, pati chyba jeździ.
  7. [B]Czy ten kontakt w sprawie adopcji psiaczków jest aktualny:[/B] [FONT=Verdana]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT] [FONT=Verdana]tel. 782 670 611 [/FONT] [FONT=Verdana]lub (017) 856 48 97[/FONT] [B]???[/B]
  8. [B]Tak, tak, Bonusik tylko w pewne i bardzo dobre ręcę.[/B]
  9. Ależ tam pięknie, oglądając te zdjęcia jakoś tak mi się wakacyjnie calkiem zrobiło :lol:.
  10. [quote name='Trident']Witam Popieram zrobienie porządku, jestem tu nowy :) i przeczytanie 140 stron naprawde nie jest przyjemne :) , wiec może zamknać wątek i podsumować. Czyli ile brakuje miesiecznie na hotelik ..., co to jest wpłata na "ogloszenie" jakas gazeta ? Czy możemy dla Stefana zrzucic sie na miesiąc w hotelu a na kolejny bedziemy sie martwić za miesiąc ? Jesli tak dajcie znać ile brakje dokładnie dorzuce. Mysle ze trudno bedzie ustawić wpłaty comiesieczne bo kazdy musiałby zrobic stałe zlecenie zapłtay z konta bo skleroza na pewno kogos dopadnie ... i z ciekawosci bo sie pogubiłem na postach i nie znalazłem ...dlaczego te hotele są takie drogie ? 450 zł + karma to o ile sie nie myle spora suma za 700 zł/m-c możnaby wynając pokój w pensjonacie ;) Pozdrawiam:cool1:[/quote] Witaj :). Przeważnie na pieska robi się miesięczne deklaracje po to żeby za miesiąc nie okazało się że nie ma na jego pobyt w hotelu pieniążków i że piesek musi wrócić do schroniska co byłoby dla niego tragedią. A tak to każdy się miesięcznie deklaruje ile może i chce pieska wesprzeć i jak pełna albo prawie pełna kwota deklaracji się uzbiera to można psiaka ze schroniska wyciągać. A swoje zobowiązanie można sobie w notesiku odnotować albo jak kto woli w głowie :), czasami ktoś prosi żeby mu przypomnieć na pw gdyby zapomniał ile i komu deklarował. Deklaracje są wpisywane na 1-ą stronę wątku psiaka i tam też powinny być najważniejsze info o nim.
  11. [quote name='agata51']Niedobrze się stało. :shake: Czy kto wie, co się dzieje z Hanką i jej telefonem?[/quote] Agatko, okazało się że podany nr telefonu Hani już jest nieaktualny i dlatego jest wyłączony :/.
  12. Ale skąd ten domek ? Jak się dowiedział o Bonusiku ? I czy to jest naprawdę dobry domek ?
  13. Czyż on nie jest słodki :lol: ? [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/7875/p1090543.jpg[/IMG]
  14. Tylko że cała praca i serce włożone w poszukiwania domku dla Lakiego na marne poszły, wszystkie ogłoszenia Lakiego, Bonusika i Baranka, i innych psiaków jeśli jakieś były i ostatnio ktoś zdzwonił w ich sprawie, to się po prostu nie dodzwonił. Nie rozumiem czy Hania nie mogła poinformować że podany nr tel jest już nieważny. A jeśli chodzi o Lakiego to ja po prostu nie wiem kto się nim zajmuje z wolontariuszy i na kogo mogę podawać kontakt w sprawie adopcji. Jedyna pozytywna rzecz to to że dzięki Tamb ujawniło się, że kontakt nieaktualny, bo w innym razie można by tak ogłaszać psiaka i się dziwić że nikt nie dzwoni w jego sprawie.
  15. [quote name='tamb']To co teraz będzie? :-([/quote] Nie wiem :(. Ta cała sytuacja całkiem mnie zdołowała.
  16. Jeśli psiak miałby iść do hoteliku to może trzeba by już się rozglądać za rezerwacją, bo teraz z miejscami krucho.
  17. Numer Hanki okazał się nieaktualny. Byłam pewna że skoro jest podany w wielu ogłoszeniach i skoro ta osoba bywa na dogomanii, to jest w porządku, dlatego nie sprawdziłam tego. Jest mi bardzo przykro :-(.
  18. Czy tak właśnie Rumcajsik wypatruje swojego człowieka poprzez schroniskowe kraty ? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFE-Hk_82I/AAAAAAAABqA/ADn_P_YV24A/DSC_0256.JPG[/IMG]
  19. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/SdfOdiRARyI/AAAAAAAAF2s/QusBCShsOzE/s512/DSC_0186.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_egcqc76ndII/ScFE-oExcAI/AAAAAAAABqI/oFyKV_eWkW4/DSC_0257.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_egcqc76ndII/SdfPRos40iI/AAAAAAAAF6c/Kd-ifIOkGPQ/DSC_0227.JPG[/IMG]
  20. :placz: :placz: :placz: Straszny pech.
  21. A jakiej wielkości jest Rumcajs, średni czy raczej mały ?
  22. DANE DO KONTAKTU W SPRAWIE ADOPCJI, tylko numer Iwonki.
  23. [COLOR=red][B]DANE DO KONTAKTU W SPRAWIE ADOPCJI - trzeba dać dobre namiary w ogłoszeniach.[/B][/COLOR]
  24. Tym bardziej trzeba mu pomóc, takim zaniedbanym psiakiem nikt sie nie zainteresuje :-(.
×
×
  • Create New...