Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. A jak to jest z opłacaniem hoteliku , płacimy od razu czy na końcu miesiąca do którego ?
  2. Nowy dzień w nowym miejscu Maurycy. Trzymamy kciuki mocno żeby Ci się spodobało nowe życie . Asiu bardzo dziękuję za dowiezienie Maurysia do hoteliku , Bardzo mi leżał na sercu jego los. No i czekamy na wieści od Kasi.
  3. A jak się udało zabrać Batonika z boksu schroniskowego ? Jak się teraz czują psiaki ? Pewnie Batonik zdziwiony i przestraszony.
  4. Bardzo się cieszę że udało się opuścić schronisko Maurycemu , pewnie Asia coś nam napisze jak już będzie u siebie - narazie dobrej drogi Asiu i dziękuję . Super że temu biednemu niewidomemu staruszkowi też się udało. Teraz będzie już tylko lepiej pieski .
  5. Dwa dni ? A to nie jutro Batonik opuszcza schronisko ??
  6. Czyli zostały jeszcze dwa dni . Prosimy o kciuki bo to będzie trudna sprawa. Denerwuję się bardzo jak to wszystko się uda i jak to zniesie Maurycy.
  7. Biedna maleńka . Udostępnione na grupy.
  8. Pisaki nr 7 kt za 10zl proszę
  9. Rozumiem, że w boksie pełnym psiaków nie ma opcji żeby próbować oswoić, skusić Batonika smaczkami .
×
×
  • Create New...