Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='eloise']ja bym chętnie przygarnęła wszystkie 3-łapki! :)[/quote] Zapomniałam dodać, że chętnie bym wzięła psiaka, ale dom jest okrutnie zapsiony , a jeszcze bardziej zakocony.
  2. [quote name='eloise']ja bym chętnie przygarnęła wszystkie 3-łapki! :)[/quote] Ja też. Mam kota trzyłapka i jest to super facet :evil_lol:. Tak jak inne moje koty skacze, bawi sie, wskakuje na szafki kuchenne i nawet na ogródku stara się wspinać po drzewach ( nie ma przedniej łapki). Trzyłapki to naprawdę nie wymagające żadnych dodatkowych obowiązków footerka. A miłości i wdzięczności dają tak duuuuuuuuuuuużoooooooo.
  3. Qrcze dochodzą złe słuchy o przytulisku ( wątek podany powyżej przez mtf Zalesie).
  4. On zawsze przychodził , a nawt przybiegał, na wołanie lub gwizd. I przecież już po śmierci Mc. Gaywerka p. Ewa mówiła, że Rudasio nie ucieka, choć chodzi luzem po terenie. Co sie nagle stało?:-(
  5. [quote name='kiwi']ok 9 powinnismy byc przy granicy krakowa, nie wiem ile nam zajmie dojechanie ale kierowca podobno ma ciezka noge ;)[/quote] Ostrożnie z tą " ciężką nogą" ;). W ub. piątek na tej trasie kosztowało to znajomego 400 zeta i 10 punktów :evil_lol:
  6. W ten sposób to go nigdy nie złapią. Przecież p. Ewa ma kogoś do odławiania. Dlaczego nic w tym kierunku nie zrobi? Ktoś wreszcie psa zabije.....:-(.
  7. Jamniorku biedny, wytrzymaj, proszę :-(
  8. Tylko gdzie w tych procedurach dobro psa? :-(
  9. Dzięki. Bardzo mi zależy na tym żeby udało się zresocjalizować tego psa.
  10. [quote name='Neigh']Ale to nie o to chodzi. Ja widziałam różne schrony.......ale jak mi dogo drogie w życiu nie widziałam takiego, co w środku nocy wpuszcza wolontariuszy i wydaje psa........ No cóż.......moze się mylę.[/quote] Niestety, chyba się nie :shake: mylisz Neigh :-(
  11. Lamio, czy rozmawiałaś z p. Ewą? Mnie powiedziała, że Rudasiek żeni się na wsi i pewnie nocami przychodzi zje i idzie dalej. Ale będą się starali go złapać.......:shake:
  12. Kto pomoże biednemu jamnisiowi?
  13. Czy nikt nie może wziąć tego pięknoty na tymczas? On potrzebuje pomocy weta na już ! Na leczenie choć trochę dołożę.
  14. Boluś :loveu:, wreszcie doczekaliśmy się tej cudnej wiadomości :lol::laola:.
  15. Czekamy, czekamy.......chociaż i u nas też się dzieje........
  16. Rudasio podobno uciekł ??????????? :-(:-(:-( Przepraszam, ale nie wierzę.......:shake::shake::shake:
  17. Dona, szczęściaro :lol:. Tak szybciutko Ci się udało :multi:. Bądź już zawsze szczęśliwa śliczna dziewczynko :lol:.
  18. Kciuko - łapki za Bolusia i za Donę :thumbs::thumbs::thumbs:, bo w kolejce.........Rudasiek.
  19. A co z domkiem dla Dony? Chodziły jakieś słuchy......... Jak Boluś?
  20. ...jejku, a było już tak dobrze...... Teraz mam też taki przypadek padaczki u kota koleżanki. Dostaje luminal.
  21. Cieszę się, że Boluś dobrze się czuje. Kciuki za Donę i Bolusiowe wyniki.
  22. Ciekawe co tam u Gumisia. Czy ktos coś wie?
  23. Też tak myślę, że on potrzebuje towarzysza, bo teraz też sobie znalazł kumpla. Tylko, że razem chodzą na polowania i to już fatalny nawyk.
  24. U mnie był ( jeszcze z Mc Gaywerem) w domu i na podwórzu. Zachowywał się bardzo dobrze. To po śmierci Mc Gaywera tak się zmienił.
×
×
  • Create New...