Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. :loveu:Rybcia wlasnie dzwonila, że Zoska poszla do domu:loveu::loveu::loveu: Pani chciala psa do 2 kotów. Jak by to bylo kiedyś...?. ruletka? loteria? nikt nic nie sprawdzal. a teraz- teraz wiemy, że w sprawie kotów Zoskę interesuje co najwyzej ich jedzenie:loveu: bądż szczesliwa w nowym domku Zosienko
  2. Zoska ma jeszcze allegro. Koss:loveu:opłaca je, więc wstawimy tam innego psiaka wedlug decyzji Koss cudnie:multi:
  3. [SIZE=4][COLOR=blue]:Dog_run::laugh2_2::iloveyou::bigcool::sweetCyb:Ach, żeby tak mieć Swojego Pana! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]By oprzeć pysk na jego kolanach, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]by leżeć przy nim do góry brzuchem [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]i żeby drapał mnie wtedy za uchem [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]i by dał pić, gdy jestem spragniony, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]no i odpocząć, kiedy zmęczony. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]I choć jestem tylko zwykłym pieskiem [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]to serce mam wielkie! [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue]Może ktoś mnie zechce..![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]spełniły się życzenia dla Zosienki....spełniły się:smilecol::smilecol: :shocked!::shocked!::shocked!: :jumpie::jumpie::jumpie: :drinka: :drinka::drinka::laola: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]zoska będzie miala 2 koty:bigcool:[/COLOR][/SIZE]
  4. Dzidziunio kochana laleczko najslodsza wzsytkiego najlepszego na nowej drodze:loveu::loveu::loveu:
  5. Zosia ma doooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom o moj Boze dooooooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmm rybcia wlasnie dzwonila ze schroniska. przyszla pewna pani, która schronisko juz raz karmą wspomogła i dziewczyny kochane zaproponowaly Zoske hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:placz::multi::multi::multi:
  6. o dzięki Mru:loveu: poprosilam Maadzię o tekst i wystawię Guciowi allegro- oplacila dla Gucinka Koss:lol:
  7. ale swietne kudlacze:loveu:
  8. [quote name='AngelsDream']W lato, zapewne.[/quote] tak profilaktycznie;) czy musicie?
  9. jestem nie na czasie:placz:. Z tego co widzę to nie Baaj a Celar zostal odjajczony czy nie?
  10. jaki pan na włościach..no nie mogę:loveu: juz wklejam banerek w pierwszy
  11. nio. nic innego nam nie pozostaje...aaaaaaaaaa
  12. ...i będziemy jeszcze do środy czekać i przebierać nózkami...:lol: W środę Oskarek ma być odebrany.... ..no to czekamy..:lol:
  13. nio. ja też ostatnio coś mam ze wzrokiem:cool3:
  14. hihih:loveu: wtedy musisz reklame w górnym kątku zamknąc- tam gdzie jest krzyżyk...Choc tez nie zawsze to się udaje:roll: trzeba chyba zostac VIPem i pozbyc sie reklam:roll:
  15. Teoś...Neigh jak matka walczyla o Twoj domek. dobrze, że odszedł w kochającym domu..
  16. ...cóż...starość nie radość:evil_lol::oops: musze zażyc ginkofar...
  17. Frotka jest niesamowita:multi: Co za szczęście jej się przytrafilo. To jak w niebie:-o:loveu::multi:
  18. [quote name='Majaa']Ten kontakt telefoniczny jest niestety niepoprawny Prawidłowy kontakt kopiowany ze strony Kociego świata jest następujący 0-603-651-833 Co nie zmienia faktu, że się nie mogę dodzwonić. :-([/quote] dzięki. trzeba pozmieniac..
  19. nio. ale samego Toffika nie. On sam już o to zadba. nie da zapomniec o sobie. Kochany Toffik.
  20. Szukamy kawałka ogrodu, ciepłą budę i czlowieka pelnego ciepła dla naszego Dziadzia Maksia... Maksiu- wesoły, starszy piesek w typie owczarka niemieckiego - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Trójmiasto
  21. ojej. a tu pusto. zapomnialam o tym wątku:oops:
  22. no musisz musisz. dasz się raz rozpoznać, to nie ma zmiłuj się:lol: a jak nazywa się dalmi?? zdjęcia mamy, ale nie wiem jak on się nazywa... edit: nie nadaje się tak i tak. z tym żółtym okiem;) tutaj proszę o dodanie: a tu...Jasia...Janeczka [IMG]http://images44.fotosik.pl/83/6e6918cc8765053amed.jpg[/IMG] smutny, silny, wspaniały Nero [IMG]http://images46.fotosik.pl/85/b979a6853f54da58.jpg[/IMG] cudna dumna Basta [IMG]http://images40.fotosik.pl/64/84f7c710a5ae2518med.jpg[/IMG] wspaniały wesoły energiczny "Dziadzio".. [IMG]http://images43.fotosik.pl/85/3766820e482030af.jpg[/IMG]
  23. [url=http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=115445491&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ115445491MXGuidMZ1202ffb6-0660-a0e6-5475-8e85ffffab0d&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200005%3B9034%3B115445491%3B19392621%3B%3B&secev=AQAAASAuDToAAM0AAAABACIxMjAyZmZiNmUzYS5hMGU2NTQ5LjE1NzYxLmZmZmYzNGMzAAAAAQAAAAAG4Y7zAEwifX4El%2FANP0EZECd0UpGXz69W&wmid=115445491]Nr referencyjny ogłoszenia Zosia proszę uratuj ją darują dom na : 115445491[/url]
  24. to fakt. Ten duży psiak wzbudza niesamowity respekt. sam jest duzy i ta głowa:evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/65/94fef2ebe34d4dc7med.jpg[/IMG] Czulam się z nim cudnie na spacerku. Wracalysmy ( z wiadomych powodów;)) ulica tzn. chodnikiem do schroniska. Każdy facet schodzil nam z drogi:evil_lol::multi: nieznane wspaniale uczucie:cool3::diabloti:
×
×
  • Create New...