Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
DANGO , po japońsku cukierek w DT u koleżanki pod moją opieką.
Onaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Słodki tylko łobuziak :). -
Bardzo mi przykro Jaaga z powodu biednego Pietruszki :(. Niestety nie znamy Boryska, nie wiemy co w nim jeszcze drzemie, to że ma instynkt łowiecki to nie jego wina.
-
Moje ulubione zdjęcia Boryska - chciałam dać lajki ale oczywiście się skończyły w najmniej odpowiednim momencie. Ten wielki psiak mnie rozczula , on jest taki słodki - tylko tak strasznie biedny. Widać, że to taki poczciwy miś.
-
Ponieważ znikły posty z kilku dni, to napiszę tylko że gdy sunia wyjeżdżała ze schroniska to było bardzo dużo śniegu i bidulka nie chciała wyjść z budynku tak że trzeba ją było ze schroniska wywieźć na taczkach :). Bardzo dziękuję. Coś ma w sobie sunieczka :). Anulko pieniążki już na koncie sunieczki .