-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
yupiii:multi::multi::multi: mądra kochana sunia w mądrych kochających rękach:loveu::multi: -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
nie wierze...bajki, bujdy i basnie...nie wierze..... :mdleje::mdleje::mdleje: -
Nasz Kropek dzięki pomocy DNH już w nowym domku w Niemczech:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Ostatni raz podałem łapki....Pożegnanie z Kropkiem:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/94/8d209d24b3594a34med.jpg[/IMG][/URL] to tyle od nas:) Następne wieści od kropkowych dziewczyn:loveu: -
Jess z ebląskiego schroniska szuka pilnie domu. Jest szczepiony, ma czipa i paszport EU. Jego pan chcial zabrac Jessa ze sobą, jednak zmienił zdanie i tak Jess kilka tygodni temu, pachnący i czysciutki wylądował w schronisku [URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images37.fotosik.pl/89/bcd31aa7fc8bf67cmed.jpg[/IMG][/B][/URL] Jess w biurze z ciocią Charly... [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images42.fotosik.pl/90/23e3c07f4ff0699bmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images42.fotosik.pl/90/c7461a001098e71cmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] ...i w "nowym domu" z ciocią Kordonią.... [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images44.fotosik.pl/94/114109b7521243f1med.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images38.fotosik.pl/89/7cfe491500a5ba8emed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][B]wątek[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jess-czyli-po-co-psu-paszport-eu-134584/[/URL] [COLOR=#2e8b57][B][U]kontakt:[/U] (0) 785 132 983[/B][/COLOR]
-
sznaucer olbrzym, nie mam gdzie go dac!! Bobik w DOMKU!!!!!!!
Charly replied to mosii's topic in Już w nowym domu
:kciuki::kciuki::kciuki: -
Jazz- mial jechac do Londynu- pojechal do domu:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nowe zdjecia pudla z 18 kwiecien 2009...ciąg dalszy na str. 4 [IMG]http://images46.fotosik.pl/106/d97ac298c033acc4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/106/1c7a0011df377975med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/106/69d91fa67ed9a21bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/106/6601e777c2ab55b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/106/c038dc4ffe43893bmed.jpg[/IMG] -
Wątek pudla [U][COLOR=#0066cc][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jess-czyli-po-co-psu-paszport-eu-134584/[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jess-pudel-cudo-czeka-na-czlowieka-cudo-134584/#post12048156"][/URL] Rybcia jak będziesz robic porządki i wstawiac wątki na pierwszą daj znac. przesle Tobie moich kilka, ktorych tam jeszcze nie ma
-
[B][COLOR=darkred]Pudelek Jazz od dziś w nowym domku:lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]--------------------------------------------------------[/COLOR][/B] [COLOR=green][/COLOR] [COLOR=green][B]nowe zdjęcia str. 4[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Pudelek Jazz.. [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]...miało być tak pięknie. Jazz już prawie wyjechał za granicę, miał poznać świat u boku swojego pana, otrzymał komplet szczepień, czipa, dostał paszport europejski- i...pan zrezygnował.[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Prosto z kanapy absolutnie familijny Jazz dostał się na zimny beton. Siedzi tam teraz jak perełka- nie rozumie co się stało. Nie rozumie o co chodzi, czemu inne psy gryzą, czemu ludzie tylko na moment przystaną i odchodzą znów....skoro on tak pięknie prosi i słupki robi...[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Czy ktoś go pokocha? [/B][/COLOR] [B][COLOR=green]Jego pan pojechał d o Anglii- a Jezz do schroniska...Czy na dożywocie??? [/COLOR][/B] [COLOR=green][B]Jazz jest zdrowy, żywy i energiczny. Jest posłuszny i kochany. Stworzony do kochania, zabawy i przyjazni...[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]KONTAKT: (0) 785 132 983 [/B][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images37.fotosik.pl/89/bcd31aa7fc8bf67cmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] Jess w biurze z ciocią Charly... [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images42.fotosik.pl/90/23e3c07f4ff0699bmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images42.fotosik.pl/90/c7461a001098e71cmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] ...i w "nowym domu" z ciocią Kordonią....czyli w schronisku... [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images44.fotosik.pl/94/114109b7521243f1med.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images38.fotosik.pl/89/7cfe491500a5ba8emed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR]
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']No kto wie...całkiem być może, że "przyjmną".Ale na patyk z rosołu nie masz co liczyć - mięso i mięsopochodne są jedynie dla psich i kocich, [B]ludzie tego "nie ją".[/[/B]quote] :D:D to jak znalazl dla Koss, bo nie jada "padliny":lol::multi: -
kilka dni w nowym domu i pies nie do poznania. Irokez mu się ułożyl grzecznie i swieci się caly. No i ten ogon puchaty...Wczesniej to taki badyl był owlosiony:loveu::multi:
-
Żorż:D "Przesyłam na razie trzy zdjęcia Dzordza, jak bedę miała więcej to na pewno wyślę. Cięzko jest mu zrobić zdjęcie bo jest strasznie wiercicki i ciekawski)) Jak bawiłam się z nim pierwszy raz w mieszkaniu to w pokoju były małe szkody poprzewracało się trochę kwiatków i głośnik, próbowałam go uspokoić ale był tak rozbawiony że musiałam poczekać aż się zmęczy." Oj Żorż słoniku- proszę nie wywracać głosników:lol::lol: ech...:loveu:pamiętam nasz pierwszy spacerk. I Żorża wyrywającego drzewka wraz z korzeniami:evil_lol::multi: heheh:diabloti:
-
chyba sa za duze i się ladują dlugo. ja sama teraz widze, ze nic nie widze:placz:. a jeszcze zacytowalas olbrzymią fotke, to juz wogole pewnie zaraz dogo padnie:evil_lol: edit: przesle Mru do wklejenia. ona nawet pomniejszyc potrafi:multi: Malawaszko usuń też proszę, bo będzie mulic ta strona
-
usunięte:lol:
-
:cool3::cool3: potforne zdjęcia potfora:loveu: usunełam, za duze są. mru mniejsze wklei
-
dzieki Rybcia za info. A wiek mniej więcej ( tak choc na oko;)).
-
ja nie łapie nadal numerów boksów:lol: Ale wiem, ze on jest teraz tam gzie byl dalmat
-
ach to on:angryy: Tak wiem, ze byli tacy. Czy my mamy dwa husky teraz? czy mi sie przywidzialo, ze na dole jest jeden? czy to jest on przeniesiony? biedak bardzo smutny jest. dzięki vitka.
-
to na razie tylko pytanie. nie wiem czy ta osoba dzwonila do dziewczyn, bo kontakt tel i mailowy byl podany na nie. A pytanie dostalam ja jako uzytkownik allegro. odpisalam co wiem, ze nie ma problemow z nerkami i sercem. przynajmniej nie jest nam wiadomo, ale ze trzeba sie liczyc z tym ze piesek moze sie rozkleic w domu i ,że takiego swiadomego odpowiedzialnego domku szukamy....14 lat w schronie to w koncu 14 lat w ekstremalnych warunkach:-(:-(:-(
-
dziewczyny jesli wiecie juz teraz cokolwiek na jego temat podajcie. zrobię mu od razu ogloszenia
-
odnowilam takze inne ogloszenia. i teraz czekam czekam czekam:roll:
-
Oto nasz hasior. Biedak siedzi i czeka. zgubil sie wlascicielom, ktorzy zdecydowali pozniej, ze juz maja nowego psa i nie chca tego... Ice jest pieknym, energicznym mlodym psem. [IMG]http://images48.fotosik.pl/96/22c7a48da7d7148amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/96/2e8af020c084ef78med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/96/bf006f205b4727a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/92/570377a83160947fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/96/46638aa57582ee5dmed.jpg[/IMG] [B][IMG]http://http://images48.fotosik.pl/96/22c7a48da7d7148amed.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://http://images48.fotosik.pl/96/22c7a48da7d7148amed.jpg[/IMG][SIZE=4]tel: 785 132 983[/SIZE] [SIZE=4]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]