Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Biedny Rudy, ile się musiał nacierpieć przez te na rany skórze :(.
  2. Wspaniale się patrzy na Kokoska na wolności :D. Tak się cieszę, że ta poczciwa bida tak dobrze sobie radzi. Dziękuję Jaaga.
  3. Witam i bardzo dziękuję. Mari23 bardzo dziękuję. Bardzo dziękuję - przynajmniej o koszty transportu nie trzeba będzie się już martwić. Ślicznie Ci dziękuję. Anulko bardzo dziękuję za pomoc dla suni. Tolu dziękuję że pomyślałaś o tej sunieczce.
  4. Przypomina mi buraskę, którą zabierałam z zamojskiego schronu dwa lata temu, też znajdzie super kochający domek.
  5. Dziękuję że jesteście u sunieczki. Ona wyjeżdża ze schroniska we wtorek. Sunia nie ma jeszcze imienia. Na dobry początek dostanie część pieniążków po Rabarbaku, ale poza tym nie ma ani jednej deklaracji stałej ani jednorazowej :(. Pierwszy raz tak wyciągam psiaka, ale to wszystko tak szybko się potoczyło , mam nadzieję że nie zostaniemy same z sunieczką ? Dla niej to szansa na dobre godne psie życie.
  6. Strasznie biedny ten Rudy, na schroniskowym zdjęciu nie było tego widać, jak dobrze że dostał swoją szansę.
  7. A wiadomo jak dzisiaj psiaczek ?
  8. Bardzo dziękuję Tolu za pomoc dla Kokoska :). Myślałam że Kokosek będzie jakiś osowiały ale Jagna mi napisała, że Kokosek jest towarzyski, przylepny, wszystkim zainteresowany :). Nie reaguje na ten moment na psy i królika. Tylko paskudnie pachnie ;). I że jest spory, taki bardziej masywny a nie drobny, jaki się wydawał na zdjęciach. Tylko chudy. A i ma czarną bliznę nie tylko tę na klatce piersiowej ale i na główce, koło ucha :(. Narazie zjadł jedzonko i poszedł spać. Niech odpoczywa biduś, spokojnie pierwszy raz w ciepełku i z pełnym brzuszkiem od długiego czasu. A to wszystko dzięki Waszej pomocy - dziękuję!
  9. Minęła 10.00 - pewnie zaczyna się już zabieranie psiaczków, na pewno jest nerwowo, zwłaszcza psiaki biedne bo przecież one nie wiedzą co się dzieje w ich życiu, czy to coś dobrego czy nie, dopiero jak przyjadą na swoje miejsca przeznaczenia i upłynie troszkę czasu to zrozumieją, że co złe to już za nimi. Ściskam mocno kciuki za całą akcję i spokojną bezpieczną podróż.
  10. Trzymam mocno kciuki, za chwilę pewnie psiaczki będą się pakować.
  11. Bardzo serdecznie Wam dziękuję za przybycie do słodkiej jeszcze bezimiennej sierotki. Kochana malutka.
  12. Kokosku - to już jutro Twój wielki Dzień, trzymam mocno kciuki żeby wszsytko w schronisku przebiegło dobrze i sprawnie i za bezpieczną spokojną podróż.
  13. Biedny Bury jest bardzo słaby ale musi wytrzymać, musi dać radę jeszcze te kilka dni. Trzymam mocno kciuki.
×
×
  • Create New...