[quote name='tomcug']To strach się bać :evil_lol: :diabloti:[/quote]
Trafnie ujęte. Jakbyś mnie znała od wielu lat :evil_lol::diabloti:
Ogłoszonka w Mareczkach powieszone. Na jutro zostało jeszcze kilka.
Bazyliah :loveu:, dziękuję.
I ja też mam daleko........:-(
Tweety, na która biedę najbardziej potrzebna kaska. :loveu: Bazyliah wystawi bazarek. Tylko nie wiem która dziura największa.
[quote name='EVA2406']Tu zagląda taki jeden Wujek, który wszystko umie ;), ale już wstyd mi prosić........ :oops:[/quote]
Powinnam się już sama nauczyć, ale ................ ten nieustanny brak czasu.
[quote name='tomcug'] Musimy być jednak realistami, bo inaczej to my zaczniemy szukać domków.[/quote]
Noooooo, coś w tym jest..........ja już kilka ostrzeżeń dostałam, ale co tam chałupka jest moja.............:evil_lol:
[quote name='tomcug']Wielki poczciwina nie cieszy się wielkim zainteresowaniem, niestety. :-([/quote]
Aż dziwi mnie dlaczego, przecież to taki piękny, dostojny pies. Naprawdę nie kłopotliwy, nie szczekliwy i wogóle super przystojny facet :evil_lol:
[quote name='Kora']Naszykowalam paczke z roznymi bibelotami, tylko kto by ja odebral nawet gdzies z okolic Metra:roll:.[/quote]
Jakie godziny Ci pasują?
Czy może być Pl. Bankowy lub Dw. Gdański?
[quote name='beka']A moze jakies wypieki porobic i sprzedawać na stoisku??[/quote]
Jak się jakiś sanepid nie przyczepi to dobry pomysł. Tylko trzeba zrobić coś takiego co w razie upału się nie " rozjedzie ".
Ja już znalazłam trochę fantów :lol:
Jak rozmawiałam z p. Ewą ostatnio - ok. tydzień temu powiedziała, że zawiadomi mnie jak złapie Rudasia. Nadal cisza..........
Wczoraj rozmawiałam z Iczing. Ma w przyszłym tygodniu coś wiedzieć........ zobaczymy.
Zmysł, nie masz tego zdjęcia w większej rozdzielczości? Ustawiłabym sobie jako tapetę na pulpicie.[/quote]
Świetny pomysł. Ja też poproszę :lol:.
Kciuki za domek :thumbs::thumbs::thumbs:
[quote name='Margo05']Eva, same Boryski w podpisie masz :eviltong:[/quote]
Tak wyszło. Nie szukałam specjalnie ;). Tylko jeden malutki koteczek
a drugi olbrzymie ale, bardzo kochane psisko.