Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Żabko, gratuluję. Co dwa psy to nie jeden, a co trzy to nie dwa. Wiem co piszę :evil_lol:. A dla Rodziców możemy też jakieś cudo do pokochania znaleźć ;)
  2. Ja też czekam i zaraz zyski z bazarku podliczę........:lol:
  3. Czekamy......... i Boryska pozdrawiamy
  4. Ale chyba i my musimy iść spać, bo rano nie będzie komu na spacerek z Boryskiem wyjść ;)
  5. Borysek już pewnie smacznie śpi, a tu tyle osób się o Niego martwi. W całym psim nieszczęściu ma Chłopak szczęście że ma nas.
  6. Bond, wstydź się ! Bierz przykład z Zuzi. Zawsze mówię, że kobitki to ta ineligentniejsza część świata. Zuzieńko, tak trzymaj! ;)
  7. Aniu, ale najpierw trzeba wykorzystać wszystkie szanse na leczenie. Amputacja to ostateczność.
  8. Alterku dzień dobry. Pokaż się przystojniaku.
  9. Zdecydowanie się z Wami zgadzam i nie było wciskania. Opisałam tylko fakt. Zawsze mówię, że nie każdy musi lubić i mieć zwierzę. Tylko jak ich nie lubi to niech chociaż nie krzywdzi. To moje motto.
  10. [quote name='Zmysł']Jak można nie chcieć Boryska?[/quote] Też tak uważam. Alr problem w tym, że facet nie chce wogóle psa. Nie rozumiem, jak można mieć dom z ogrodem i nie mieć psa........... to jakieś chore chyba ;). A może to ja jestem :crazyeye:?
  11. Biedny Misio dalej szuka swojego miejsca na Ziemi, gdzie będzie bezpieczny i kochany.
  12. Muszeczka śliczna sunia prosi o domek
  13. Alterek nadal prosi o domek
  14. Wczoraj oglądała Boryska młoda dziewczyna, która wraz z mężem przeprowadziła się do nowego domu. Nigdy nie mieli psa. Problem w tym, że mąż nie chce, ale może da się namówić............... zobaczymy.
  15. To śpijcie dobrze. Zasłużyłyście na odpoczynek.
  16. Alterku :loveu: ja już nie mam pojecia dlaczego jeszcze nikt Cię tu nie wypatrzył.
  17. [quote name='kakadu']podziwiamy, ale coz mozemy zrobic... w poniedzialek bede na rehabilitacji z moim frodziem na ksiazecej to powiesze zdjecie z numerem telefonu; moze ktos go dojrzy bidaka jednego...[/quote] Dziękujemy !!!!!
  18. [quote name='Bazyliah']Od wczoraj mam wątpliwości, czy to napisać, czy nie zostaniemy pożarte. Wzięłyśmy te psiny, bo podejrzewałyśmy, w jakich warunkach mieszkały, chcialyśmy je wyrwać od tej kobiety. Spodziewałyśmy się, że z psami będzie źle, a nawet jeszcze gorzej. Ale Bondowi trzeba zrobić badania, Zuzia musi mieć operację przepukliny, oba psy chcemy wykastrować, nim znajdą nowe domu - wiadomo "rasowe" psy, nigdy w 100% nie odczytamy intencji innych ludzi. Czy uważacie, że będzie w porządku zrobienie bazarków na leczenie i zabiegi dla tych bid? Nie rozumiem skąd te wątpliwości. Oczywiście, że w porządku. Powiem więcej...........To my mamy obowiązek Tobie pomóc w ratowaniu tych bidusiów. To Ty uratowałaś maluchy z tego piekła, to Ty je leczysz, karmisz, opiekujesz się nimi. Reszta zaglądających tu Dogomaniaków nie jest tylko od podnoszenia wątku. Czekamy na bazarek :lol:
  19. Dziewczyny, mnie już to nie grozi, ale mogę zbierać na imieniny :lol:
  20. Biedny Misio, a ja myślałam, że już zostanie u Państwa, którzy go uratowali.
  21. Podziwiamy pięknego Boryska, podziwiamy i domku nadal szukamy.
  22. [quote name='desideratum']Też w Poznaniu.. ale w innym.. domu... Bo ja, to trochę jak tutejsze bidy... ciągle sie tułam..[/quote] Jak potrzebujesz dobrą wetkę w Poznaniu to skontaktuj się na pw z Hakitą. Wiem, że Ona ma swoją bardzo dobrą. Wzięła kiedyś od nas na DT kotka trzyłapka i ta wetka bardzo mu pomogła. Chłopak ma już DS i jest super facet ;). A Hakita to wspaniała, ciepła i pomocna osoba. Miałam przyjemność poznać Ją i wiem co piszę.
  23. Pani Agnieszce bardzo dziękujemy :Rose:
×
×
  • Create New...