Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Tak, to prawda, że z adopcją w ten sposób bedzie coraz gorzej :-(. A p. Ewa ma przenieść się tylko w to nowe miejsce? kiedy to ma być?
  2. [quote name='Zmysł']tymczas bezpłatny, więc może dlatego?[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. Czy to pewne że u tego rudaska to już martwica? On jest taki piękny i podobny do mojego trzyłapka Karolka.
  4. [quote name='tomcug']To strach się bać :evil_lol: :diabloti:[/quote] Trafnie ujęte. Jakbyś mnie znała od wielu lat :evil_lol::diabloti: Ogłoszonka w Mareczkach powieszone. Na jutro zostało jeszcze kilka. Bazyliah :loveu:, dziękuję.
  5. I ja też mam daleko........:-( Tweety, na która biedę najbardziej potrzebna kaska. :loveu: Bazyliah wystawi bazarek. Tylko nie wiem która dziura największa.
  6. [quote name='beka']Zmysł a u kogo ona jest na tymczasie? Kto się tak nad nia znęca??????????????[/quote] Dobre pytanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='EVA2406']Tu zagląda taki jeden Wujek, który wszystko umie ;), ale już wstyd mi prosić........ :oops:[/quote] Powinnam się już sama nauczyć, ale ................ ten nieustanny brak czasu.
  8. [quote name='tomcug'] Musimy być jednak realistami, bo inaczej to my zaczniemy szukać domków.[/quote] Noooooo, coś w tym jest..........ja już kilka ostrzeżeń dostałam, ale co tam chałupka jest moja.............:evil_lol:
  9. [quote name='tomcug']Wielki poczciwina nie cieszy się wielkim zainteresowaniem, niestety. :-([/quote] Aż dziwi mnie dlaczego, przecież to taki piękny, dostojny pies. Naprawdę nie kłopotliwy, nie szczekliwy i wogóle super przystojny facet :evil_lol:
  10. Tu zagląda taki jeden Wujek, który wszystko umie ;), ale już wstyd mi prosić........ :oops:
  11. A Alterek nadal szuka domku i ...............pieniążków :oops:
  12. [quote name='Bazyliah']Zielonka, Marki, czasami W-wa Ochota. Jutro nie ma korkow - moge podrzucic.[/quote] Marki ! Zielonka też może być.
  13. [quote name='Kora']Naszykowalam paczke z roznymi bibelotami, tylko kto by ja odebral nawet gdzies z okolic Metra:roll:.[/quote] Jakie godziny Ci pasują? Czy może być Pl. Bankowy lub Dw. Gdański?
  14. A Misio pewnie wygrzewa się na słoneczku :lol:
  15. A w jakich rejonach mozna Cię spotkać?
  16. Mam kilka fantów na bazarek. Mogę wysłać zdjecia na maila. Kto wystawi, bo ja ..............:oops:
  17. Borys jest taki spokojny a jego oczy są przepełnione smutkiem. On bardzo prosi o domek.
  18. [quote name='beka']A moze jakies wypieki porobic i sprzedawać na stoisku??[/quote] Jak się jakiś sanepid nie przyczepi to dobry pomysł. Tylko trzeba zrobić coś takiego co w razie upału się nie " rozjedzie ". Ja już znalazłam trochę fantów :lol:
  19. Jak rozmawiałam z p. Ewą ostatnio - ok. tydzień temu powiedziała, że zawiadomi mnie jak złapie Rudasia. Nadal cisza.......... Wczoraj rozmawiałam z Iczing. Ma w przyszłym tygodniu coś wiedzieć........ zobaczymy.
  20. Zmysł, nie masz tego zdjęcia w większej rozdzielczości? Ustawiłabym sobie jako tapetę na pulpicie.[/quote] Świetny pomysł. Ja też poproszę :lol:. Kciuki za domek :thumbs::thumbs::thumbs:
  21. [quote name='Margo05']Eva, same Boryski w podpisie masz :eviltong:[/quote] Tak wyszło. Nie szukałam specjalnie ;). Tylko jeden malutki koteczek a drugi olbrzymie ale, bardzo kochane psisko.
×
×
  • Create New...