-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak to dobrze, że zwierzaki akceptują się powolutku. Z tą cieczką to faktycznie może byc, no a Sonieczka nigdy w domu nie była, to pewnie zdzwiona co gdzie i jak. ale przy takich opiekunach wszystko jest kwestią czasu ( oby jak najkrótszą;)) i Sonia wyrosnie pewnie na cudo sunię:multi: -
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=597025913]Wylowiony spod lodu 8miesięczny piesek szuka domu (597025913) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
domku przyjdz [IMG]http://upload.miau.pl/3/175341.jpg[/IMG]
-
Suka dogo canario-zbieramy na hotel! Pilnie! ma dom!
Charly replied to haker11's topic in Już w nowym domu
ojejku:evil_lol:. naprawdę mam pecha, gdzie nie wejde to "ogloszenie" a czy te sprawy mają do czynienia z tą sunia? bo jesli nie, to powoli już zakrawa na spam czy jak kto woli OT i nadaje się do usunięcia:roll: -
będzie taka akcja. ale tam pójda psy ktore już są bardzo dlugo w schronisku, są starsze i obiektywnie nie mają szans na adopcje. A niko?? niko jest pierwszym, ktory powinien zwrócic na siebie uwagę ludzi w schronisku. nie jest jedynym mlodym psem, ale większośc z tych innych młodziakow jest od malenkosci w schronisku. Trzeba troszkę z nimi pracowac. A Nikuś jest po prostu gotowy. Brac i kochac
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Charly replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Mru opowiedziala mi fajną historyjkę wczoraj... Idzie z psem w Warszawie na spacer. Z naprzeciwka idzie kobieta też z psem: -"niech pani [U]tam[/U] nie idzie"-mowi kobita -"czemu"?- pyta Mru -"tam jest wilk-do tego luzem"- odpowiada kobita :evil_lol: -
jak już ludzie takiego psa nie chcą- to już nic nie wymyslę... ładny, młody, samiec, mądry, kochany, wierny, bardzo skoncentrowany na człowieku, podatny na szkolenie.. nie to nie:-(
-
:roll: a jak tam nasz Stiwek:loveu:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']nie,no jak nie odpisala to nie ma o czym gadać. Gameta,a kto chcialby glaskac koty?wiec w kolejce bylyby tylko dwa psy :eviltong:[/quote] dokladnie. po co koty:evil_lol: jakby jakies nagle 2 cuda domy pudla chcialy to piszcie. czekam az rybcia wstawi zdjecia nowemu pudlowi i robie watek. ale ten pudel w porównaniu do Daszenki ( tej starej schroniskowej) jest de luxe:eviltong: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']ooo,własnie! a co z robalem? udalo sie dowiedziec kim on był?[/quote] zupelnie zapomnialam o robaku. dzwonie jutro -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no to jest straszne. ja uwazam, ze tacy ludzie powinni się obowiązkowo ( pod nazdorem specjalnej agencji dogomanii) -uzyję psich okreslen- bardzo licznie rozmnażać:oops::oops: -
to jest dobry pomysl. sprzedam go w schronisku. Jesli Rybcia ma jeszcze kontakt sama zadzwonię. dzięki Ajula. moze akurat
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
dokladnie:evil_lol: ja pytalam-powiedzial: nie! Teraz mam Filipka;) -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
galaretka z kurzych łapek jest the best:thumbs::thumbs: Sonieczko Tobie to juz niczego brakowac nie będzie:loveu::multi: -
Ja mysle ze tak. Tyle jest tych domów. Tyle psow ze schroniska znajduje domy. Nie wszytkioe mają przeciez wątki. ale po czasie mozna zajechac tu czy tam. Tylko dajmy tym ludziom trochę czasu.
-
oni byli u weta z nią. robil wymaz. bierze jakies zastrzyki i kremy ale to niewiele daje. niby tam ma jakiegos grzyba ale przede wszytkim alergie ( wedlug weta).Ja mam wielką nadzieję, ze zmiana pozywienia i przede wszystkim czas jej pomoże. Oskar nie mial zadnych zmian. A byly juz potem razem. Inne zwierzaki z boksu Sary też są zdrowe. ale przy takim stresie oczywiscie wszystko się moze u psiaka rozwinąc.
-
czekamy na zdjęcia dalmika:) sluchajcie: oglaszam akcje wielce tajemną pt: szukamy lindy:cool1: Linda jest tutaj, ale gdzies się chowa i nie chce poweidziec jak się nazywa. Wedlug wlasnch wypowiedzi:evil_lol:, chce nas śledzić:smokin: Najnowszym użytkownikiem jest dogomaniak o niku...bzdura:evil_lol::evil_lol: Ale czy to Linda?:diabloti: