Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Nr 26 za 20 zł.
-
Biedna malutka.
-
To licytacja czy jest też opcja kt ?
-
Martwię się o Maurysia , miałam nadzieję że w dobrych warunkach i spokoju będzie chciał nie tylko siedzieć sobie w bezpiecznym ciepłym miejscu ale powoli cieszyć się spacerami , wąchaniem trawy, swobodą. Zwłaszcza że może to robić kiedy chce i pogoda jeszcze sprzyjająca bo bywają przyjemne ciepłe dni.
-
Ja też podrzucę.
-
ROZLICZONY 125 zl .Kropka73 Nadziejkowo Dla Wiktora Od Aski7 20.11
Onaa replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Cegiełka 25 zł proszę -
Już wyjaśniam . Dulska od dłuższego czasu pomaga finansowo moim wątkowym podopiecznym. Ostatnio był to Łatuś, w grudniu Łatuś znalazł dom, i potem nie mogłam się skontaktować z Dulską na dogomanii a miesięczne deklaracje 20zl od niej ciągle przychodziły na moje konto w tym roku. W końcu ktoś mi podał numer telefonu do niej i przez SMS-y udało mi się wszystko wyjaśnić, i zgodnie z tym miesięczne wpłaty z 10 miesięcy tego roku czyli 200 zł wpłaciłam na Maurycego, i ona zadeklarowała że będzie dopóki może dalej wpłacać miesięcznie. I prosiła o konto Maurycego. Ponieważ Łatuś już nie potrzebował a Dulska dalej chciała pomóc jakiemuś pieskowi to pokazałam jej Maurysia Ja nie mam na dogomanii żadnego podopiecznego już a bardzo mi leży na sercu los Maurycego.