Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Misio będzie miał swoje pieniążki ;). A kieszonkę ma, żeby kaskę schować :evil_lol:
  2. Qrcze, chyba zabiłabym takich gnoi własnymi rękami :mad::mad::mad: Nie wyobrażam sobie, abym spokojnie mogła przechodzić koło takich oprawców :angryy::angryy::angryy: Biedne kiciusie :-( :-(:-(
  3. Ja też serdecznie gratuluję :loveu:
  4. [quote name='tomcug']Wystawić go ponownie? Myślę, że tak, trzeba próbować, prawda?[/quote] Tomcug :loveu:, tak
  5. [quote name='Zmysł']Tak nieprzyjemna cisza[/quote] Pomyślałam, że można jeszcze Alterka ogłosić w mojej zaprzyjażnionej lecznicy wet na stronie i powiesić tam też papierowe ogłoszenie. Jeśli dostanę na maila coś takiego opracowanego ze zdjęciem,to wrzucę informatykowi obsługującemu stronę wetki, a papierowe podjadę i powieszę.
  6. Czyli zarówno do kotów jak i do psów Dyzio ma stosunek przyjacielski ?
  7. Nadal sugeruję dobre strzyżenie i nowe zdjęcia :evil_lol:
  8. [quote name='Zmysł']Dobro czasem zwycięża[/quote] I w tym przypadku niech tak się stanie :thumbs::thumbs:
  9. Zdecydowanie musisz nadrobić :evil_lol:. Do mnie jeszcze więcej Ci brakuje................łącznie domowników na dwóch, trzech i czterech łapach jest: [B][SIZE=5][COLOR=magenta]13[/COLOR][/SIZE][/B] [B][/B]
  10. A Borysek śpi i o dobrym domku śni........
  11. Ja też przyłączam się do podziękowań za uratowanie Babuni. Cieszę się, Tweety, że już jesteś, choć w kucki ;). Uważaj na siebie i nie przemęcz za mocno na początek. Umiar wskazany.
  12. Misiu, bardzo chciałabym żeby ułożyły się dobrze Twoje stosunki z rezydentami i żebyś już został w tym domku :thumbs:
  13. I jak po przeczytaniu takiego wątku kochać ludzi............:shake::-(
  14. [quote name='jagienka42']ja przy niej schudlam juz 3 kg:evil_lol: moze bedziemy ja reklamowac jako zdrowy i ekologiczny sposob na odchudzanie:diabloti:[/quote] Muszę się zastanowić nad tą propozycją............:evil_lol: A ja myślałam, że tylko moje koty uwielbiają skakać na plecy i " robić za srebrnego lisa" ;)
  15. [quote name='Zmysł']No to może lepiej[/quote] Pewnie, że lepiej teraz niż wziąć i oddawać. Ale ogólnie szkoda, że dom z ogrodem i bez psa..........:razz:
  16. [quote name='Ulka18']Zeby sie udalo, zeby dzwonilo mnostwo ludzi po programie i zeby Alterek znalazl dom :kciuki:[/quote] najlepszy dom :thumbs:
  17. [quote name='Zmysł']Misiaczek przypomina o sobie z rana[/quote] i po południu też.
  18. Ma kłopoty. Jestem z Nią w stałym kontakcie. Poza tym cały czas jakieś biedy potrzebujące pomocy, a Ona ma tylko dwie ręce i jedną głowę. Szkoda, że nie jest bliżej............... pomoglibyśmy, prawda? ;)
  19. Takiemu to dobrze, a my nie możemy spać, bo się o niego martwimy.
  20. To niech Alterek zacznie ćwiczyć już glos, żeby dobrze wypadł w radio :evil_lol:
  21. Ci młodzi o których pisałam wcześniej, tak jak myslałam, nie wezmą Boryska. Pan nie wyraził zgody :angryy:
  22. Niestety :-(. P. Ewa nie odzywa się, Iczing też nie.........
×
×
  • Create New...