Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. i co? i co? jak się macie dziewczyny ?
  2. [quote name='Nikaragua']Od niedawna jestem na dogo i prowadzę bazarki. Na jednym fant wylicytowała osoba, która mimo moich PW i informacji na jej profilu nie zapłaciła za fant. Dziś znalazłam jej nick wśród osób zbanowanych. Co mam zrobić w takiej sytuacji? czy mogę rozliczyć bazar bez tej jednej wpłaty i niezapłacony fant wystawić na kolejnym?[/QUOTE] zgodnie z regulaminem TAK :)
  3. [quote name='nataliar']halo...jest tu ktoś????? czy kogoś jeszcze interesuje los dąbrówkowych czworonogów????? z oficjalnych danych wynika,że jest tam na dzień dzisiejszy ok. 150 psiaków, a NIKT ich nie ogłasza :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: na stronie przytuliska widnieje "do adpocji" jedynie 39 psów!!!!!?????? gdzie jest reszta???????? CZY KTOŚ TAM ZAJMUJE SIĘ OGŁASZANIEM PSÓW??????????????????????:shake::shake::shake::shake::shake::shake:[/QUOTE] O jej :( A cioteczka Ściż? Cioteczko Ściż, odezwij się do nas!!!!!!!
  4. na pewno są. Myślę, że zamiennikiem może być farba do miejsc intymnych - wiesz, sensitiw itp... Ino nie wiem, czy u nas dostępne...
  5. [quote name='ilon_n']Elluś :loveu: jesteś naszą wirtualną swatką .. a gameta, wciąż drapię się w głowę jak i skąd, wywróżyła to wszystko :razz: [/QUOTE] Nie wywróżyła, tylko WIEDZIAŁA :p. Bo ja TAK mam i już :diabloti:
  6. Dokładnie, lepiej nie musieć. Ja brałam tonami (naprawdę tonami, doszłam do 24 dowcipnych i 12 podjęzykowych dziennie plus zastrzyk z kaprogestu raz na dwa dni) ale się udało - więc jak któraś potrzebuje, to brac, bo to szczęśliwa luteina ;)
  7. dziewczyny, zostało mi duuuużo luteiny dowcipnej i doustnej oraz kaprogest w zastrzykach - czy któraś z was potrzebuje? Bo jesli tak, to z radością wyślę - zapycha mi to szafkę. Na zgłoszenia czekam trzy dni, po tym czasie rzucam info na innym forum :)
  8. dostałam na pw pytanie, czy to essentiale może być po terminie ważności - jeśli może być, to mam dać znać. Ja nie wiem, czy to działa po terminie. Zdzecydujcie.
  9. porozsyłały byście, ale będzie problem z bazarem - bazary moga być tylko na psy bezdomne. Zuzlikowa miała ten sam problem - wpłaty dobrowolne dogomaniaków tak, ale bazary zostały zdjęte :( A może trovet: [URL]http://www.zooexpress.pl/go/_search/full_search.php?search_query_words=hep[/URL] straszna kasa to żarcie... Zebra, myślę, jak Ci pomóc... A może wstawmy dobie w podpisy apel o karmę ? Edit: Zebra, nie odgławiaj mnie za tem podpis, ale pokładam w nim nadzieję...
  10. Haaaaaaaaa inaczej sobie wyobrażałam te Twoje rodowody - a tu Sara i Pepik - takie myszowate, ot tak ;) Rozróżniasz je ?
  11. Cześć dziewczyny, finansowo mam dramat - 4,47zł na koncie, które mi muszą starczyć do pensji, ale jak ją już dostanę, to mogę 10zł dorzucić się do czegoś. Wiem, że to niewiele, no ale mam w tej chwili tzw chujnię z grzybnią :(
  12. Ech no :( Trzymaj się! Nie znałam dotąd nikogo, kto tyle potrafił powiedzieć o swojej myszy... Musiało jej być bardzo dobrze u Ciebie :)
  13. [quote name='agaga21'] -....................milion innych rzeczy, o których zapomniałam a o których już za jakiś czas będę musiała też sobie przypomnieć:evil_lol:[/QUOTE] Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Betbet widzisz, mówiłam, że na wiosnę wrócą ;) Raciczki są suuuuuuper, zabetonowanie masakra, Akucha wspłczuję na całej lini. Biedna Pynia, zrobiłaś zamach na jej dobra osobiste - focha nie ma? Ogon u mnie pomimo napisu "zamknij" wciąż dyndał - pomogło F5
  15. [quote name='Betbet']Akucha łączę sie w zatokowym bólu... tydzień gorączki, zaczęłam od 40 zeszłam do 8. Prywatni lekarze, kupa forsy i zero pomocy, teraz antybiotyk który tak mi szkodzi,że nie mam siły wstać... Tęskni się za wami, za brązową, durną [SIZE=2]gametą:loveu: ... [quote name='Betbet']Uuuu ale jak sama gameta jedzie po bandzie to jest dobrze. Niestety nie mogę zapomnieć Twojego "wybryku" z telefonem do mnie, wtedy jakoś ci nie przeszkadzało, że ryczałam, iż jesteś walnięta ale oooook. a dla mnie nie "ooooooook". Straszne, że odważyłam się zrobić dowcip przez telefon pani Betbet... Nie popełnię tegło błędu więcej. Dobra, spadam stąd, mam nadzieję, że będziesz się tu dalej tak świetnie bawić...
  16. Betbet moje poczucie humoru ma swoje granice. Nazywanie mnie durną w tych granicach się nie mieści. Szkoda, że to napisałaś, odechciało mi się dogo jeszcze bardziej... Co ty wogóle o mnie wiesz?
  17. Haaaaaaaaaaa, dawno się tak nie uśmiałam ! Ale ludziom się nudzi... Normalnie, aż zazdrość bierze, że nie mają własnych, poważniejszych problemów...
  18. Dziękujemy za życzenia. Dziś odbył się chrzest wraz z imprezą roczkową. Padam z nóg, Młody już padł ;)
  19. Jestem jak najbardziej ZA spotkaniem, może być u mnie, tylko muszę przestać jeździć po Polsce :-/ Od 28 marca powinnam być jakiś czas na miejscu, pogrzebcie w terminarzach, namyślcie się i trza się spotkać :-)
  20. Hm, a jakieś zaproszenia dla nas? Hę? Może choć wirtualna bramę zrobimy? Zdziwiona nie jestem :) Cieszę się Waszym szczęściem :)
  21. Koks to dziwny pies - ani razu nie wyjął z ręki Młodemu jedzenia, chyba, że został poczęstowany - tak, Młody umie już dużo, niestety, także wie jak się karmi psa przy stole. Jest też zabawa w "posmakuj ale nie zjedz", charakteryzująca się trzymaniem ciastka w dłoni Ignaca, podaniu tejże psu pod nos, pies wylizuje dokładnie ciastko, następnie Ignac wkłada je sobie do buzi... Niestety, nie jestem w stanie interweniować zawsze na czas... Koks po tej zabawie chodzi trochę obrażony :( Zabawa ta działa w dwie strony - Ignac wyciąga psie chrupki z miski Koksa i wsadza je sobie do paszczy, w tym momencie następuje moja interwencja, wyciągnięcie siłowe z paszczy chrupka i oddanie Koksowi tegoż oslinionego. Tu obrażony jest Ignac, tyle, że na mnie, nie na psa... A wczoraj po pracy uwaliłam się na kanapie i tempo wślepiłam się w TV, nagle dobiegł mnie głośny smiech Młodego - podniosłam więc głowę i co widzę? Koks leży kołami do góry, Ignac drapie go po brzuchu, Koks strara się mu przybić piatkę, co właśnie tak bawiło młodego :) Kasiu, Młody w piątek kończy rok, ja byłam łysa jak kolano do dwóch i pół roku - więc na bujną czuprynę poczekamy - Póki co zabawki Brązowej straszne tylko Koksowi ;)
  22. [quote name='Betbet']Odeszła Figusia Oleńki, odeszła Mika...Mika niczyja a może raczej Mika brązowej...zniknęła brązowa, nie ma akuchy...nie wiem co tu robię. Naprawdę, zaglądam codziennie i czuję, że jestem bez sensu...[/QUOTE] Betbet nie pier...l, wszyscy wrócą wiosną ;) Znaczy nie Figa i nie Mika, ale Akucha i Brązowa tak. A Figa z Miką... niezmiennie wierzę, że są teraz w lepszym świecie :)
  23. Kategorycznie nie będziemy spokojne - JA osobiście JA zabraniam CI chorować i w związku z tym izolować się od nas!!! Oleńko, tak mi przykro :(
  24. [quote name='Aleksandrossa']No wszędzie tak mówią, weci sami zalecają po pierwszej cieczce... Skoro jest inaczej, to dzieki za uświadomienie :) Ostatnio właśnie oglądałam ,,Zaklinacza psów" bodajże i był tam przed pierwszą cieczką pies sterylizowany to trochę się zdziwiłam... Muszę sobie doczytać ten temat :D Choć ciekawe czy u nas w PL by wysterylizowali przed pierwsza cieczka...[/QUOTE] Tak, sterylizują w POLSCE i to bez żadnych problemów. A sterylizacja przed pierwszą cieczką zmniejsza ryzyko raka sutka u suk praktycznie do zera.
  25. A jesteś pewna, że Koki będzie szczęśliwy mając konkurencje do twoich rąk i głasków? Mój pies by strasznie nieszczęśliwy, jak mu zafundowałam towarzyszkę, odżył dopiero, gdy towarzyszka znikła ...
×
×
  • Create New...