-
Posts
23012 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Skrajnie wyniszczone szczeniaki wyżła i ich matka ! Mają domy.
rozi replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Podniosę... -
Proszę, podpiszcie dwie petycje dla zwierzaków ze schroniska w Lublinie :)
rozi replied to Gercia's topic in Schroniska
[quote] miłośnik psów z Ciebie rozi jak jasna cholera.[/quote] A Ty czego? Dyskusja toczy się tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177588-ProszAE-podpiszcie-dwie-petycje-dla-zwierzakA-w-ze-schroniska-w-Lublinie?p=13888769#post13888769[/url] :) -
Jest dział "Mają dom ale potrzebują pomocy", tam trzebaby założyć suczkom wątek, pokazać zdjęcia, opisać sytuację szczegółowo i poprosić o pomoc.
-
Proszę, podpiszcie dwie petycje dla zwierzaków ze schroniska w Lublinie :)
rozi replied to Gercia's topic in Schroniska
[quote]od jakiegoś czasu kilka wysoko postawionych osób usilnie próbuje kopać pod nami dołki w niekoniecznie etyczny sposób. Łapią się wszystkiego byle tylko położyć swoje łapska na bardzo efektownym i przyszłościowym obiekcie jakim jest lubelskie schronisko.[/quote] O to. Jeśli mówimy o tych samych osobach, to przekazałam co wiem o ich intencjach. "Położyć łapska" sugeruje chęć przejęcia Schroniska, dlatego w ogóle się włączyłam. -
Proszę, podpiszcie dwie petycje dla zwierzaków ze schroniska w Lublinie :)
rozi replied to Gercia's topic in Schroniska
Publicznego chyba? No nic, widzę, że zanosi się na awanturę, wyłączam się (: Obleblak, nie szufladkuję broń Boże. Po prostu Dogomania to specyficzne miejsce i ciekawa byłam, kto tu wpadł jak przysłowiowa śliwka (: -
Proszę, podpiszcie dwie petycje dla zwierzaków ze schroniska w Lublinie :)
rozi replied to Gercia's topic in Schroniska
No tak, to wiele wyjaśnia (: Witamy na Dogomanii! -
Proszę, podpiszcie dwie petycje dla zwierzaków ze schroniska w Lublinie :)
rozi replied to Gercia's topic in Schroniska
Tak się składa, że akurat mam doświadczenie w opiece nad zwierzętami egzotycznymi, ale tu nie o to chodzi. Chodzi, jak mówiłam, o to, żeby schronisko prowadzone było przez OPP, a nie przez zarządcę komercyjnego. Im chodzi. Tym, którzy - jak to ładnie zostalo określone - "chcą położyć łapska" na "łakomym kąsku". Takie mam informacje. Chyba że mówimy o całkiem innych jakichś grupach działaczy, co jest możliwe. A kim Wy jesteście? Pierwsze Wasze posty pojawiły się w związku z tą sprawą. -
Proszę, podpiszcie dwie petycje dla zwierzaków ze schroniska w Lublinie :)
rozi replied to Gercia's topic in Schroniska
Przeczytałam dokładnie. Petycja popierająca kandydaturę dotyczy dokładnie tego, o czym ja mówię. . -
Proszę, podpiszcie dwie petycje dla zwierzaków ze schroniska w Lublinie :)
rozi replied to Gercia's topic in Schroniska
Pisałam już w innym wątku, ale napiszę i tutaj - według moich informacji chodzi o to, żeby Schronisko prowadzone było przez OPP. -
Ja bym nie wytyczała. Mikrus to mikrus, każdy sobie doczyta, w jakim wieku jest. Nawiasem mówiąc Olek (znów ten Olek!) oceniony był w schronie na około 10lat, warszawscy lekarze też mu dawali minimum 10, a to jest po prostu NIEMOŻLIWE. Pomimo.. hekhem.. nadwagi biega jak szalony, bawi się, jak szczeniak, ma bystre oczka i ja uważam, że ma w tej chwili maksimum 8, czyli wtedy miał ze sześć. Fakt, że ząbki zniszczone i z początku ciężko oddychał i morda siwa, ale on przeszedł stary schron lubelski, każdy by się wyniszczył.
-
Proszę, podpiszcie dwie petycje dla zwierzaków ze schroniska w Lublinie :)
rozi replied to Gercia's topic in Schroniska
Z tego, co ja wiem, walczy się o to, żeby Schronisko prowadziła OPP. . -
Oglądam sobie mikrusy, dobry wątek, bardzo potrzebny, tylko trzymajcie się wagi. Waga jest bardzo ważna (: Sama brałam Olka mając informację, że waży ok. 7kg i było to dla mnie do przyjęcia ze względu na fakt, że Olek miał być trzecim psem w domu i musiałam być pewna, że dam radę wziąć go na ręce na ulicy, gdyby się ściął z jakimś obcym, albo że wniosę go bez problemu na moje trzecie piętro. Niestety Olek waży kilkanaście kilogramów, a mnie nie wolno dźwigać. Taszczyłam go parę razy, nie było łatwo. .
-
Sochaczew - SZCZENIAKI - ktoś wyrzucił ze śmieciami W DOMU
rozi replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ależ śliczna ta ciapkata! -
Pewna jesteś, że chodzi o agresję? Może kot po prostu znaczy teren i właściciele chcą się go pozbyć? Czasem ktoś szuka pretekstu do zrezygnowania ze stworzenia, które irytuje go z całkiem innych przyczyn. Mój (Ś.P.) pers zaatakował kiedyś na poważnie małe dziecko, które wyśmiewało sę z niego, persy są wrażliwe, jeśli chodzi o godność (:
-
Ja może wyjaśnię jeszcze dwie sprawy: 1. Refundacja przeznaczona jest tylko dla Uczestników, ponieważ istnieje, jak wiadomo, ogólna Sterylkowa Świnka, dla której konkurencją nie mamy zamiaru być. Ten wątek jest odnogą akcji Skarbonka. 2. Dyskusja, która zakończyła się niemiło na wątku głównym, w ogóle nie dotyczyła tematu ze względu na ostatni punkt zasad przyznania wsparcia, co dotarło do mnie z niejakim opóźnieniem i kosztowało mnie prywatnie parę groszy - gapowe się płaci (: No niestety, skołowana byłam ostatnio, to się więcej nie powtórzy. .
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Słuchajcie, ja nie mówię, że michał jest w porządku, ale sama miałam jazdę z paczką. Wysłaną InPostem do Iv_ grzecznie, ale nie dotarła, już się prawie nie lubiłyśmy z tego powodu, w końcu wróciła do mnie po PÓŁ ROKU poszukiwań. W tej paczce było coś, co Iv_ bardzo chciała mieć, więc zwrot pieniędzy nie był rozwiązaniem :) -
Zuziu, przeczytaj pierwszy post tego wątku, tam określone są zasady przyznania refundacji.
-
Malagos, powiedz mi - dlaczego nie wzięłaś faktury? Zgłosiłaś przed zabiegiem potrzebę refundacji, więc przeczytałaś, jak sądzę, pierwszy post. .
-
Może. Malawaszka właśnie ubiegała się o dofinansowanie suczek, które są u missieek (: Jednak faktura musi być wystawiona na Uczestnika Skarbonki. Przy wklejaniu można zasłonić dane, wklejanie skanu służy tylko rozliczeniom na wątku.
-
Malagos, wklej skan faktury i podaj konto lecznicy. Żabusia, w sprawach finansowych trzeba trzymać się ustalonych reguł. Zasady przyznania wsparcia na sterylizacje określone są jasno w pierwszym postcie. Zasady uczestnictwa w Skarbonce określone są jasno w wątku Skarbonki. Wypisałaś się, pechowo, akurat teraz, kiedy powstała dodatkowa akcja dla Uczestników, nic na to nie poradzę. Zasoby Skarbonki są własnością starych psów, mamy około 5100zł, na sterylizacje odblokowałam 1500zł, czyli 34% ogólnej kwoty. To jest Twój wkład w sterylizacje, 34% z wpłaconych 130zł, czyli 44,20zł.
-
Żabusia, w tej chwili nie jesteś już Uczestnikiem Skarbonki. Osoby, które się wypisały, przenoszę na listę wpłat jednorazowych.
-
Choinkę z mojego bazarku kupiła Marfi. Pieniążki przekazać ma Pani Joannie w postaci pieniędzy, nie w ramach zakupu karmy.
-
Niestety, tutaj pomoc przewidziana jest dla suczek, którymi opiekują się osoby odkładające pieniążki w Skarbonce: http://www.dogomania.pl/threads/112210-skarbonka-POST-1013 .
-
Skarbonka może dołożyć i do pięciu, jeśli trzeba. Jesteś uczciwa dziewczyna, więc nie spodziewam się wyciągania skarbonkowych piątek, jeśli dysponujesz (missieek dysponuje) funduszami, pozwalającymi na ciachnięcie suczek we własnym zakresie. Zrefundujemy 60% faktur, które wkleisz.