Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23021
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Mariola, ale Jaaga ma dużo zwierzaków swoich i dużo Tymczasów. I nie można rujnować ich życia. Molly lajkuje Twoje posty, ale zapytaj ją, czy weźmie sporego psa z możliwymi problemami behawior. Nie weźmie, bo dba o te "swoje" dziadeczki, nie narazi ich. Jaaga ma więcej miejsca, ze dwa kojce, w którymś momencie to miejsce się kończy, z różnych względów.
  2. Matkojedyna, dwudziestogroszówki? Przecież pies może połknąć niechcący...
  3. Po raz setny mówię. Mierz zamiary na siły. Za dużo masz dobytku, żeby ryzykować. I tak udało Ci się z Andżelą i Zewem, co myślisz - że zawsze się JAKOŚ uda?
  4. Nie zabrała. To z Tobą jest i będzie zawsze.
  5. Z tym Zooplus różnie. Naszej karmy nie było, potem się pojawiła nagle, za pół godziny dosłownie cena podskoczyła, potem znów nie było, a teraz jest w normalnej cenie. Znaczy takiej sprzed zawirowania. A zawirowanie trwało chyba tydzień, może dwa.
  6. Mówi, że te, co pokazałaś, to nie stricte probiotyki, tylko leki hamujące biegunkę. Telefon mi się aktualizuje, potem dowiem się więcej, bo przerwało rozmowę póki co.
  7. Mnie psy zdrowe zgłaszały, że któryś niedomaga.
  8. Mnie bardzo. Jaaga, używasz czasem tego? https://allegro.pl/oferta/flora-balance-60-kaps-dla-psa-kota-8220076677 Moja wetka mówi, że przy sraczce/rzygaczce jak się poda od razu, to może wyprowadzić bez twardszych leków.
  9. To specyficzny pies jest. Suka znaczy. Na wszystkich zdjęciach ma ponury wyraz twarzy, zgodny zresztą z jej charakterem. Czego oczekujecie? Uroda tu nie pomoże, i bardzo dobrze, bo się ktoś nie natnie i nie zwróci po tygodniu.
  10. Moja wetka kazała odrobaczać Perełkę co trzy miesiące, bo wiocha. Szczeniaka (w dalszym ciągu Perełka) też co trzy. Edit.: szczeniak co trzy w Warszawie.
  11. Pleksi wiatr Ci zerwie, jeśli nie będzie bardzo solidnie przymocowana.
  12. Ja bym na całą górę dała po prostu siatkę ogrodzeniową i może matę ogrodzeniową jakąkolwiek, żeby nie kusiło.
  13. Trudny w DT, bo tak to zwykły, do ludzi w porządku. Ciekawa jestem, czy mniejszego by tępiła. Perła mniejszego nie ruszy.
  14. Daj znać, gdyby więcej było wiadomo. On taki nieprzystępny jest chyba, a ja nie przepadam za "proludzkimi miziastymi".
  15. Zapisek o bezpłatnym szkoleniu może sugerować, że z psem są problemy.
  16. Ten duży, kim on jest? Coś wiadomo?
×
×
  • Create New...