Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23021
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Piękna Ksenia – mix wilczak czechosłowacki– pies tylko dla aktywnych. Ksenia to pięcioletni, inteligentny pies z pasją do aktywnej pracy z człowiekiem. Zna podstawowe komendy, jest karna wobec właściciela, zachowuje dystans do obcych. Wymaga: 1. konsekwentnego prowadzenia. 2. naprawdę dużo ruchu na co dzień – proszę obejrzeć zdjęcia. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Obecnie przebywa w hotelu dla psów w …. Kontakt w sprawie adopcji… (moim zdaniem Wiosna, albo ktoś, kto dobrze zna tego psa)
  2. No ja notuję. Wisi kalendarz i zaznaczam. Teraz tylko ten Luminal rozciągam w czasie, poprzednio jeszcze Bromek wycofywałam, i to Luminal dawałam coraz rzadziej, a Bromku coraz mniej, to dopiero były notatki :D
  3. Też właśnie tworzyłam :) Piękna Ksenia – mix wilczak czechosłowacki– pies tylko dla aktywnych. Ksenia to pięcioletni, inteligentny pies z pasją do aktywnej pracy z człowiekiem. Zna podstawowe komendy, jest karna wobec właściciela, nie lubi obcych. Wymaga konsekwentnego prowadzenia. Wymaga też naprawdę dużo ruchu na co dzień – proszę obejrzeć zdjęcia. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Obecnie przebywa w hotelu dla psów w …. Kontakt w sprawie adopcji…
  4. O to to! Ja też. Tylko mnie kolor prawie obojętny, byle nie z jakiegoś poliestru i potrzebuję dłuuugie. Cienkie, grube, każde chętnie obejrzę.
  5. Pominęła mi się jedna dawka (dawałam tylko rano, a tego dnia Kula nie chciała śniadania ani nic, więc nie było jak, bo na siłę to wyrzyga zaraz) i dałam wieczorem. Nic się nie dzieje, dwa miesiące mijają, przechodzę na raz na 36 godzin, czyli jak wczoraj wieczorem, to dziś nic, jutro rano, pojutrze wieczorem itd.
  6. Mnie się wydaje, że ta suka jest dla kogoś inteligentnego, a ktoś inteligentny widzi niekonsekwencje w opisie, to zniechęca. Piszecie że jest posłuszna, a potem o tym izolowaniu, no przecież posłusznemu psu wystarczy wydać polecenie, zamykać trzeba nieposłusznego. "Ogromne pokłady energii" oraz "żywiołowy, zaborczy charakter" sugerują nadpobudliwego, nieokiełznanego psa - czy ona taka jest? Bo to nie szczeniak, ani młodziak, więc raczej z tego nie wyrośnie, a osoba czytająca bierze pod uwagę to, co napisała wyżej Poker :) Na podstawie informacji z tego ogłoszenia zgłosi się ktoś, komu trzeba ładnego,ostrego psa do pilnowania. Naopowiada, jak to będzie chodził na spacery, pokaże ogród i dom, a potem zamknie w kojcu i będzie wypuszczał na noc, albo na czas nieobecności. Ja bym dała bardzo krótki tekst i dużo zdjęć, a po wszelkie szczegóły odesłała do Wiosny, która najpierw wypyta o oczekiwania, a potem dopiero udzieli informacji.
  7. Jakby nie można było osobiście tych "pretensji" przekazać. Smutne są te kwasy w Koszyczku.
  8. Ale ma pecha psina, współczuję.
  9. Są na świecie cudowne zupełnie pieski, każdy z nich jest sobą. Dynio jest Dyniem.
  10. Ty go lepiej tak nie oswajaj, bo on to może źle zrozumieć. Jeśli nie podszedł, to znaczy że nie był głodny, mało masz na głowie?
  11. A nie możesz zadzwonić i zapytać? Bo mówisz, że miała duże ataki w święta, a teraz te zawieszki...
  12. Czyli dziennie 45mg? to by było 6. To nie jest mała dawka, ale i nie maksymalna. Ja bym zwiększyła, ale musisz zapytać weta o ile.
  13. A czy ona dostaje też Bromek w tej chwili? Nie wiem, ile dajesz Luminalu na kg na dobę.
  14. Mini atak to jest takie zawieszenie, Kulka staje i patrzy i jakby nie kuma, trudno to zauważyć. Nie oblizuje się, ani nie pieni, czasem przechodzi to w normalny atak. A pierwszy atak Olka polegał na tym, że wyszedł z domu z pluszakiem. Schodził z nim po schodach, coś mu nie pasowało, ale nie wiedział co i nie wypuszczał z pyska, potem na podwórku niósł, już widać było, że zupełnie nie wie co zrobić, śmiałam się wtedy, tępa krowa, no ale nie miałam pojęcia w czym rzecz.
  15. U nas całkowity spokój, odczekam jeszcze do pełnych dwóch miesięcy.
  16. Mój Boże, Rudolf w deesie :) Dużo radości, piesku!
  17. Racja. A wśród ustalonych perełek też czasem można odkryć mysi bobek. Nie ma lekko.
  18. Ale umarł czując, że dzieje się coś dobrego. Myślę, że to bardzo dużo, troszkę tylko mniej, niż Dom.
  19. Ja tam uważam, że koty powinny łapać myszy i w ogóle ich nie trzeba karmić.
  20. Kula została sama na 3 godziny, w tym północ, jak co roku. Po powrocie zastaję ją w świetnej formie, zaspaną, ucieszoną, chętną na spacer. Myślę, że przy mnie może większy by bal robiła, a tak to nie ma komu się wyżalać, włazi do swojej budki i już. Zostawiam zapalone wszystkie światła, zasłaniam okna, w miseczce jest dodatkowa kolacja (zjedzona).
  21. Wróciłam właśnie z imprezy sylwestrowej. Szczęścia w Nowym Roku życzę Emotki mi nie wchodzą, obrazki też, więc tak goło będzie. Najlepszego!
  22. Moja Kulka jest rozsądna, byle wystrzały za oknem jej nie przerażają, ale właśnie zaczęła mi się trząść, bo na klatce schodowej przetupała kawalkada gości sąsiadów i ona myśli, że tu do nas z petardami idą.
  23. Nie ma to jak afera medialna Jezu... tyle psów w schronach cierpi zimno i głód, a tu taka akcja, bo ktoś pieska na grobie sfotografował i dołożył łzawą historię.
  24. Bardzo dużo miejsca się marnuje, powinniście mieć więcej kotów.
×
×
  • Create New...