Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. moj obecny piesek reaguje na zwykłe komendy i nie ma w tym nic zabawnego jak u Was:placz:
  2. To jest tam gdzie jest empik z tego co zrozumialam z rozmowy z Agą. Ja weżme ze schroniska te ulotki. ale fajnie gdyby bylo nas więcej. Bedzie ciekawiej po prostu:loveu: edit: proszę Was o glosy, jesli jeszcze nie glosowalyście:) wystarczy podac adres email i haslo jako rejestracja na forum i można oddac głos w ankiecie. Kandydat w podpisie:cool3: Dziękuję:loveu:
  3. rozumiem. no coz.w takim razie oba są w domku.
  4. Kacperek w domu:-o. Wspaniale:multi::multi:
  5. ---------------------------------
  6. [quote name='koss']ALE JA WPADŁAM ...ALE NIE LUBIĘ PISAC ,KIEDY JESZCZE ....CICHO .... RAZ WYSUNEŁAM SIE PRZED SZEREG I CO ...:shake:patrz Zosia :oops:[/quote] ależ bardzo dobrze się stało Koss. Rozesłałas mysli...energię zośkową po świecie. tym wszytkim przywiodłas jej przyszła panią do schroniska.
  7. [quote name='kordonia'] A Zoska- tak, na zdjeciach o niebo ładniejsza niż w realu. Saba też na zdjęciach o niebo albo i dwa ladniejsza niz wrealu:evil_lol:
  8. pokaż Antosia:cool3: ja mysle ze na 1 miejscu jest jednak Saba Kordoni:lol: A do tego jest bardzo stara. wedlug poprzedniego wlasciciela ktory ja w ciapkowie oddal ma juz ponad 30 lat:-o :evil_lol::evil_lol: Zoska na zdjęciach wygląda łądniej niż w rzeczywistosci. ona mordke ma kochaną i sliczną, ale ta figura:evil_lol:. tego nie widac na zdjeciu..hihihihi
  9. Charly

    Metamorfozy

    sliczna mopsiczka. taki smutny ryjek ma bidulka
  10. Charly

    Metamorfozy

    Toskowe ADHD jest cudne:evil_lol::loveu::loveu:
  11. w góre Nikusiu pokaż się
  12. to ja wstawie Gucia. Gucio jest bardzo wielka bida. wstawie tutaj allegro jak skoncze i pokaze Wam jego wątek pani jest swietna- mowila rybcia. wspomagala nasze zwierzaki schroniskowe zarciem i w ogole super:loveu: wątek Gucia- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gucio-bezowy-dlugowlosy-piesek-tak-bardzo-teskni-pomozmy-mu-130899/[/URL]
  13. jak na razie nic. zrobie jej kilka ogloszen ps. widzę, ze i Ciebie dopadli techniczni:cool3:
  14. Charly

    Barf

    moj pies juz nie jest na barfie- zrezygnowal po pół roku:), ale jak był jadl do dwóch razy tyle niz procenty sugerują:roll:. I zaznaczam, ze nie byl gruby:)
  15. ja po prostu nie wierze, nei dociera do mnie jeszcze, że Zoska: teraz to moge powiedziec- ta sliczna, niezgrabna najukochańsza brzydula:D dziś juz w nowym domku siedzi. I jesli zostala dzis wykąpana, to być może juz z pancią telewizor ogląda:-o....Nie mieści mi się to w głowie juz to widzę...Zoska łażąca krok w krok za swoja panią..Zoska mrucząca z niezadowolenia, jesli pani idzie do lazienki i zamyka drzwi...Zoska wpatrzona hipnotycznie w oczy pańci i szukająca tam odpowiedzi i Zoska ktora TĄ odpwiedz znajduje:placz::placz: :loveu: :chlup::drinking: wszystko pasuje. takze to, że Zoska zdążyła wyzdrowieć:multi:
  16. w sobotę państwo przyjezdzają po swojego Dzordza:lol::loveu:
  17. cudne jestescie. wspaniale:multi::multi::multi:
  18. [quote name='Ajula']...ale że odebrany, tak? nie "być może", nie "ewentualnie" tylko odebrany? :lol:[/quote] z tego co przekazala mi Kordonia dzowniąc tam dzis ze schroniska, rodzinka chce odebrac go w srodę i jeszze uprzedzą, o której dokladnie przyjadą.. napawa mnie to optymizmem. dziewczyna tez zostawila dla Oskarka obrożę- nie dla niego i kogos- tylko po to, żeby w tej obróżce go ze schronu wyciągnąc. Więc mysle ze przekonaly kogo tam trzeba bylo przekonac i faktycznie Oskar w srode jedzie ale wiecie-- kciuki trzymac nadal:)
  19. ja ją odwiedzę:diabloti: a poza tym bardzo się cieszę, że poszła. przebywanie w schronisku z Zoską w nim bylo bardzo przykre. Ona caly czas płakała.... Reagowala na kazdy ruch. biegla do drzwiczek, a przeciez nie była jedyną, która się chcę zajmować. Serce mi się krajało...Opuszczalam schronisko zawsze przednimi drzwiami, tak aby ona mnie nie widziala...Niezle dawala po psychice...serio. Zaden inny piesek nie byl tak zdeterminowany jak Zoska Cieszę się, że wywalczyla sobie domek wreszcie:):loveu:
  20. ma znow allegro maluch- oplacone przez wujaszka Jurmar98:loveu:
  21. [IMG]http://upload.miau.pl/3/183827.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...