Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. yupiii:multi::multi::multi: mądra kochana sunia w mądrych kochających rękach:loveu::multi:
  2. nie wierze...bajki, bujdy i basnie...nie wierze..... :mdleje::mdleje::mdleje:
  3. Ostatni raz podałem łapki....Pożegnanie z Kropkiem:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/94/8d209d24b3594a34med.jpg[/IMG][/URL] to tyle od nas:) Następne wieści od kropkowych dziewczyn:loveu:
  4. Charly

    pudle szukaja domu

    Jess z ebląskiego schroniska szuka pilnie domu. Jest szczepiony, ma czipa i paszport EU. Jego pan chcial zabrac Jessa ze sobą, jednak zmienił zdanie i tak Jess kilka tygodni temu, pachnący i czysciutki wylądował w schronisku [URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images37.fotosik.pl/89/bcd31aa7fc8bf67cmed.jpg[/IMG][/B][/URL] Jess w biurze z ciocią Charly... [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images42.fotosik.pl/90/23e3c07f4ff0699bmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images42.fotosik.pl/90/c7461a001098e71cmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] ...i w "nowym domu" z ciocią Kordonią.... [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images44.fotosik.pl/94/114109b7521243f1med.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images38.fotosik.pl/89/7cfe491500a5ba8emed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][B]wątek[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jess-czyli-po-co-psu-paszport-eu-134584/[/URL] [COLOR=#2e8b57][B][U]kontakt:[/U] (0) 785 132 983[/B][/COLOR]
  5. nowe zdjecia pudla z 18 kwiecien 2009...ciąg dalszy na str. 4 [IMG]http://images46.fotosik.pl/106/d97ac298c033acc4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/106/1c7a0011df377975med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/106/69d91fa67ed9a21bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/106/6601e777c2ab55b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/106/c038dc4ffe43893bmed.jpg[/IMG]
  6. Wątek pudla [U][COLOR=#0066cc][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jess-czyli-po-co-psu-paszport-eu-134584/[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jess-pudel-cudo-czeka-na-czlowieka-cudo-134584/#post12048156"][/URL] Rybcia jak będziesz robic porządki i wstawiac wątki na pierwszą daj znac. przesle Tobie moich kilka, ktorych tam jeszcze nie ma
  7. [B][COLOR=darkred]Pudelek Jazz od dziś w nowym domku:lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]--------------------------------------------------------[/COLOR][/B] [COLOR=green][/COLOR] [COLOR=green][B]nowe zdjęcia str. 4[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Pudelek Jazz.. [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]...miało być tak pięknie. Jazz już prawie wyjechał za granicę, miał poznać świat u boku swojego pana, otrzymał komplet szczepień, czipa, dostał paszport europejski- i...pan zrezygnował.[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Prosto z kanapy absolutnie familijny Jazz dostał się na zimny beton. Siedzi tam teraz jak perełka- nie rozumie co się stało. Nie rozumie o co chodzi, czemu inne psy gryzą, czemu ludzie tylko na moment przystaną i odchodzą znów....skoro on tak pięknie prosi i słupki robi...[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Czy ktoś go pokocha? [/B][/COLOR] [B][COLOR=green]Jego pan pojechał d o Anglii- a Jezz do schroniska...Czy na dożywocie??? [/COLOR][/B] [COLOR=green][B]Jazz jest zdrowy, żywy i energiczny. Jest posłuszny i kochany. Stworzony do kochania, zabawy i przyjazni...[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]KONTAKT: (0) 785 132 983 [/B][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images37.fotosik.pl/89/bcd31aa7fc8bf67cmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] Jess w biurze z ciocią Charly... [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images42.fotosik.pl/90/23e3c07f4ff0699bmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images42.fotosik.pl/90/c7461a001098e71cmed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] ...i w "nowym domu" z ciocią Kordonią....czyli w schronisku... [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images44.fotosik.pl/94/114109b7521243f1med.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR] [COLOR=#2e8b57][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images38.fotosik.pl/89/7cfe491500a5ba8emed.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR]
  8. o dzięki. pudel kurcze na zywo jakis lepszy niż na zdjęciu. oki. zakladam mu wątek
  9. [quote name='Florentynka']No kto wie...całkiem być może, że "przyjmną".Ale na patyk z rosołu nie masz co liczyć - mięso i mięsopochodne są jedynie dla psich i kocich, [B]ludzie tego "nie ją".[/[/B]quote] :D:D to jak znalazl dla Koss, bo nie jada "padliny":lol::multi:
  10. kilka dni w nowym domu i pies nie do poznania. Irokez mu się ułożyl grzecznie i swieci się caly. No i ten ogon puchaty...Wczesniej to taki badyl był owlosiony:loveu::multi:
  11. Żorż:D "Przesyłam na razie trzy zdjęcia Dzordza, jak bedę miała więcej to na pewno wyślę. Cięzko jest mu zrobić zdjęcie bo jest strasznie wiercicki i ciekawski)) Jak bawiłam się z nim pierwszy raz w mieszkaniu to w pokoju były małe szkody poprzewracało się trochę kwiatków i głośnik, próbowałam go uspokoić ale był tak rozbawiony że musiałam poczekać aż się zmęczy." Oj Żorż słoniku- proszę nie wywracać głosników:lol::lol: ech...:loveu:pamiętam nasz pierwszy spacerk. I Żorża wyrywającego drzewka wraz z korzeniami:evil_lol::multi: heheh:diabloti:
  12. chyba sa za duze i się ladują dlugo. ja sama teraz widze, ze nic nie widze:placz:. a jeszcze zacytowalas olbrzymią fotke, to juz wogole pewnie zaraz dogo padnie:evil_lol: edit: przesle Mru do wklejenia. ona nawet pomniejszyc potrafi:multi: Malawaszko usuń też proszę, bo będzie mulic ta strona
  13. usunięte:lol:
  14. :cool3::cool3: potforne zdjęcia potfora:loveu: usunełam, za duze są. mru mniejsze wklei
  15. ja czekam na pudla zdjęcia. acha: i dalmata pozegnalne.ale to nie jest takie wazne.
  16. dzieki Rybcia za info. A wiek mniej więcej ( tak choc na oko;)).
  17. ja nie łapie nadal numerów boksów:lol: Ale wiem, ze on jest teraz tam gzie byl dalmat
  18. ach to on:angryy: Tak wiem, ze byli tacy. Czy my mamy dwa husky teraz? czy mi sie przywidzialo, ze na dole jest jeden? czy to jest on przeniesiony? biedak bardzo smutny jest. dzięki vitka.
  19. to na razie tylko pytanie. nie wiem czy ta osoba dzwonila do dziewczyn, bo kontakt tel i mailowy byl podany na nie. A pytanie dostalam ja jako uzytkownik allegro. odpisalam co wiem, ze nie ma problemow z nerkami i sercem. przynajmniej nie jest nam wiadomo, ale ze trzeba sie liczyc z tym ze piesek moze sie rozkleic w domu i ,że takiego swiadomego odpowiedzialnego domku szukamy....14 lat w schronie to w koncu 14 lat w ekstremalnych warunkach:-(:-(:-(
  20. dziewczyny jesli wiecie juz teraz cokolwiek na jego temat podajcie. zrobię mu od razu ogloszenia
  21. odnowilam takze inne ogloszenia. i teraz czekam czekam czekam:roll:
  22. jesli jescze nie ma wątku ( trochę się pogubiłam), proszę dodaj Rybciu na pierwszą. dzięki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sliczny-husky-w-schronisku-134568/#post12045667[/URL]
  23. Oto nasz hasior. Biedak siedzi i czeka. zgubil sie wlascicielom, ktorzy zdecydowali pozniej, ze juz maja nowego psa i nie chca tego... Ice jest pieknym, energicznym mlodym psem. [IMG]http://images48.fotosik.pl/96/22c7a48da7d7148amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/96/2e8af020c084ef78med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/96/bf006f205b4727a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/92/570377a83160947fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/96/46638aa57582ee5dmed.jpg[/IMG] [B][IMG]http://http://images48.fotosik.pl/96/22c7a48da7d7148amed.jpg[/IMG][/B] [IMG]http://http://images48.fotosik.pl/96/22c7a48da7d7148amed.jpg[/IMG][SIZE=4]tel: 785 132 983[/SIZE] [SIZE=4]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]
  24. dziewczyny jak to bylo ze zdrowiem Bobika? pisal tutaj ktos? serce, nerki? wiadomo cos? mialam pytanie w tej sprawie z allegro.
×
×
  • Create New...