Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. nio. to dziewczyny dalmacie się zlitowaly nad naszą bidą:loveu:
  2. dalmik w sobote jedzie do Poznania:multi: Dzieki dziewczyny:loveu:
  3. Dżordż morda nasza:loveu::loveu::loveu:
  4. zdjęcia będą w sobote/ niedziele a teraz nowe swiezutkie wiesci:) "[FONT=Arial]Dzordz zachowuje się spokojnie chodzi po całym mieszkaniu i wszystko sprawdza, najbardziej na początku zainteresowły go dwa szynszyle które posiadam ale nawet na nie nie szczeknął tylko siedział i się patrzał)) następnie poszedł do sypialni gdzie mamy duże lustro i tam zobaczył swoje odbicie zaczął skakać i merdać ogonem bardzo fajnie to wygłądało, chyba chciał się bawić. Psiak jest już po kąpieli i śpi na wersalce przykryty koem i chyba bardzo to mu się podoba:-) [/FONT] [FONT=Arial]A zdjęcia przyśle w sobote lub w niedziel no i oczuwiście po fryzjerze chcemy aby odrzyła mu trochę sierść )) Dzordz jest na prawde SUPER)"[/FONT]
  5. [B]dla psów ze schroniska:[/B] [URL="http://pies.onet.pl/1472,20,28,niewdzieczny_pies,artykul.html"]Onet.pl Pies[/URL] [URL="http://pies.onet.pl/5749,20,28,z_motyka_na_slonce,artykul.html"]Onet.pl Pies[/URL] [URL="http://pies.onet.pl/1261,13,16,siad__waruj__stoj,artykul.html"]Onet.pl Pies[/URL]
  6. --------------------[URL="http://wilczyomen.pl/szczeniaki"][/URL]
  7. wybacz wet -siostro. Pisalas kiedys, ze nie nadajesz się, nie potrafisz nalezycie zając się psem. Pisalas tak na wątku Poziomki, ktorej nie potrafilas nauczyc niczego. Poza tym jak pisalas Twoj TZ grozil Twoim psom, ze je otruje.... Smierc Twoich psow ( ktore zostaly otrute) nie zostala wyjasniona. Margo05 umiescila cię na Czarnych Kwiatkach.A teraz proponujesz DS w podpisie....NIE DAWAJCIE PSA WET- SIOSTRZE!!!
  8. [quote name='gops']z dwoma psami? niezle taki kawal drogi :razz: :multi::multi:[/quote] e tam. moi rodzice zawsze z banda dzieciakow i psów jechali fiatem nad morze. Ze Sląska az na samą góre do Mielna. I żyjemy:evil_lol:. Przerwy co kilka godzin i spoko. Piesy jak zasną to wogole ok.
  9. no ja myslę:) wysle dzis maila z zapytankiem jak i co i poproszę o zdjęcia:)
  10. male zmiany w planach:) Dzordz do domu pojechal już dzis:)
  11. tak tak. miala byc sobota. ale wczoraj przekazalysmy numery telefoniczne rodzinki buby rodzince dzordza. w ten sposob pojechali razem jednym autem:)
  12. dziękuję za zaproszenie:loveu: Melduje się posłusznie, że dzis nie mam zadnych pomysłow i czuję się jak staruszek. Ale mam dach nad glową cieplą wanne i kaloryfer. ziemniaki się gotują i jest mi dobrze. Warunki w jakich zyją psy, a szczególnie te starsze uwlaczają mojemu poczuciu człowieczeństwa i godności. Wspanialy wątek. moze napisac do moda Mru zeby go przykleil. Ale jeszcze nie teraz moze tylko jak juz się cos( coś, się, samo:razz:) wyrzezbi;)
  13. Sara jest w Olsztynie, a Oskar z tego co mowily dziewczyny w Elblągu
  14. [quote name='Dzika_Figa']:crazyeye:Czy Wy możecie sobie wyobrazić, że aż do teraz byłam święcie przekonana, że pies ma na imię DROŻDŻ... Skojarzenie, że taaaaaki duży, to szybko urósł, jak na drożdżach.:oops: Chyba powinnam przykładać większą uwagę do tego, co czytam...[/quote] achhahahahahhahahah:evil_lol::evil_lol:
  15. a jak tam bajowe zostawanie w domu? tak jak bylo, czy obecność Celarka zmieniła cosik?
  16. [SIZE=3]łoł:crazyeye::-o[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]Baaj po prostu jest:iloveyou:...wilkiem[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]a Celar mysli, ze tez jest:evil_lol::loveu::loveu:[/SIZE]
  17. Nikusiu:-(:-(
  18. oj Daszeńka się zasiedziala...a domku ni ma:roll:
  19. raz na miesiąc tez bedzie ok:eviltong:
  20. :loveu:dzięki za wieści z domu Snieżki:loveu:
×
×
  • Create New...