-
Posts
23011 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam. Nic nie zbrzydła (: -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Chodziło mi o to, że to taki piękny pies jest, że aż się skręcam jak widzę "podaruj dom", czy coś w tym tonie. Piękny i z pewnością mądry, znaczy mądra. Sucz. Niech ją ktoś uszanuje, zanim zdecyduje się wziąć. Nawiasem mówiąc każde ogłoszenie budzi we mnie taki bunt, no ale Wy macie więcej doświadczenia, ja tylko kocham stworzenia (: -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
A może zrobić jej ogłoszenia nie w formie prośby o adoptowanie, tylko takie proste, że taka piękna suka jest do oddania, bo nie nadaje się do bloku i że właśnie uciekła i zaglądała do gospodarstw i zarobiła tymi widłami w oczko i można ją mieć, jeśli ma się dom z ogrodem, bo ona dobrze się czuje na zewnątrz. Proste, krótkie, dwa zdjęcia i koniec. -
Podniosę suczydło. Prześliczna, fakt (:
-
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam. No nie mogę uwierzyć, że nikt nie dzwoni, ja sobie chciałam życie zrujnować, kiedy ją zobaczyłam. -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam... -
Aż się bałam zaglądać, czyście go tym wyciorem nie rozgnietli (: Biedna sunia :-(
-
Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM
rozi replied to Zmysł's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wiem jak teraz, ale w marcu nie był. -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Przypomnę sunię. Jest grzeczna, ale wymaga ułożenia. Kto się podejmie? Jest taka piękna! Dom z ogrodam potrzebny :( -
Młody czarny dog niemiecki pilnie potrzebuje nowego domu-ma dom
rozi replied to AnnaEwa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/nobel.jpg[/IMG] -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
rozi replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Wątek założony przeze mnie został usunięty. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
rozi replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
W sprawie Eli założyłam wątek w dziale "administracja". Dział jest moderowany, więc wątek czeka na akceptację modów. Podam link, jak tylko się ukaże. . -
[quote name='mikosaj']Honey jest tak wychowana, iż nie wchodzi do nas do pokoii.[/quote] Łomatko...
-
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam przywitać się rano (: -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam psicę (: -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Poodwiedzam wątek. Ona jest dokładnie w moim typie, gdybym miała narysować psa moich marzeń, to narysowałabym dwa: kurdupla-baleronik i taką właśnie sukę (: -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Drgnęło mi częstotliwiej, niż zwykle. Mam pytania: 1. Jak ona do kotów? 2. Czy brudzi w domu? 3. Czy bywa agresywna w stosunku do innych psów/ludzi? 4. Posłuszna jest, czy raczej ma własne spojrzenie na świat? Niezobowiązująco pytam. Piękna sucz. -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Przyznam, że serce mi drgnęło. Piękna sucz. -
12letnia Figa po śmierci właścicielki- wreszcie w domu :)
rozi replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/DSC_0280.jpg[/IMG] -
Malwinka - dzielne kociatko do pokochania - MA DOMEK
rozi replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Chlamydioza: [URL="http://www.vetopedia.pl/article89-1-Chlamydioza.html"]Chlamydioza - Zdrowie kota - weterynarz online - twoja lecznica w internecie - opinie o weterynarzach[/URL] A LSP (o ile nie przekręciłam skrótu) to taki zespół dolegliwości, który powstaje przy zaniedbanej infekcji uszu chyba, lekarz mi to tłumaczył, nie bardzo w tej chwili pamiętam, w każdym razie tworzą się przetoki i zaatakowany jest mózg. Lekarz dziwił się, że moja kociunia w ogóle to przeżyła i jakoś funkcjonuje. Nawiasem mówiąc też proponował uśpienie. Ale ona była w tej fundacji leczona na to LSP, do mnie trafiła już "zdrowa", tyle że kaleka. . -
Malwinka - dzielne kociatko do pokochania - MA DOMEK
rozi replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Miałam kociunię z podobnymi objawami, dała mi ją do adopcji pewna fundacja, bez uprzedzenia :angryy: Nasza w ogóle nie umiała chodzić, główka przekrzywiona, wszystko widziała ledwie ledwie i to do góry nogami, do transporterka (który uważała za swój dom, długo musieli ją w czymś takim trzymać) wchodziła w ten sposób, że chwytała łapinami dach i wciągała się do środka na pleckach. Była po chlamydiach i LSP. Wycałowaliśmy ją z tego. -
Nie mogę edytować postów z obrazkami, to napiszę następny. Jest wątek na ten temat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f36/czy-wam-tez-nie-dziala-funkcja-sortuj-wg-daty-utworzenia-bazarku-143013/[/url] .