[quote name='Bazyliah']Od wczoraj mam wątpliwości, czy to napisać, czy nie zostaniemy pożarte.
Wzięłyśmy te psiny, bo podejrzewałyśmy, w jakich warunkach mieszkały, chcialyśmy je wyrwać od tej kobiety. Spodziewałyśmy się, że z psami będzie źle, a nawet jeszcze gorzej.
Ale Bondowi trzeba zrobić badania, Zuzia musi mieć operację przepukliny, oba psy chcemy wykastrować, nim znajdą nowe domu - wiadomo "rasowe" psy, nigdy w 100% nie odczytamy intencji innych ludzi.
Czy uważacie, że będzie w porządku zrobienie bazarków na leczenie i zabiegi dla tych bid?
Nie rozumiem skąd te wątpliwości. Oczywiście, że w porządku. Powiem więcej...........To my mamy obowiązek Tobie pomóc w ratowaniu tych bidusiów. To Ty uratowałaś maluchy z tego piekła, to Ty je leczysz, karmisz, opiekujesz się nimi. Reszta zaglądających tu Dogomaniaków nie jest tylko od podnoszenia wątku.
Czekamy na bazarek :lol: