Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Myślę że spokojnie możemy zaczekać na tekst Tyśki do ogłoszeń, bo ona zawsze tak dobrze pisze :). A tutaj jeszcze pokażę dzielnego rekonwalescenta Rabarbarka vel Karmelka :).
  2. Kokosek potrzebuje kąpieli, zbadania tarczycy, zrobienia testów alergicznych, wzięcia zeskrobin z noska, sprawdzić ew. doczyścić uszka, nie wiem co jeszcze potrzeba mu zbadać jako że jest starszy i miał trudne życie, może usg przewodu pokarmowego ? - a to wszystko za jednym razem zrobić pod głupim jasiem.
  3. Zgadzam się :). I do tego całkowicie domowy pies kanapowy :). Wygląda jakby całe życie nic innego nie robił tylko leżał i pachniał :D.
  4. :D No co prawdziwy pies domowy, tylko jemu to chyba trzeba będzie domu z ogrodem poszukać bo do kawalerki w bloku się nie zmieści. Ciekawe ile ona ma w kłębie, o kg nie pytam bo pewnie docelowo z masą mięśniową to powinien około 45kg ważyć. A co on ma przy nosku ?
  5. Rabarbarek vel Karmelek szybko wraca do zdrowia, rana goi się ładnie a on nie walczy z kołnierzem, ma apetyt i już chętnie by pobiegał ale jeszcze nie można tylko krótkie spacery. Pani mi napisała jeszcze że zachowuje się dobrze, mężczyźni go ignorują a jak przejawia nimi zainteresowanie to dają mu smaczki. Pani pilnuje, żeby nie podchodził blisko nóg i narazie to działa. Jak już wszystko się całkiem wygoi to Rabarbarka czeka spotkanie z behawiorystą.
  6. Narazie guzek w węźle chłonnym bez zmian, co jakiś czas musi być kontrolowany. Niżej to on biedny kolejny raz u weta. Przepraszam Timusiu, że zaśmiecam Twój wątek swoimi sprawami ale Buforek to też stary sponiewierany życiem i schroniskiem psiunio, a taki poczciwy i kochany i daje jakoś powolutku radę, mimo że problemy zdrowotne odkąd do mnie przyjechał że schroniska bardzo go lubią. Tobie też się uda i będzie wszystko dobrze.
  7. Pyszczek mocno siwiutki. A jakiej on jest wielkości ? Bo na pierwszym zdjęciu to wyglądał mi na sporego pieska.
  8. No właśnie u mojego tymczaska dopiero podczas usg wyszły guzki na śledzionie i w węźle chłonnym w pachwinie a badania krwi były ok. Na szczęście skończyło się tylko na strachu, guzek na śledzionie zniknął - jak się okazało przy kontrolnym usg no a ten drugi w węźle chłonnym jest tylko do obserwacji bo tam nawet biopsji nie ma jak zrobić za bardzo.
  9. Biedny Lemonek, to okrutne tak musieć się bać, a do tego przyczynił się "człowiek" :(.
  10. Cieszę się że Borysek lepiej się czuje :).
  11. Tulinku biedny, taki młodziutki a już tyle nieszczęścia, walcz malutki - będzie dobrze . Mari23 przytulam mocno. Musi być dobrze.
  12. Kokosek nawet z tymi pryszczami na nosku jak trądzik u nastolatka jest uroczy :D. A można by z tego wziąć zeskrobiny do badania ? Nie wiem na grzybicę, łuszczycę, świerzb, nużeńca ? Chyba że to alergia ? I wtedy coś stosować do smarowania czy przemywania, bo może go to łaskocze i drażni , i dlatego nie lubi jak się coś przy nim robi np u weta czy kąpiel to problem. Jaago, czy dobrze rozumiem, że Kokosek nie pozwala przy sobie nic bliżej robić ? A dotykanie łapek ? Coś koło pycholka, ząbki ? Głaskanie tak, a zakładanie obroży, zapinanie smyczy ? Oby takim zainteresowaniem cieszył się KOkosek jak będzie szukał domku :). Myślę że skoro to nie problem dla skarbnika to Kokosek i Rabarbarek są wspólne rozliczani. Biedny Kokosek :(. Na początku wydawało mi się , że on jest pieskiem domowym. Ale skoro żyje w swoim świecie to albo tak usiłował przetrwać w schronisku albo może nie miał koło siebie nigdy dobrego człowieka. Jeśli zaś chodzi o kaganiec to myślę że trzeba będzie zakupić - spróbuję poszukać jakiegoś w necie, a czy udałoby się hm .. zmierzyć Kokosa czy raczej nie ? No i teraz nie wiem jak opłacić wydatki Kokosa. Tolu - tą fakturę na 580zł - to opłaci fundacja , tak ? Z tej zbiórki już można ? A za hotelowanie płacimy z pieniążków zebranych tutaj na wątku ?
  13. Jaśminek ma w sobie tyle pozytywnej energii, mimo tego co przeszedł. To wspaniałe.
  14. A więc Quatro już w swoim domku :D, w takim razie długich lat w zdrowiu, radości i miłości swoich Państwa , piesku.
×
×
  • Create New...