-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
święta racja:loveu:
-
Jejku jak mi ulzylo. Widok Saruni rzucającej się po spacerku na drzwi izolatki....i ta bezsilność:-( ale juz po wszystkim. Lalunia już w drodze do domku:) Bez ogloszen to taki wątek Ajulko można hopac i hopac do skonczenia swiata:loveu:
-
tu nie ma nadzieji. To jest pewne na mur beton. Mam numer i będę tam dzwonic. Poza tym w Olsztynie tez są dziewczyny z dogo. Porozmawiam z kierowniczką i jesli uzyskamy pozwolenie zrobimy wizytę po adopcji. ale mysle ze to nie będzie koniecznie i rodzinka zwierzaków sama nadesle informacje:) Będzie dobrze. Tu akurat mam 100% dobre uczucie. Ewcia/Kordonia tez rozmawiala z tymi ludzmi i powiedziala ze bardzo bardzo do rzeczy:):):)
-
wczoraj po 23:00 zadzwonil telefon. troche bylam zla. sobie mysle, kogo niesie o tej porze. ale okazalo się ze z powodu zwierzaków z ogloszenia. trochę mam tych ogloszen, a rozmówczyni nie od razy podala imiona- no ale w koncu doszylysmy o kogo chodzi:) więc psiaki są dla matki kobiety która dzwonila. Mieszka w Olsztynie w domku z ogrodem. Jeden piesek jest tam ( maly jakis) jeden zmarl wlasnie i kobieta bardzo cierpli. W sumie oglądali inne psiaki, ale Sara bardzo przypadla do gustu. oskarek tez. Ta pani pytala o charakter. Wiec poweidzialam jak jest, ze Sara to typowa dziewczynka laleczka przytulanka. A Oskarek jak chlopak- tez przytula się, ale on woli się bawić i hasać. Ta charakteryzacja bardzo się spodobala Potem ta pani pytala jeszcze czy psiaki na pewno zgodzą się z ich obecnym malym pieskiem. Tutaj ja nie widzę zadnych przeszkod. ani ze strony Sary ani Oskara. Sa przyjazne i toleranycjne. No i tyle. Dziś o 17 Sarunia została odebrana:) Jesli nic nie pomylilam to zobaczyli je wlasnie przez allegro:multi: [SIZE=4]Dzięki Tobie i Kasi Sarunia ma domek, a Oskarek ( módlmy się o to) też:loveu:[/SIZE]
-
Nasz Kropek dzięki pomocy DNH już w nowym domku w Niemczech:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
On kilka tygodni jest w schronisku. wczesniej nie mialam zdjęc. dzis mialam zasięgnąc o więcej informacji ale nie wyrobilam się. jutro zapytam. Może Kordonia juz dzis więcej napisze. poproszę, zeby tutaj zaglądnęła. Dzięki za pomoc. -
no wiesz ja nie mam na to wplywu. Powiedzialam tym Państwu jak bardzo zwierząta trzymają sie razem. to ze stracily rodzinę, potem pana swojego, potem samych siebie. trzeba pamiętac, że Sarunia wpadła w depresje. tak mocno lizala siersc ze dolizywala się do mięsa...cierpiala bardzo. Ona musi wyjsc. z oskarkiem czy bez. niestety.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
i co? nikt z sensem nie dzwonil? -
Nasz Kropek dzięki pomocy DNH już w nowym domku w Niemczech:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie potrafi się odnalesc nic a nic. Jedynie na spacerkach odżywa. ale ile jest psow, ile można kazdemu poswieci czasu. byl w sobotę na spacerze i czeka...czeka...czeka.... -
Z pamiętnika Zosi: "Dzis bylam na spacerku i moja wolontariuszka cały czas rozmawiala z naszą behawiorystką. Więc ja się dopominałam o należna mi uwage. tzn wspinalam się na nogę mojej wolontariuszki lub wydawalam krótkie wyjce takie wiecie: ej co z Tobą? Tu jestem na dole- oślepłaś czy co????!!! Ale moja wolontariuszka się wycwaniła, powiedziala, ze nie będzie jej pies mówil co ma robic i za radą behawiorki nie zwracala na to uwagi. Natomiast glaskala mnie i chwalila kiedy wcale tego nie oczekiwalam i szlam grzecznie i cichutko koło nogi.... niby się uczę. to podobno dobre dla mnie. ale...czy ta behawiorka musi zawzse z nami chodzic....:watpliwy:" Koniec części pierwszej.. Wielkie dzięki Aniu za Twoją pomoc i wskazówki:loveu::loveu::loveu:
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co spacerek to Dziadzia w lepszej formie:) Dziś byl bardzo zawadiacki:) Trzymal patyk w mordzie. Oddac nie chcial, ale prowokowal by z nim walczyc o patyk i aż caly promieniał, kiedy nasza behawiorka udawała, że patyk DZiadzia jest godny kradzieży. Tak malo mu trzeba. Trochę uwagi i piesek lśni ze szczęscia. Kto go wezmie -
Dzis Nikus byl na spacerku z panią behawiorystką:loveu: Od jutra będzie klikany:loveu:. Ktokolwiek go wezmie ( a "bele kto" nie dostanie;)) dostanie wyuczonego psiaka:lol:
-
Dzięki nieustającym ogloszenim Ajuli i Kasi Sarunia jedzie dzis do nowego domku do Olsztyna..Będzie mieszkac w domku z ogródkiem:) Oskarek dobije do nich w piątek Huuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:multi::multi::multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sara-w-nowym-domu-oskar-dobije-w-piatek-czekamy-130084/index23.html[/URL]
-
dla takich dni jak dziś można robić wszystko:placz::placz::placz: :multi::multi::multi: Sarunia za dwie godziny opuszcza schronisko. Ogromnie się cieszę, ale radość będzie pelna kiedy państwo odbiorą w piątek takze Oskarka. Na razie jadą po Sarunię- auto jest za male na dwa. W piątek mają przyjechac po Oskara. Jestem bardzo szczęsliwa i bardzo nerwowa, czy aby na pewno.... [SIZE=3]Kasiu i Ajula jestescie największe na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]
-
myslalam pisac nie pisac. ale napisze. Mialam przed chwilą fantastyczny telefon w sprawie psiakow. Z Olsztyna...dom z ogrodem. Jutro ostateczna decyzja. Tam jest jeszcze jeden maly piesek. Ludzie trzymajta kciuki:crazyeye: Kochana Ajula i Kasia to dzięki WAM
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']ale nie dawajcie fotek z szczesliwym psem.Bo gdybym ja popatrzyla na takie zdjecie,to pomyslalbym:pies spi w łóżku,ma zabawki,po co ja mam ja z tego raju zabierac?[/quote] no i jak tu dogodzic. Bezzebnej, bezwłosej nie pokazywac, bo wygląda jak starucha. ładnej w poscieli tez nie, bo za szczęsliwa. To moze zrobimy tak....Gameta przywiąze ją do drzewa na łancuchu....i zrobi zdjęcie:multi::scared: -
chcę znalesc mu domek. On jest bardzo fajny.
-
z tym odgryzionym ucholem wygląda trochę jak...CAO:errrr::evilbat: [URL]http://img8.imageshack.us/img8/6893/vincentd.jpg[/URL]
-
Maja-mała,dzielna i PRZEKOCHANA sunia! Nareszcie ma swoje miejsce..
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hihih. Majeczka jest świetna. Malusia, kochana, sprytna i posłuszna. Już dawno odsiedziala za (nie)swoje i teraz trzeba domu. Na wiosnę, Przyjdz domciu przyjdz -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Charly replied to zonia's topic in Już w nowym domu
boziu Ewcia nadal czeka:shake: -
na allegro też nie ma oszałamiająco duzo wejsc ale co to znaczy. Nikus mój mial ponad 2000 i zero telefonu
-
mocno trzymamy kciuki. ta historia musi zakonczyc się dobrze
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
kochani jesteście:buzi:..Kochana Sonieczka już się nie musi martwic. Ewka pewnie już sprawdzila relację Buba - koty i jak przyjdzie zda relacje:) -
dlatego. Dlatego...można tak promieniować szczęściem....:lol: [URL]http://img4.imageshack.us/img4/1559/vidmodom2.jpg[/URL]
-
Ach, żeby tak mieć Swojego Pana! By oprzeć pysk na jego kolanach, by leżeć przy nim do góry brzuchem i żeby drapał mnie wtedy za uchem i by dał pić, gdy jestem spragniony, no i odpocząć, kiedy zmęczony. I choć jestem tylko zwykłym pieskiem to serce mam wielkie! Może ktoś mnie zechce..! [URL="http://www.youtube.com/watch?v=_9T1LXLU8Es"]YouTube - Psie Smutki - Akademia Pana Kleksa[/URL] [IMG]http://upload.miau.pl/3/183827.jpg[/IMG]