ja polecam jako pierwsze buciki gucio:
[URL]http://www.gucioshoes.com/pol.html[/URL]
Ignac takie miał, nosił ze dwa miesiące, bo potem wyrósł :-/ I to tylko na dwór, bo zgodnie z najnowszymi trendami, najlepiej jak dziecko uczy się chodzić boso :)
Co do torby - miałam ogrrrroooomną walizkę, ponieważ najpierw leżałam na patologii i wiedziałam, że nie wyjdę z niej przed rozwiązaniem, więc musiałam mieć wszystko dla siebie i wszystko dla młodego. Wszystkie piguły marudziły, że ona taka duża :-/ Ale mi nie miałby kto dowieść czegokolwiek, więc musiałam mieć od razu wszystko na zaś. Jak macie kogoś, kto może wam dowozić rzeczy, to nie szalejcie z pakunkiem :)