Po tych naszych ogłoszeniach zaczynają ludzie dzwonić w poszukiwaniu swoich psów. I tak:
1. poszukiwany jest pies podobny do Borysa ( zbieg okoliczności ale też ma na imie Borys), ma 8 miesięcy, stojące uszy, jest czarny z podpalanymi łapkami.
2.poszukiwany jest pies puchaty czarny z białymi końcówkami ogona i łapek,waży ok. 25 kg ( więc mniejszy od Borysa). Był wzięty ze schronu w Józefowie. Uciekł już po raz drugi, mimo wzmocnienia ogrodzenia. Pies zaginął w Legionowie.
Podaję te opisy, jakby ktoś z Was przypadkiem gdzieś widział takie
" egzemplarze"
Borysek już podobno od jakiegoś czasu włóczył się po drugiej stronie Marek. Był widziany w kilku miejscach, ale zawsze sam.