Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Po tych naszych ogłoszeniach zaczynają ludzie dzwonić w poszukiwaniu swoich psów. I tak: 1. poszukiwany jest pies podobny do Borysa ( zbieg okoliczności ale też ma na imie Borys), ma 8 miesięcy, stojące uszy, jest czarny z podpalanymi łapkami. 2.poszukiwany jest pies puchaty czarny z białymi końcówkami ogona i łapek,waży ok. 25 kg ( więc mniejszy od Borysa). Był wzięty ze schronu w Józefowie. Uciekł już po raz drugi, mimo wzmocnienia ogrodzenia. Pies zaginął w Legionowie. Podaję te opisy, jakby ktoś z Was przypadkiem gdzieś widział takie " egzemplarze" Borysek już podobno od jakiegoś czasu włóczył się po drugiej stronie Marek. Był widziany w kilku miejscach, ale zawsze sam.
  2. [quote name='Zmysł']Rozliczenie Misia: Tomcug - 50,00 zł :loveu: Argat - 15,00 zł :loveu: [B]RAZEM 65,00 ZŁ[/B] [B]DZIĘKUJEMY:loveu:[/B][/quote] Zmysł, jak zmniejszy Ci się ilość bazarków to coś wystawisz mojego dla Misia? :oops:
  3. A co słychać dzisiaj u Boryska?
  4. Jednak postanowili szukać swojego.
  5. To niestety nie ten :-(. A zdjęcie ponoć mają podesłać, ale z okresu jak pies miał 4 miesiące. Czekamy..... i dalej szukamy domku dla Borysa.
  6. Kora, odezwij się do mnie i podaj jak w tym tygodniu Ci pasuje. Pisałam pw, ale ..........cisza.
  7. [quote name='tomcug']Jak sprawy Luli?[/quote] No, właśnie.........
  8. A może dzisiaj.......
  9. Nie znam efektu spotkania, bo bardzo późno wróciłam z pracy. Ale pewnie dostałabym wiadomość od Teresy gdyby to był domek. Poza państwo od zaginionego psa ponoć mówili, że on ma jakieś włoski brązowe. Mimo najszczerszych chęci.............. brązu tam nie ma.........:shake:
  10. [quote name='tomcug']Misio się przypomina.[/quote] Ty chyba spać :loveu: nie możesz, ale ja wiem........... to jest uzależnienie od Dogo........;); ja to znam............:evil_lol: A Misio na spacerek.
  11. Dzięki, bo ja z tych pitów jestem kiepska. Mam od tego księgową.
  12. Czy te wpłaty na AFN można odliczać? Nie trzeba przekazywać przez US? Zapraszam na bazarek :lol:
  13. Ja też myślałam o problemie z psychiką. Może to koszmar przeszłości wraca..........:-(. Neigh, mogę podać Ci namiar do mojej wetki. Jest dobra, może coś podpowie.
  14. Zapraszam na bazarek. Duuuuużo różności. Dla każdego coś się znajdzie.
  15. Alterku, piesku a ja myslałam, że ten piękny, słoneczny dzień będzie dla Ciebie szczęśliwy. Ale nie martw się jutro też będzie dzień. Może to będzie Twój dzień.
  16. Dzięki :loveu: Bazyliah. Wracam z pracy a tu taka niespodzianka. Jesteś szybka Dziewczynka. Jeszcze raz dzięki wielkie. :lol:
  17. [quote name='Zmysł']czekamy i trzymamy rękę na pulsie i kciuki[/quote] ......no to lecę do pracy i jestem myślami z Wami.
  18. i jak sprawy Luli............?
  19. [quote name='Zmysł']Będę dzisiaj dzwonił. A już w czwartek wizyta behawiorysty[/quote] Oby z dobrym skutkiem :thumbs::thumbs::thumbs:
  20. [quote name='kakadu']po prostu niech dzwoni, az sie rozgrzeje do czerwonosci :kciuki:[/quote] Też tak myślę :evil_lol:
  21. A o Kubusiu z nowego domku nic nie wiemy?
  22. A nie ma przypadkiem nowych wiadomości o Baxiu, nie wspominając o galerii aktualnych zdjęć........:evil_lol:
  23. Ciekawe jak tam Misio teraz się zachowuje? Czy zrozumiał, że boks jest teraz jego domkiem?
  24. Zmysł, w ogłoszeniach jest błąd w nr. telefonu. W części głównej jest podany tel. do Teresy, a w kawałkach do wyrywania jest Twój numer. Mam nadzieję, że będziesz miał duuuuużo pracy przy odbieraniu tel. i podawaniu nr. do Teresy :evil_lol:.
×
×
  • Create New...