Tak, siemie lniane jest rewelacyjne. W takim starym ruskim młynku od kawy można zmielić.
Już wiadomo skąd sikanie co pół godziny. Pewnie psisko było trzymane gdzieś w zimnie :angryy:.
Zuziu i Bondziu, dużo zdrówka.
[quote name='Tweety']to ja się zastanowię czy oddawać ciotce Green
Niusię:evil_lol:[/quote]
Ja bym taki domek skreśliła bez zastanawiania :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dzięki Green. Dawno tak się uśmiałam na Dogo :lol:.
[quote name='Fortuna']Ja tez. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
I ja kocham maluszki na krótkich łapkach :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[quote name='Agnie Koty']Marki, powiadasz... Z przyjemnością poznałabym tak miłe i zacne osoby. I na pewno kupiłabym los.:evil_lol:[/quote]
Tym bardziej zapraszamy ;)
[quote name='Zmysł']spróbujemy
[IMG]http://images31.fotosik.pl/202/6e0b0dee83361747med.jpg[/IMG][/quote]
Ty masz dar przekonywania. Użyj Zmysłowego uroku ;)........... i będzie tak jak z Misiem........
[quote name='ZUZANNA11']Nie dziwię się, że ślicznota miała takie branie...:razz:[/quote]
A co Alterek brzydszy, mniej kochany............:mad:
I dalej nie ma swojego domku :shake: