Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Aga, jak masz Igm ujemne, to wszystko ok
  2. coś takiego, jak ochrona krocza, w PL praktycznie nie istnieje. Połoznym jest łatwiej naciąć - tam, gdzie ja rodziłam, nacinają 100%, nawet te po kilku porodach. Jakiekolwiek prawa kobiety rodzącej, w znakomitej większości szpitali, wszyscy mają głęboko w dupie. Kobiety nie znaja swoich praw, a nawej jak znają to co z tego, jak sa brane z zaskoczenia. Pomimo tego, że można nie zgodzić się na masaż szyjki macicy, podanie oksytocyny, przebicie pęcherza płodowego, nacięcia krocza, i parę innych atrakcji, mało która kobieta z tego kozysta. No bo jak tu się o swoje kłócić, jak skórcz za skórczem przerywa zdolność myslenia? Ja, pomimo całej otoczki towarzyszącej mojemu porodowi, bardzo się cieszę, że było cc. Jak w szpitalu spotkałam kobietę, której syna 4700 puścili dołem, i gdy się zaklinował, to lekarz rzucał jej się na brzuch (czynność zabroniona od paru lat), to mi się wszystkiego odechciało. Dzieciak z gigantycznym krwiakiem na główce, zdeformowaną twarzoczaszką, z ogromnym napięciem mięśniowym i jego brakiem w części ciała, rozwojowo opóźniony o 4 miesiące, a miał wtedy 6! A ciąża przebiegała prawidłowo, wystarczyło zrobić cc i dziecko byłoby zdrowe! Więc jak kotś ma "ale" do cesarek, to niech weźmie na siebie odpowiedzialność, za wszystkie uszkodzenia okołoporodowe...
  3. pierwszy link nie działa :( Mów ile czasu miałaś zdrętwiały brzuch! ;)
  4. Cudak, gdzies pisałaś, że masz dziwną pediatrę, ale spróbuj jej poprostu powiedziec, że syrop jest niemożliwy do podania, i niech przepisuje co innego... Nie ma sensu męczyć wg mnie...
  5. Syrop tylko strzykawką do dzioba, w kierunku policzka, nie centralnie....
  6. Dziewczyny czy wy się KŁÓCICIE o czas zdrętwienia? No proszę was... Jako ta po cc wypowiem się, że ja wogóle nie mam takiego momentu, że mogę powiedzieć, że nie czułam na brzuchu - ale że wogóle nie wiedziałam, że tak może być, to i uwagi na to nie zwróciłam. Czyli wydaje mi się, że ani chwili nie miałam zdrętwiałego brzucha. No ale ja była cięta pionowo...
  7. [quote name='brazowa1'] Poza tym-i tak nie słyszy :][/QUOTE] Pies - marzenie! Wiem o czy mówię, nie mogę się doczekać, aż Koks ogłuchnie !
  8. ciekawe, że za zabraniem możliwości rodzenia zzo są w zasadzie tylko te bezdzietne i mężczyźni... Jakież to znamienne. Dodam, iż na całym cywilizowanym świecie zzo do porodu jest bezpłatne i w stałej ofercie. Brzuchatym polecam lekturę "Polki" Manueli Gretkowskiej - baaardzo sympatyczna na czas ciąży i taka rozumiejąca :) Madcat, Zośka ekstra :)
  9. [quote name='ageralion']Pieniaze sa na koncie naszych psiakow, [B]wiec tyle dobrego, ze nie zabrala dla siebie[/B]. Poprostu olala sprawe :( Jedynie musze sie upomniec o jakies 60zl zwrotu za wysylki, ktorych nie dokonala. Tutaj juz ja osobiscie przycisne jesli bedzie trzeba ;)[/QUOTE] no nie do końca - Pyzikot pisze, że przesłała jej dużą ilość srebra, której nigdy nie raczyła wystawić na bazarkach - uważam, że Pyzikot wobec braku kontaktu powinna zgłosić wyłudzenie na policję
  10. Gupoty gadasz, liczy się! Zobacz, ile osób nie miało TAKIEGO psa! Ja jestem pewna, że jak się bardziej skupisz, to zobaczysz więcej, niż ci się wydaje! A wtedy napisz o tym tutaj :)
  11. w związku z zamieszczonymi wyżej linkami informuję, że Koks jest EWIDENTNĄ krzyżówką puli z mudim! A nie jakiś tam pudel :shake:
  12. przecież to puli ;) albo mudi ;)
  13. Kaerjot, bo on nie jest pudlem :p Wg mnie, wogóle nie podobny :eviltong:
  14. Gusiu, ale on jest z Tobą cały czas - przecież wciąż to czujesz!
  15. [quote name='Marycha35']Ludziki pomocy, mam pytanie: na jednym z wątków taka sytuacja: zabrano sunię zagłodzoną, pobitą, prawie martwą. Jest w lecznicy, żyje, nabiera sił, niestety ma nowotwór i przerzuty, ale nabiera sił. Chcemy pozwać gnoja, który ją tak potraktował. Ludzie chcą napisać petycję, by zebrać podpisy, żeby właściciela pozwać. Jak to zrobić? Zgłosić najpierw na Policję, do TOZu ichniego? Co robić??? tu link wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206543-Zag%C5%82odzona-sunia-ON-wa%C5%BCy-9kg!-Jest-w-bardzo-ci%C4%99%C5%BCkim-stanie...-POMOCY!!!/page19[/url][/QUOTE] Marycha, napisz do Potter albo Ada-jeje, dadzą Ci wytyczne co nalezy robić
  16. Na prośbę Brązowej przekazałam Milamini numer tatuażu na PW - bo nasz delikwent go ma - a raczej delikwentka. To, co Brazowa wzięła za męski atrybut, okazało się być mega kołtunem, wyjaśnił się też brak podnoszenia nogi przy sikaniu, który Brazowa zrzucała na karb bólu stawów... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tak więc oficjalnie ogłaszam - mamy dziewczynkę :loveu:
  17. nie ogłaszaj !!!! co do wszelkich ustaleń kontaktuj się z Brązową na pw
  18. jassssssssne - wiesz, jak ktoś znajduje psa to idzie do schronu i o tym mówi, a nie przywiązuje do płotu - do płotu przywiązują właściciele-zwyrole. Ewidentnie umarła czyjaś babcia i pies był tą gorszą częścią spadku ... Wciąż nie pojmuję tej waszej wiary w człowieka :shake:
  19. nie, no sytuacja jest prosta - sam się do schroniskowego płotu przecież nie przywiązał...
  20. a na zywo wygląda jeszcze lepiej :) Dziękuję :Rose:
  21. Brazowa będzie późnym wieczorem i wstawi fotki. Przekazuje info-pies jest obłędny,niestety starszy,sliczny tak,że nie było ładniejszego shelti pokazywanego na tym wątku. Malutki, bardzo w typie. W uszach nie ma tatoo,pachwinę udalo jej się obejrzec tylko z jednej strony Charakter bardzo fajny-łagodny. Gdy słyszy komendę stój,zachowuje się jak na wystawie,ustawia się i podnosi głowę.
  22. weź zaktualizuj geriatryczny - tylko Ten Pan żywu ?
×
×
  • Create New...