Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Alterek dorośleje............i bardzo szuka swojego miejsca już na zawsze.
  2. Tomcug,:Rose::Rose::Rose:
  3. [quote name='Zmysł']To ten. Właśnie się zastanawia: "Chyba sama tego nie zje?" [IMG]http://images33.fotosik.pl/194/55fbb90fecd3d97bmed.jpg[/IMG][/quote] W razie co pomocnik czeka............:evil_lol:
  4. [quote name='tomcug']Borysku, mam problem z załadowaniem zdjęć na Allegro (kiepskie łącze radiowe :mad:), ale jak obiecałam, że wystawię to masz to jak w banku :cool3:.[/quote] Dzięki Cioteczko :loveu:
  5. [quote name='Zmysł']Selenga, wielkie dzięki:loveu:[/quote] Selenga, też pięknie dziękuję :lol:
  6. [quote name='Zmysł']Czy to oznacza, że Cioteczka Bazyliah odwiedziła Boryska?[/quote] Tylko cioteczka EVA odwiedziła Boryska ;)
  7. [quote name='Zmysł']Bardzo dziękuję. A czy na ostatnim zdjęciu zgadniesz, który to Boluś?[/quote] Ten po prawej stronie???????
  8. Dlaczego jeszcze nikt nie wypatrzył takiego pięknego psiaka?
  9. [quote name='tomcug']Borysku, ciocia tomcug dzisiaj po południu wrzuci cię na allegro! I będzie mocno trzymać kciuki![/quote] Dziękujemy :loveu: Cioteczko bardzo.
  10. [quote name='Zmysł']Mogę wrzucić, tylko mi podajcie[/quote] Teresa 667910663
  11. Jak to biedactwo musi bardzo cierpieć.........:-(
  12. Ja poproszę po trochę jednych i drugich. Powieszę u nas w Markach i na Zaciszu.
  13. Tomcug - wiem o co Ci chodziło. Ja też mam dużą sunię i wiem, że jej ukochane miejsce to tapczan. Owszem jak jest ktoś na ogródku to i ona też, ale jak my w domu to i pies pokojowy :evil_lol:. Bazyliah :loveu:, bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.
  14. Jak patrzę na Boryska to myślę :siła spokoju. Dom z ogrodem moze byc. Byle nie wyłącznie ogród, bo przebywanie w domku bardzo mu pasuje :evil_lol:. Grzecznie się rozciąga i smacznie zasypia.
  15. [quote name='anouk92']Fajnie że się rozkręca - dziękujemy wszystkim:loveu:[/quote] Aniu, nie możemy dać plamy ;). A przede wszystkim to pomoc dla potrzebujących :loveu: zwierzaczków.
  16. [quote name='Zmysł']Czyli to jest Borysek?[/quote] Tak, taki malutki, na oko ok.40 -50 kg. Borysek :evil_lol:
  17. [quote name='tomcug']Szkoda, ze to nie wakacje, bo przyjechałabym na pewno. Pożyjemy, zobaczymy...:cool3:[/quote] Ale to sobota. Gdybyś się zdecydowała zapraszam nawet z noclegiem.
  18. Dziecko tej pani ma 13 lat. pies jest przyjazny. Do innych psów na ulicy nie rzuca się, nawet jak mały ratlerek go obszczekuje ( sama to widziałam), patrzy tylko uważnie. Natomiast nie pasuje mu konkurencja w domu. Jeśli chodzi o koty bałyśmy się testować, bo gdyby coś to nie dałybyśmy rady utrzymać tego " malucha". Borysek jest młody. Myślę, że ma max. 2 lata. Po dokładniejszym obejrzeniu okazuje się, że pies ma zaniedbaną skórę ( plamy i miejsca podpuchnięte). Skórę na jąderkach miał popękaną ( bolesną). Po posmarowaniu tłustym dermosanem jest już poprawa.
  19. [quote name='anouk92']ale też nie bardzo zniszczone.[/quote] No to wiadomo
  20. Nówki czy również takie bez opakowania?
  21. Jeszcze bezdomny, ale już nie bezimienny - BORYS bardzo pięknie prosi o domek. Chce kochać i być kochany.
  22. Śliczny, słodki szczeniaczek :loveu:
  23. Oczywiście, jak tylko na coś się przydam,to zgłaszam się do pomocy. Fantów poszukam. Rozumiem, że chodzi tu o jakieś drobne przedmioty ozdobne, maskotki itp. Czy muszą to być nówki w opakowaniach?
  24. [quote name='Zmysł']w tym przypadku to chyba nie. tak czuję niestety[/quote] I chyba masz racje, bo obejrzała psiaka przed chwilą listonoszka, obsługujaca tę stronę Marek i powiedziała, że takiego psa u nikogo nie widziała :shake:. A takiego psa trudno nie zauważyć.
×
×
  • Create New...