Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Sunia jest urocza, jeszcze nieśmiała jeszcze niepewna, ale może już sobie swobodnie biegać, ma pełny brzuszek, śpi w ciepełku - a to ważne bo teraz znowu mrozy. nadeszły. Na konto suni przyszły pieniążki: 70zł od kropki73 i 40zł od mari23 - bardzo dziękuję.
  2. Tak pieniażki już na koncie Lili Asiu, konto Rabarbarka rozliczone , dziękuję. Dobrze że Lili ma coś na początek, bo deklaracji ma malutko :(.
  3. Cudowny psiaczek :D. On ma umaszczenie merle jak owczarek australijski.
  4. Dzisiaj dostałam zdjęcie Karmelka, któremu jak widać nie przeszkadza duży śnieg i zimno kiedy po spacerku można wrócić do ciepłego domku :D.
  5. Pieniążki w kwocie 1033,59 w dniu 29.01.2021 znalazły się na koncie suczki Lili. Tym samym spadek po Rabarbarku vel Karmelku został całkowicie rozdzielony.
  6. Takie wieści i zdjęcie to miód na serce :D. Miłeczko kochana tak bardzo się cieszę że masz kochający własny domek.
  7. Bardzo mi przykro Jaaga z powodu biednego Pietruszki :(. Niestety nie znamy Boryska, nie wiemy co w nim jeszcze drzemie, to że ma instynkt łowiecki to nie jego wina.
  8. Też się bardzo cieszę że Kokosek tak się dobrze poczuł w domu. Bardzo dziękuję Nadziejko :). Bardzo proszę jeśli możesz :). Bardzo dziękuję Tolu :).
  9. Biedny jest Marcelek, trzymam kciuki żeby z czasem udało mu się zaufać człowiekowi i żeby poczuł się szczęśliwy.
  10. Uroczy z niego psiaczek, i to futerko fruwające :). Super, że tak się dobrze poczuł.
  11. Moje ulubione zdjęcia Boryska - chciałam dać lajki ale oczywiście się skończyły w najmniej odpowiednim momencie. Ten wielki psiak mnie rozczula , on jest taki słodki - tylko tak strasznie biedny. Widać, że to taki poczciwy miś.
  12. O widzę że pojawiła się świetna opcja domku dla Amberka :).
  13. Kochana sunieczka, jest śliczna :). Tylko jeszcze wystraszona, widać że niepewnie się czuje, troszkę jest zestresowana, ale przecież dopiero co przyjechała. Bardzo się cieszę,że udało się ją zabrać i jest już bezpieczna i zaopiekowana. Nazwałam ją LILI.
  14. Serdecznie dziękuję za wsparcie dla mojej wątkowej podopiecznej pieniążki (200zł) już na koncie sunieczki . Dziękuję Czesterku że czuwasz nad potrzebującymi psiaczkami gdzieś tam z Psiego Nieba.
  15. Ponieważ znikły posty z kilku dni, to napiszę tylko że gdy sunia wyjeżdżała ze schroniska to było bardzo dużo śniegu i bidulka nie chciała wyjść z budynku tak że trzeba ją było ze schroniska wywieźć na taczkach :). Bardzo dziękuję. Coś ma w sobie sunieczka :). Anulko pieniążki już na koncie sunieczki .
×
×
  • Create New...