Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [url=http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=115439359&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ115439359MXGuidMZ1202fe0d-7100-a0e6-5490-3260ffffae50MXadDelayedMZ24&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200005%3B9034%3B115439359%3B19392621%3B%3B&secev=AQAAASAuDToAAM0AAAABACIxMjAyZmUwZTZlZS5hMGU2NTA1LjFhOTYxLmZmZmYzNzk5AAAAAQAAAAAG4Xb%2FAJuyiovkr5MilGO6gjG%2FrrdOd78l&wmid=115439359]Nikuś 7miesięczny podrostek wyłowiony spod lodu szuka domu - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Trójmiasto[/url]
  2. w tym tygodniu:multi:
  3. dzwonil pan z ogloszenia w sprawie naszego dalmika.... musi jeszcze pomyslec:roll:
  4. dzwonil pan z gdyni wlasnie z powodu naszego dalmata. ogród i wszystko. tak chcialabym zeby go wziąl:roll: mial juz dalmata wczesniej, ktory tez ze schronu byl.
  5. to prawda. Faktycznie głownym argumentem w rozmowach był ten, że zwierzaki sa niebezpieczne i nas pogryzą. Nie oczekiwalam dzikich bestii, ale to łagodność, cieplo, wdzięczność i oddanie, które spotyka nas ze stronych tych psiaków jest zdumiewająca. One przecież żyją w ciągłym stresie. Ale jednak są niesamowicie socjalne. A to zdjęcie jest ekstra. po prostu wspaniale:)
  6. [quote name='martka1982']Charly ja wszystkie zdjęcia przerabiam za pomocą imageshack, ale chodzi wlasnie o to,ze imageshack " nie widzi" tych mmsów, czyli są to pliki z rozszerzeniem, których ten program nie czyta. I właśnie dlatego mam problem.[/quote] a to nie mam pojęcia. a da się może jesli klikniesz ta "pocztówke" w okienku odpowiedzi na dogo? jest koperta a potem pocztówka czy cos takiego. ale nie wiem jak to funcjonuje
  7. Charly

    BARF in (e)motion

    wspaniałe zdjecia:multi: szczególnie barfującym wielkopsom mogę się przyglądac i przyglądac...wrażenie z lekka;) inne niż przypatrywanie się jak wcinają suchą...:cool3:
  8. Zmysł może wpisz jakiś kontakt telefoniczny w pierwszy post...
  9. wątek z pekińczykami z pseudo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-dramat-zlikwidowana-pseudohodowla-pekinczykow-pomozcie-134056/#post12004453[/URL]
  10. on faktycznie wygląda coraz gorzej. dopiero teraz spojrzalam na zdjecia w z pierwszej strony:-o. Gdybym ich nie zobaczyla, nie poznalabym, że to Gucio:-(:-(:-(. Wychudl i gdzie jego włoski:-(. taki byl [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/451/400c0e4202b7a764med.jpg[/IMG][/URL] a taki jest teraz [IMG]http://images50.fotosik.pl/69/267d68b66acbf8e5med.jpg[/IMG] zrobilam nowe ogloszenia; jeszcze jedną allegratke ( jedna ma u Rybci) zaraz zrobię gumtree
  11. Charly

    BARF in (e)motion

    też szukalam rodzicow przez moment:evil_lol:...aż w koncu doszlam do wniosku, że rodzice to to male w srodku, co wygląda na dzieci:diabloti:
  12. ja go nawet nie widzialam ostatnio:oops: Gdzie jest Gucio teraz? byl na spacerku z kims? biedny Guciek- bardzo nieszczęsliwy w schronisku:-(
  13. Charly

    BARF in (e)motion

    słodkie dupeczki:loveu::loveu::multi:
  14. jestescie Boskie:loveu::loveu::loveu: Tyle psów wyszlo:multi::multi::multi:
  15. Dzis mialam byc w schronisku własnie dla niego. Ale nic z tego nie wyszlo. Bidulek już tak dlugo nie byl na spacerze:-(
  16. ja mam mojego pierwszego psa po przejsciach. przez pierwsze dwa miesiące tylko spal i jadl. spacerki tolerowal jako zło konieczne. ale tylku kupa siku takie pieciominutowe i szybko do domu:lol: dziwilam sie. dzis czasem chcialabym zeby bylo jak dawniej;) a może Stink po prostu tak już ma. Lubi spac. mlody nie jest. Wspaniale czytac takie wiesci. Może sobie spac do woli w ciepelku, na miękkim, syty i czysty. nIkt go nie podgryzie, nikt nie przerazi:lol::multi:
  17. Charly

    Barf

    o super zdjecia barfujących maluchów:multi::loveu: wstaw je prosze także na wątek zdjęciowy BARF [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-e-motion-111167/[/URL]
  18. cieszę się ogromnie dla Strażaka i zazdraszaczam:placz: takiego kota. ogromny, piękny kocur
  19. [quote name='Chandler'] Jest wyjście z tej sytuacji - zawsze można stworzyć alternatywne forum, Jest przeciez:) [URL]http://*********.eev.pl/index.php?sid=509f70453a520173a0b2e278a4170a43[/URL] w miejsce gwiazdek trzeba wpisac *********... edit: a co to??? nawet tego slowa nie mozna napisac?hihih więc tak, trzeba wpisac: w-o-l-n-e-d-o-g-o bez myślników
  20. to czekam na nowy tekst i powymieniam,albo nowe zrobię i znów Daszanka będzie w górze..
  21. w przypadku Marleya dom [U]musi[/U] wykazac dobre chęci i odebrac psa. On nie jest latwym psem. Jesli ktos go naprawde chce, chce poswięcic mu czas i uwagę, to także powinien po niego przyjechac. dzwonili ludzie z np....Gdyni, którzy niby mieli wszelkie warunki. Dom, ogród, bez psow, bez malych dzieci.....Ale..."aż tak daleko"???? Jesli kogos nie stac nawet na taką odleglość....ech.
  22. no musimy musimy:evil_lol:
  23. [IMG]http://images45.fotosik.pl/88/893d023026bac547med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/83/71b5f51198f515a8med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...