Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23011
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Pomoc w sterylizacji przyznana (:
  2. Pomagamy wedle zasad z pierwszego posta, myślę, że się łapiesz (: .
  3. Przypominam o możliwości dofinansowania. .
  4. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. No niestety, co i rusz wywala z Forum, nie da się czytać po kolei.
  5. Czyli sterylki nie będzie? Ma dom?
  6. Do niedzieli, czy od niedzieli? Nie ma kolejki, jesteś pierwsza, znaczy Milusia jest pierwsza. Róbcie zabieg, Skarbonka dołoży 90zł. Możesz nie przysyłać faktury, wklej tylko scan i podaj mi namiary na przelew.
  7. Żabusia, dziękujemy pięknie!!! To bardzo cenna informacja.
  8. 1. malawaszka - 4 suki z Olkusza - 360zł f-ra post nr.41 AKCJA ZAKOŃCZONA. .
  9. Olek mówi, żeby pomóc w sterylizacjach bezdomnych suczek, skoro drugi już Etap minął bez projektu. Mówi, że niechciane szczeniaki wylądują w schronie i też będą staruszkami kiedyś. Skarbonka przeznacza na ten cel kwotę 1500zł Zasady przyznania wsparcia są następujące: 1. Skarbonka pokryje 60% kosztów zabiegu. 2. Przelew (na konto lecznicy) nastąpi po otrzymaniu faktury na PEŁNĄ KWOTĘ. 3. O pomoc mogą ubiegać się wyłącznie Uczestnicy Skarbonki. 4. Osoba odpowiedzialna za opiekę nad suczką zobowiązana jest wkleić skan faktury przed wysłaniem jej do mnie. 5. Z lekarzem należy uzgodnić przedłużenie terminu płatności lub zwrot tych sześćdziesięciu procent po otrzymaniu przelewu ze Skarbonki. Nie podejmuję się uczestniczenia w sprawach organizacyjnych na linii lecznica-opiekun. 6. Pomoc przewidziana jest dla suk bezdomnych, których stan zdrowia i warunki, w jakich przebywają, pozwalają na natychmiastowe wykonanie zabiegu. .
  10. Mały bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/174765-Choinka-dla-Mai-z-Zielonki-tydzieA-od-pierwszej-oferty .
  11. Co w tej chwili jest potrzebne najbardziej? Karma (ryż, mięso?), lekarstwa? Działa lodówka? Czy są tam stare pieski?
  12. W Lublinie był piesek, który obgryzał sobie ogon. Informacji udzieliłaby Tiger, ale nie wiem, czy pojawia się na Dogo.
  13. Wygląda na mądrą psinę, pulpet - jak mój Olek (:
  14. Z całego serca zazdroszczę! Dawno nie widziałam tak pięknej suni (:
  15. :placz: :placz: :placz: Tak tylko mówią. Pewnie ją głodzą i trzymają w ciemnicy Lisię moją. I kąpią co i rusz i prowadzą na kolczatce :placz:
  16. Nie działają mi statystyki w profilu, nie mogę znaleźć swoich postów, a więc i bazarków, w których brałam udział. Bardzo proszę o monit Z LINKIEM DO BAZARKU, jeśli nie powiadomiłam o dotarciu przesyłki.
  17. Edit: już znalazłam wątek. Nie mogę edytować poprzedniego posta.
  18. Podpięłaś swoje pytanie pod transport tirem na Śląsku, nic dziwnego, że nikt się nie zgłasza. Ale o co chodzi z tym transportem? Piszesz, że jest samochód i kierowca, więc w czym problem?
  19. Tu się nie zgodzę. Stary człowiek ma takie samo prawo do marzeń, jak młody. Straszna jest sytuacja, kiedy stary człowiek boi się spełnić swoje marzenie o młodym psiaku dlatego, że nie ma nikogo, na kim mógłby polegać. A jeśli brać pod uwagę śmierć człowieka, to łatwiej jest znaleźć chętnego na osieroconego młodego pieska, niż na staruszka. Prawda, Reksiu? Reksio miał szczęście, ale nigdy nie zapomnę, jak kaszlał w schronisku na swoim posłanku, wciśniętym w budę.
  20. Straszny bałagan się tu robi, to źle dla zwierząt. Czy ktoś prowadzi tę akcję?
  21. Zobaczyłam Lisię na Allegro i serce we mnie zamarło! Jak to! To ta malagos chce ją oddać?? Obcym ludziom??? Dopiero po chwili uświadomiłam sobie, że Lisia przygarnięta tymczasowo and so on :D
  22. Cała ta Akcja skierowana być powinna do wszystkich, ale cel to nie nakłanianie, tylko danie sygnałów, które - być może - spowodują otwarcie klapki w umyśłe/uczuciach. Człowiek ma w sobie to, co ma, i nie uda się skutecznie zaszczepić w nim czegoś całkiem niezgodnego z jego wnętrzem. A jeżeli uda się nakłonić kogoś, żeby zadziałał wbrew sobie, to oznacza, że ma on słaby charakter, co z kolei praktycznie dyskwalifikuje go jako Ostatniego Opiekuna starego pieska z problemami.
  23. Zastanów się chwilę. Jakim cudem chcesz dostać zwrot z Fundacji na swoje prywatne konto? Na podstawie czego? Umawiając się z lekarzem trzeba powiedzieć, że zakładasz za Fundację i odbierzesz sobie, kiedy Fundacja ureguluje rachunek. Dyskusja jest bezprzedmiotowa dopóki nie zapytasz lekarza, czy dostał te pieniądze.
  24. Anja2201, musisz po prostu pójść do tego lekarza i poprosić o zwrot pieniędzy. Nie będzie robił problemów, skoro za jeden zabiego dostał dwie zapłaty. Myślałam, że uzgodniłaś to z lekarzem na początku. Na fakturze figurują dwie strony - lekarz i AFN, płatność przebiega między nimi.
×
×
  • Create New...