Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [IMG]http://images37.fotosik.pl/83/986c049d7368c830med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/84/7187e810326a4fd3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/87/5afae8155cfedeb9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/88/c57fbae77008fea3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/88/98d8a025d3fb22cemed.jpg[/IMG]
  2. ni ma:placz: allegro się skończylo- wystawilam nowe- dzięki Koss:loveu::loveu::loveu: może tym razem. w ostatnich godzinach Zoskę ktoś obsewowal i miala ponad 1300 wejsc:roll: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=589566148]Kochana Zosia- proszę przygarnij...pokochaj.. (589566148) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  3. a ja nie rozumiem, czemu wątek założony przez Rybkę został zamknięty, bo podobno zbyt oftopowy się zrobił, natomiast ten wątek, dawno zakocony nadal sobie "bezkarnie" kwitnie....
  4. ach Drwaliku kochany cożeś byś zrobił bez Twoich dziewczyn kochanych:loveu::loveu::loveu:
  5. biedny Jakalik szakalik. nikt go nie chce:placz:
  6. fajny jest. i powoli dochodzi do siebie. typowy przyjazny dalmat. smutnawy i przygnębiony. na spacerkach się otwiera:)
  7. wiesz...szczeze mowiąc, mysle ze 10 to on ma....Figur ma już taką inną:oops:
  8. mialam telefon w jego sprawie. ale....pani chce sunię:placz:
  9. Płacz płacz....Zośka zobaczyla mnie i podbiegal do drzwi....weszlam do psiarni i zastalam malutką jak maupkę wiszącą!!! na drzwiach. skoczyla metr w góre. Nożki oparla na prętach, łapkami wyżej objęła inne pręty i tak sobie stala i piszczala:-o. Weszlam, otworzylam drzwi i ją odczepilam. Poszlysmy na spacer. Trzeba bylo widziec Zoska, kiedy zobaczyla Sarne. Kroczyla jak generał i oczywiscie chciala pobiec. mały myśliwy wygląda coraz ładniej. Gdzie ten domek
  10. w niedzielę będziemy wiedziec więcej tzn. czy Oskar dobije do Saruni czy też nie...Więc czekamy:) tak czy siak dziewczyna odbierając Sarunię zostawila obroże dla Oskara- teraz tylko trzeba tatę przekonac. trzymajcie kciuki
  11. Dalmi dziś byl na spacerku. Jest kochany. Typowy dalmat. W stosunku do mnie ( ktorej nie zna jeszcze) jest przyjazdny ale z dystansem, w stosunku do ludzi ktorych zna ( Lindy, ktora tam pracuje) jest bardzo wylewny. Zaglądalam w zęby. Są na miejscu, ale pierwszej mlodości faktycznie już nie jest. Nie wiem, iel ma lat...dalmaty to dla mnie zagadka. Są psy osmioletnie, ktore wyglądają jak staruszki. Są psy jak moja 12letnia sunia, ktora wyglada na 6 lat. Kości dalmata w każdym razie są w porządku. Zadnej dysplazji czy innych. Pięknie robi siad- zwrócilam uwage jak siada- bez problemow. moze ma 8 lat (???) na zdjęciach jakos wychodzi gorzej niż na żywo. Byc moze zdjęcia nie oddają jego energii. Vitka strzelila dzis na szybko kilka zdjęc i pózniej będą.
  12. dzwoniła do mnie pewna miła pani z Elbląga w sprawe suni(!:multi:) szczeniorki. Własnie tam jedzie.
  13. o super wieści. allegro jeszcze ma. Jak się skonczy dam znac:)
  14. Pozdrawiam Stinkowy domek:loveu::multi:. Zrobiłas pięknego psa z niego. ciekawam kiedy Stinek zaufa na stałe...Mój psiak zaufal po roku:lol:
  15. aaaa...Baryłek oblegany-to dobrze. Domku przychodż...
  16. Kasiu dzis idę do schroniska, więc dowiem się, jakie ustalenia były w sprawie Oskarka..jeśli takowe były. Sarunia los na loteri wygrała. W nocy odkryta na allegro i jeden dzień pózniej już we własnym łóżeczku:loveu:
  17. powiem Ci jak mozesz sama wrzucic: 1. wejdz na [URL="http://www.imageshack.us"]www.imageshack.us[/URL] 2. wejdz w przeglądarke 3. wybierz obrazek z Twojego kompa ( wybierasz klikając na "otworz" w okienku z obrazkami, ktore się pojawi- przynajmniej ja tak mam) 4. obrazek "wskoczy" w przeglądarke w formie literek i numerków:razz: 5. klikasz na "host it" 6. czekasz, czekasz. laduje się druga strona. 7. widzisz linki, w srodku strony jakies obrazki, pod obrazkami linki 8. kopiujesz pierwszy pod obrazkiem 9. wstawiasz jako post na forum, zatwierdasz i z linka "robi" się zdjęcie:)
  18. nie trzeba 30. ja jej zrobilam za 14, 50. wyroznione i pogrubione. na 14 dni. jak jej zejdzie allegro, odczekam kilka dni i zrobię nowe:roll: dziekuje w jej imieniu:buzi:
  19. :niewiem::niewiem: tak je zrobiliśmy i teraz one za to płacą:roll:
  20. czy Buba Sonia to naprawde siostra Majki? bo jesli tak to nie ma jeszcze dwoch latek. Majka miala latem w sierpniu jakies 5 miesięcy maksymalnie.
  21. taki sabaczy los, ale....z tego co widzialam w schronisku...najwazniejszy wlasny pan. ...naprawde wszytko inne, psy rodzenstwo nie rodzenstwo schodzi na drugi plan. Sara nei odstępuje swojej pani, pcha się do łózka i mysle ze jest jej dobrze:) poczekamy jescze kilka dni. Jesli do poniedzialku nie dostaniemy odpowiedzi, zmienimy allegro na tylko Oskarka..trudno... Ale o niego nie potrzeba się martwic. on znajdzie dom. Ajulko i masz powód do płaczu radosnego. Sarunia bardzo bardzo cierpiala w schronisku. Plakala....miala depresję. Rany na cialku jakie sobie sama zadawala byly nieladne..Leżala na betonie...A teraz...teraz spi w łózku ze swoją panią. Ma obroże tęczową i jej pani dziękuje za to szczęscie przebywania z nią. To jest niesamowite:placz::loveu: czekam na zdjęcia z domku:)
  22. martka a wiesz jak je na Twoj komp wgrac?
  23. a więc:cool3: hurraaaaaaaa!!! Domek Dzordza otrzymal zielone światło i 6 gwiazdek:multi::multi::multi: Wszystko gra. Nie będę sie rozpisywala w szczególach, ale naprawdę Dżordż pójdzie do wspaniałego, swiadomego, oddanego zwierzętom domu, w którym nic mu nie zabraknie. no to teraz musimy dograc kiedy, co i jak i... vaya con dias Dzordzi:loveu: Patsi bardzo dziękuję:buzi:
×
×
  • Create New...