-
Posts
23011 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
było 6 małych suczeki z OLKUSZA u missieek już W DOMKACH!!!!
rozi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pomoc w sterylizacji przyznana (: -
Pomagamy wedle zasad z pierwszego posta, myślę, że się łapiesz (: .
-
Przypominam o możliwości dofinansowania. .
-
5-kg Milusia , samo dobro WRESZCIE W DOMU W WARSZAWIE :)
rozi replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. No niestety, co i rusz wywala z Forum, nie da się czytać po kolei. -
5-kg Milusia , samo dobro WRESZCIE W DOMU W WARSZAWIE :)
rozi replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyli sterylki nie będzie? Ma dom? -
Do niedzieli, czy od niedzieli? Nie ma kolejki, jesteś pierwsza, znaczy Milusia jest pierwsza. Róbcie zabieg, Skarbonka dołoży 90zł. Możesz nie przysyłać faktury, wklej tylko scan i podaj mi namiary na przelew.
-
Żabusia, dziękujemy pięknie!!! To bardzo cenna informacja.
-
1. malawaszka - 4 suki z Olkusza - 360zł f-ra post nr.41 AKCJA ZAKOŃCZONA. .
-
Olek mówi, żeby pomóc w sterylizacjach bezdomnych suczek, skoro drugi już Etap minął bez projektu. Mówi, że niechciane szczeniaki wylądują w schronie i też będą staruszkami kiedyś. Skarbonka przeznacza na ten cel kwotę 1500zł Zasady przyznania wsparcia są następujące: 1. Skarbonka pokryje 60% kosztów zabiegu. 2. Przelew (na konto lecznicy) nastąpi po otrzymaniu faktury na PEŁNĄ KWOTĘ. 3. O pomoc mogą ubiegać się wyłącznie Uczestnicy Skarbonki. 4. Osoba odpowiedzialna za opiekę nad suczką zobowiązana jest wkleić skan faktury przed wysłaniem jej do mnie. 5. Z lekarzem należy uzgodnić przedłużenie terminu płatności lub zwrot tych sześćdziesięciu procent po otrzymaniu przelewu ze Skarbonki. Nie podejmuję się uczestniczenia w sprawach organizacyjnych na linii lecznica-opiekun. 6. Pomoc przewidziana jest dla suk bezdomnych, których stan zdrowia i warunki, w jakich przebywają, pozwalają na natychmiastowe wykonanie zabiegu. .
-
Mały bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/174765-Choinka-dla-Mai-z-Zielonki-tydzieA-od-pierwszej-oferty .
-
Co w tej chwili jest potrzebne najbardziej? Karma (ryż, mięso?), lekarstwa? Działa lodówka? Czy są tam stare pieski?
-
Sunia odgryza sobie ogon-schron.Radom-dlaczego?Szukamy dt.
rozi replied to red's topic in Już w nowym domu
W Lublinie był piesek, który obgryzał sobie ogon. Informacji udzieliłaby Tiger, ale nie wiem, czy pojawia się na Dogo. -
5-kg Milusia , samo dobro WRESZCIE W DOMU W WARSZAWIE :)
rozi replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wygląda na mądrą psinę, pulpet - jak mój Olek (: -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Z całego serca zazdroszczę! Dawno nie widziałam tak pięknej suni (: -
Młodziutka maleńka LISIA, bezdomna z mojej wsi!!ZAMIESZKAŁA W WARSZAWIE!
rozi replied to malagos's topic in Już w nowym domu
:placz: :placz: :placz: Tak tylko mówią. Pewnie ją głodzą i trzymają w ciemnicy Lisię moją. I kąpią co i rusz i prowadzą na kolczatce :placz: -
Młodziutka maleńka LISIA, bezdomna z mojej wsi!!ZAMIESZKAŁA W WARSZAWIE!
rozi replied to malagos's topic in Już w nowym domu
:placz: :placz: :placz: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Nie działają mi statystyki w profilu, nie mogę znaleźć swoich postów, a więc i bazarków, w których brałam udział. Bardzo proszę o monit Z LINKIEM DO BAZARKU, jeśli nie powiadomiłam o dotarciu przesyłki. -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Edit: już znalazłam wątek. Nie mogę edytować poprzedniego posta. -
RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom
rozi replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
Podpięłaś swoje pytanie pod transport tirem na Śląsku, nic dziwnego, że nikt się nie zgłasza. Ale o co chodzi z tym transportem? Piszesz, że jest samochód i kierowca, więc w czym problem? -
Tu się nie zgodzę. Stary człowiek ma takie samo prawo do marzeń, jak młody. Straszna jest sytuacja, kiedy stary człowiek boi się spełnić swoje marzenie o młodym psiaku dlatego, że nie ma nikogo, na kim mógłby polegać. A jeśli brać pod uwagę śmierć człowieka, to łatwiej jest znaleźć chętnego na osieroconego młodego pieska, niż na staruszka. Prawda, Reksiu? Reksio miał szczęście, ale nigdy nie zapomnę, jak kaszlał w schronisku na swoim posłanku, wciśniętym w budę.
-
Straszny bałagan się tu robi, to źle dla zwierząt. Czy ktoś prowadzi tę akcję?
-
Młodziutka maleńka LISIA, bezdomna z mojej wsi!!ZAMIESZKAŁA W WARSZAWIE!
rozi replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zobaczyłam Lisię na Allegro i serce we mnie zamarło! Jak to! To ta malagos chce ją oddać?? Obcym ludziom??? Dopiero po chwili uświadomiłam sobie, że Lisia przygarnięta tymczasowo and so on :D -
Cała ta Akcja skierowana być powinna do wszystkich, ale cel to nie nakłanianie, tylko danie sygnałów, które - być może - spowodują otwarcie klapki w umyśłe/uczuciach. Człowiek ma w sobie to, co ma, i nie uda się skutecznie zaszczepić w nim czegoś całkiem niezgodnego z jego wnętrzem. A jeżeli uda się nakłonić kogoś, żeby zadziałał wbrew sobie, to oznacza, że ma on słaby charakter, co z kolei praktycznie dyskwalifikuje go jako Ostatniego Opiekuna starego pieska z problemami.
-
Zastanów się chwilę. Jakim cudem chcesz dostać zwrot z Fundacji na swoje prywatne konto? Na podstawie czego? Umawiając się z lekarzem trzeba powiedzieć, że zakładasz za Fundację i odbierzesz sobie, kiedy Fundacja ureguluje rachunek. Dyskusja jest bezprzedmiotowa dopóki nie zapytasz lekarza, czy dostał te pieniądze.
-
Anja2201, musisz po prostu pójść do tego lekarza i poprosić o zwrot pieniędzy. Nie będzie robił problemów, skoro za jeden zabiego dostał dwie zapłaty. Myślałam, że uzgodniłaś to z lekarzem na początku. Na fakturze figurują dwie strony - lekarz i AFN, płatność przebiega między nimi.