Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Trochę się obawiam że dla takiego dużego pieska to niełatwo będzie z domkiem, nawet tymczasowym. Czy on jest już ogłaszany na stronie adopcyjnej sznaucerów ?
-
Podnosimy Fuksika po domek !;)
-
Może znacie jakiś dobry hotelik dla psów w okolicach tego schroniska gdzie mieszka Fuks. Nie wiem dokładnie jakie to mogą być ceny 15zł. czy więcej za dobę. Ja niestety nie mogę wziąść psiaka na tymczas , bo mam już swojego psa.
-
Simson- terier o bursztynowych oczach gryziony przez psy.MA WSPANIALY DOM!
Onaa replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w Nowym 2009 Roku dla Simsona i Jego Rodzinki !!![/COLOR][/SIZE] Simsonek szczęśliwy ma dobry kochający domek [spam usunięty] -
ULKA12 napisała: "ale po całym tygodniu na łańcuchu to nie ma się co dziwić." Czy to znaczy że Fuks jest w schronisku uwiązany na łańcuchu? A jeśli chodzi o hotelik to myślałam żeby się może uzbierało kilka osób i wspólnymi siłami dało go do hoteliku - tam miałby przynajmniej bezpiecznie. Tylko że taką akcję musiałaby nadzorować jedna osoba która ma z nim kontakt i ze schroniskiem czyli ULKA12. Ale to tylko taki pomysł na lepszy los dla psiaka.
-
oby psiaczek znalazł szybko dom - jest taki uroczy
-
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
Onaa replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejny biedny psiaczek -
Czy psiak ma już zrobione jakieś ogłoszenia? A co z zabraniem go do hoteliku, nie wiem gdzie w okolicy Częstochowy jest jakiś przyzwoity hotel dla psów. Ewentualnie czy byłby możliwy transport do jakiejś innej miejscowości. A na stronie internetowej zajmującej się adopcją sznaucerów już jest? I czy ktoś wie coś o jego stanie zdrowia i charakterze?
-
Simson- terier o bursztynowych oczach gryziony przez psy.MA WSPANIALY DOM!
Onaa replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo się cieszę że walka o kochający domek dla słodkiego Simsonka zakończyła się szczęśliwie !!! Oby już zawsze było ci dobrze piesku ! -
Simson- terier o bursztynowych oczach gryziony przez psy.MA WSPANIALY DOM!
Onaa replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Od dłuższego czasu kibicuję Simsonkowi w jego poszukiwaniach kochającego domu. Przez pewien czas mnie nie było na dogo ze względu na domowe sprawy. Właśnie przeczytałam to o tych ludziach i tak się zastanawiam czy świat już całkiem zwariował. Jeśli ktoś naprawdę chce pieska ze schroniska i jakiegoś sobie upatrzy to zrobi wszytsko żeby mu dać kochający domek a nie będzie robił jeszcze problemy i awantury. Takiemu to ja bym nawet kwiatka do podlewania nie zostawiła. Gdybym ja brała psiaka ze schroniska to byłabym wdzięczna że mogę z kimś porozmawiać, dowiedzieć się i doradzić w sprawie tego pieska. I bardzo żałuję że nie mogę wziąść Simsonka do siebie. I dlatego też mam nadzieję że znajdzie naprawdę dobry domek. Aha - a gdzie ten domek w Krakowie , jaki rejon ? -
To wspaniała wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!!! Tak bardzo się cieszę, że Portosikowi się udało :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: i życzę mu powodzenia i dużo miłości w nowym domu !!!!!!!!!! :) A skoro tutaj szczęśliwe zakończenie psiej historii to zapraszam na wątek Aresa i Simsona. Dla nich także bardzo bym chciała aby znalazły swoje domki !!! Wątek Aresika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104532&page=22[/URL] Wątek terierowatego Simsona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71461[/URL] Niestety nie umiem wklejać banerków :oops:
-
Patch75 - Chodziło mi o to że jak umieszczam na jakiś forach internetowych ogłoszenia Aresa to nie mogę w danym ogłoszeniu umieścić jego zdjęć ( po prostu nie potrafię), a szkoda bo ktoś od razu by zobaczył jaki uroczy jest Aresik; tylko daję link do jego wątku i zdjęć na dogomanii. A skoro już tu jestem to mam pytanie do Was - orientowałam się w sprawie cen ogłoszeń drobnych w Gazecie Wyborczej i w podobnych gazetach. Ale to są ogłoszenia drobne, czyli pisane drobnym drukiem w rubryce Zwierzęta ( lub podobnej) i bez zdjęcia psa. Mogło to by być ogłoszenie w typie " mix owczarka niem., starszy pies, łagodny, zdrowy - pilnie szuka domu. Numer telefonu." Tylko czy takie ogłoszenie Aresa w ogóle ktoś w gazecie wypatrzy? Co o tym sądzicie?
-
Simson- terier o bursztynowych oczach gryziony przez psy.MA WSPANIALY DOM!
Onaa replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Taki piękny psiak a nikt go jeszcze nie pokochał :( Chciałam umieścić ogłoszenie Simsona na forum o terierach ale nie wiem czyje dane kontaktowe podać, jeśli mogę to może Pianki ?!!! -
Ogłoszenia Aresa na : www.psiaki.pl www.4lapy.info.pl www.e-psy.pl Tylko mam problem z wklejaniem zdjęć do postów, ale ja niestety noga jestem jeśli chodzi o sprawy techniczne. Muszę się kiedyś tego nauczyć, ale to czasu wymaga - a obecnie nieczasowa jestem więc czasu mi na to szkoda. Domku - gdzie jesteś ??? P.S. Zastanawiam się czy mogłabym tego banerka z Aresem umieszczać na innych forach pod moimi postami jak coś piszę na innym forum. Wprawdzie raz próbowałam tak zrobić ale nic z tego nie wyszło, ... może ja coś poknociłam ?
-
Cieszę się, że Portosikowi już żaden pies nie będzie dokuczał :multi:! Teraz piesku - po domek !!!! Oby jak najszybciej i jak najlepszy , żeby ktoś cię pokochał tak jak na to zasługujesz. Wysłałam 50 zł dla "maluszka", tylko że pocztą więc trochę czasu zanim dojdą. I proszę , wymiziajcie małego ode mnie :loveu: , on potrzebuje dużo miłości !