Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Nr 26 za 20 zł.
  2. Ja uważam że potrzebny czas tylko byłoby mu lepiej gdyby wychodził sobie na trawkę. Myślałam że to będzie dla niego atrakcyjne po schroniskowym życiu na betonie.
  3. To licytacja czy jest też opcja kt ?
  4. Dziś mijają dwa miesiące od kiedy Gucio przekroczył TM . Bardzo tęsknię, bardzo mi Ciebie brakuje moje Guciątko .
  5. A ten hotel u Psiej Mamy ? A wet nie polecił jakiegoś leku na uspokojenie? Może olejek cbd ?
  6. Martwię się o Maurysia , miałam nadzieję że w dobrych warunkach i spokoju będzie chciał nie tylko siedzieć sobie w bezpiecznym ciepłym miejscu ale powoli cieszyć się spacerami , wąchaniem trawy, swobodą. Zwłaszcza że może to robić kiedy chce i pogoda jeszcze sprzyjająca bo bywają przyjemne ciepłe dni.
  7. Duduś - wątek prowadzony przez elik, piesek też z zamojskiego schroniska, jest u pani Edyty w hotelu u psiej mamy. Tam jest też hospicjum staruszków z tego co kojarzę na FB.
  8. Jak szukaliśmy miejsca dla Batonika to pytałam Szafirki , napisał mi że przyjmuje małe i średnie pieski do 15kg.
  9. Rozumiem że nawet jedzonko nie jest w stanie wywabić go na zewnątrz ? Chyba trzeba mu dać jeszcze trochę czasu, dopiero niedawno znalazł tutaj bezpieczny ciepły kąt .
  10. Ciekawe czy Maurycy ruszył się coś ze swojej kanapy . Jeśli był taki ruchliwy w schronisku to nic dziwnego że taki z niego baton .
  11. A dlaczego Bartuś przychodzi do tego człowieka? Tam dostawał jedzenie? Bo ja zrozumiałam że jest karmiony pod blokiem.
  12. Bartuś się starzeje i z biegiem czasu będzie bardziej potrzebował opieki, ciepłego bezpiecznego miejsca, bo starsze psy robią się bezradne. I już tak dobrze sobie nie radzą bez człowieka.
  13. Niestety wątek Gucia jest niewidoczny , to znaczy ja go widzę na czerwono, to się stało po tym jak chciałam zmienić tytuł wątku.
  14. Radku zawsze zapraszamy w odwiedziny do Maurysia. I dziękuję że pamiętasz o moim Guciu , Łatusiu, którzy już za TM.
  15. Zmartwiłam się o Bartusia. Dnie jeszcze są ciepłe ale bywają i deszczowe a noce jednak już zimne. Myślałam że taki piesek bezdomny będzie szukał ciepłego schronienia. Nie mam pomysłu jak mu pomóc .
  16. Już wyjaśniam . Dulska od dłuższego czasu pomaga finansowo moim wątkowym podopiecznym. Ostatnio był to Łatuś, w grudniu Łatuś znalazł dom, i potem nie mogłam się skontaktować z Dulską na dogomanii a miesięczne deklaracje 20zl od niej ciągle przychodziły na moje konto w tym roku. W końcu ktoś mi podał numer telefonu do niej i przez SMS-y udało mi się wszystko wyjaśnić, i zgodnie z tym miesięczne wpłaty z 10 miesięcy tego roku czyli 200 zł wpłaciłam na Maurycego, i ona zadeklarowała że będzie dopóki może dalej wpłacać miesięcznie. I prosiła o konto Maurycego. Ponieważ Łatuś już nie potrzebował a Dulska dalej chciała pomóc jakiemuś pieskowi to pokazałam jej Maurysia Ja nie mam na dogomanii żadnego podopiecznego już a bardzo mi leży na sercu los Maurycego.
×
×
  • Create New...