-
Posts
23016 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
A nasze polskie gniją w schronach. Przepraszam, ale nie przepraszam.
-
Zadzwoniłam dziś do tej hurtowni. Pytałam, czy jakaś lecznica w Krakowie ma z nimi umowę, bo potrzebny lek jednorazowo. Podobno nie, co wydaje mi się mało prawdopodobne, no ale przez telefon. Natomiast rejestracja polega na tym, że wet wypełnia te rubryczki i przesyła skan dokumentów uprawniających i to wszystko. Jedyne co, to (czytałam regulamin i wszystko) koszt wysyłki 50zł poniżej zamówienia na 1000.
-
Pewnie że tak.
-
No jak ktoś lubi wydawać na fizdrygały i się lansować, to wydaje, ale nie musi. Na porządne żarcie i leki gdyby co i te kleszcze i robaki dla dużego psa to jest majątek. Znaczy w moim pojęciu.
-
Jaaga, a co z zastrzeżeniem w kwestii szczepienia parvo?
-
No i właśnie gdyby było takie ograniczenie czasowe (miesiąc na przykład), to może by się ockli.
-
Nie ma litości. Jak ktoś zachoruje, czy wyjedzie, i dziecko zostawia znajomym/rodzinie i co, zginie? No przepraszam, ale życie jest życie. Się bierze zwierzątko, to trzeba panować nad tematem.
-
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
rozi replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Lubię te listki. Wywalam lajki, bo się znów Joi czepnie. -
Dokładnie. A wiozłam kiedyś do siebie i nazad pewną Psiarę, po drodze co rusz jakiś luzem biegnący, albo przy szosie stojący pies i cała kłótnia była, żebym się zatrzymała, bo trzeba złapać i zabrać "gdzieś". Tłumaczyłam wkurzona, że to psy CZYJEŚ, że tak łażą samopas, koło mnie też kilka tak łazi, wiem czyje. Z tej jednej podróży ona by zgarnęła z dziesięć psów. Do schronu, bo gdzie. Stąd się biorą.