-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[quote name='wanda szostek']A ja się zapytam. Czy Pan zostawił swój adres i czy wizyta po adopcyjna będzie, przed adopcyjnej nie było. No i wieści od suniek.[/quote] Wanda pan wziąl sunie ze schroniska. Oczywiscie, ze zostawil swoj adres. psy wydawane są tylko osobom pełnoletnim za okazaniem dowodu osobistego. Pan ten nie przyszedl z naszego ogloszenia tylko sam z siebie do schroniska. Nikt w schronisku ( chyba zadnym) nie robi wizyt [B]przed adopcją.[/B] Nie bardzo wiem, kto by to mial robic. Pracownicy mają swoje obowiązki. Wolontariusze są w schronisku czasem. Nikt takze nie zmusi tego pana do wiesci na temat suniek. Oczywiscie ze mozna zrobic wizyte po adopcji- taka kondycja jest częscią umowy. Ale nie my wolontariusze decydujemy kiedy robić wizytę. Dogomania to jedno, schronisko to inna sprawa.
-
[IMG]http://zalacznik.wp.pl/03/d696/IMAG0095.JPG?p=2&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=IMAG0095.JPG&wid=3136&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=123817907643417684&sid=b3b865daf03af381e57ec8306ec1796a[/IMG]
-
[IMG]http://zalacznik.wp.pl/06/d696/IMAG0091.JPG?p=2&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=IMAG0091.JPG&wid=3137&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=123817906543417684&sid=afa288bba8d820159471d2df7b40db36[/IMG]
-
Dzwonila do mnie pani Saruni...Więc powiedziala, że jesli Oskar nie znajdzie domu to go wezmą, ale na razei bardzo zajęci są Sara i nie mogą poswięcic drugiemu psiakowi tyle czasu. Wiec ucieszyla się bardzo, keidy powiedzialam jej, ze Oskar juz znalazl domek. Sara jest cudna. Cudowna, najcudowneijsza. Jej właściciele non stop za nią dziekują:loveu: Jest rozpieszczana,kochana, ustawia inne psy i króluje bez dwóch zdan. Dzis dostanę i wstawie zdjęcia:). Psychicznie Sarunia jest w znakomitej formie. Jest wesolutka, szczesliwa i nie sprawia wrazenie ze tęskni za kimkolwiek. Wrecz przeciwnie- chce być tą jedną jedyną ukochaną coreczką;) Fizycznie jest gorzej. wiec ranki/lyse placki na ciele Saruni poglebiają się i poszerzają. A ona sama zawzięcie drapie, wylizuje i wygryza dalej co może..:shake: Jezdzi kilka razy na tydzien do kliniki do Olsztyna na przerózne testy i zastrzyki, ale to względnie pomaga. Straszne- kilka tygodni w schronisku i pies tak się zdolowal:-(. A miala przeciez i Oskarka i spacery. Biedna- jak bardzo musiala cierpiec. Pamiętam jak rzucala się na zamknięte drzwi, kiedy wracala ze spacerku i jak płakała. Jak lezala potem w boksie nie ruszając nawet głową:-(:placz:. Wtedy zaczęla sie tez drapac.... No ale za to teraz jest kochaną dziewczyną swojej pani i pana:lol: I to bardzo. Ma specjalny kombinezon, zeby tak sie nie drapala. Jej pani stara sie odwrocic jej uwage od ranek,spacerują i bawią się duzo. Sara kocha biegac za piłką bez końca:loveu: Jezdzą nad jezioro. Sara spi w łozku. Dostala karme dla alergikow, ale nie ma efektów. Ja sama mam psa alergika-i doskonale sprawdza sie królik z ryzem i marchewką i olejem z pestek winogron. Polecilam to pani. Bardzo się ucieszyla i powiedziala, ze zrobi wszytko i zaplaci co będzie trzeba, byle Saruni fizyczny stan się polepszyl. Sarunia drogo zaplacila za decyzje jej eks pańciostwa. Ale jest w doskonalych rękach. I na pewno wkrótce wyjdzie z choróbska:)
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
e bo ci męzowie wszyscy są tacy:shake:. Pani może po prostu szczera. może musi męza podejsc. pan do domu przyjdzie , a tu nowy "kot":evil_lol: -
do 17 poszedl
-
Przeniesiony do duzego kojca zewnętrznego. Tam Niko ma większą szansę, żeby go ktoś zobaczyl. Jednak jest 12 psów- nie mogę wziąść tylko jego na spacer- psiaki go pogryzą nawet nie podeszlam do niego- nie chcę tam chodzić, jesli nie mogę go wziaść na spacer:-(:-(:-(
-
Nasz Kropek dzięki pomocy DNH już w nowym domku w Niemczech:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Kochani Wszyscy zaangażowani w tą cudowną akcję: serdeczne dzięki w imieniu dalmika. On tak się cieszył:loveu: :Rose::Rose::Rose: Rybcia robila zdjęcia pożegnalne. pózniej będą -
Bardzo fajny ten pan. Mają już dwa owczarki. Mieszkają w domu z ogrodem. wiec warunki dla naszych dupinek perfekcyjne. Jasia tulila się do każdego przy pożegnaniu. Wspaniale zakonczenie:loveu:
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
tobędzie miala dwie:) zaraz lece do schronu. ale dzis rano zadzwonilam do Kordoni do schroniska i przekazalam informacje w sprawie noska -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Dziewczyny zobaczcie jaka podobna,tyle,że babulinka;) [URL]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Barbi/6da2f9d058cd9f6c.png[/URL] To link do jej wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starsza-barbi-po-niesamowitej-przemianie-u-josi-dt-prosi-o-wsparcie-121393/[/URL] Pokazuję Barbie,bo taki nosek u Małpki,to może być coś z przegrodą nosową!:-( Ją trzeba jak najszybciej wyciągnąć i zrobić RTG! Bo to młoda sunia i operacyjnie pewnie udałoby się to "naprawić".[/quote] Epe faktycznie:-o. spostrzegawczy człek z Ciebie. Ja tez kibicuję Barbi a nie zajarzyłam:oops:. Dzięki Wielkie. Przekaże schroniskowej wetce. edit: Kurcze pokazalam zdjecie Mru, od razu tez zajarzyla, ze to cos jak Barbi. dzięki dziewczyny -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img217.imageshack.us/img217/7086/memling.jpg[/URL] nie no jasne, ze Sonia nie jest Bubą, tylko Sonią:loveu: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']Tak, :roll: Charly...tak :oops:...szkoda przeciez czasu na takie tam sprawy ...na spacerku...przeciez ... Ale .mam absolutna pewność ,ze Państwo sobie poradzą ....UDAŁO SIE PAŃSTWO SONI ,SLICZNOSCIOWE ,ZWŁASZCZA P:loveu:ANI ...[/quote] ciekawe czemy te psiaki tak robią czasem. bylo juz tutaj gdzies na dogo o tym. i wypowiadali się szkoleniowcy a w to, że Państwo sobie poradzą nie wątpie:loveu: o tu cos mam i od razu z poradą p. Zofi Mrzewinskiej [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f456/jak-nauczyc-doroslego-podworkowca-porzadku-132400/[/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Charly replied to Vectra's topic in Foto Blogi
nie martw się. to już jesteśmy we dwie. Mój TZ też ogląda tego Hous'a...co więcej ostatnio dostał kilka plyt z nowymi? starymi? odcinkami....A ja myslalam, ze nie muszę wiedziec...co mnie tam jakies amerykanskie seriale obchodzą...A tu proszę:placz: Dogomaniacy oglądają:placz: nie czuję się dobrze...Tak jakbym byla stara i nie kumała w czym rzecz...i nie kumam:placz: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to znaczy, ze ona wraca do domu i tam się załatwia? -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hurraa:loveu::loveu::multi: Sonieczka z człowiekiem na własność:multi::multi: edit: dopiero teraz przeczytalam o inspiracji dzordzowego kąpania ahahahhahahhahah więc ja przyznam, ze wykąpalam mojego schroniskowego smroda dopiero po tygodniu... byl traktowany srodkami na pchly i wszy ( a wtedy trzeba czekac 2 dni przed aplikacją i dwa dni po) Wiec moj smród lezal sobie i smierdzial przez tydzien...TZ mieszkal wtedy w lazience:) -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
u Dzordza nie bylas. a on tez w nowym domku dzis w Bytomiu już jest. jechal z Bubą:) Na widok wlasnego odbicia w lustrze w nowym domku zaczął sie cieszyc jak glupek a teraz spi wykąpany na kanapie pod kocem:loveu: -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
hop dzięki za wątek i ogloszenia:lol: zrobię jej jeszcze allegratke bo widze ze nie ma Rybcia ma darmowe ogloszenia na portelu ellbląskim, wiec pewnie tez tam będzie mala:) -
:evil_lol::evil_lol::loveu: hahahahha pewnie przemyslą to, bo czytają wątek:evil_lol: edit: posty przeskoczyly i dopiero dzis Pepe zobaczylam:-o Jaka booooskaa:loveu::loveu: