Dlatego, żeby nie zrobili Mu krzywdy. Choć wiesz jacy są ludzie......:-(. To jednak dość duży pies......boją się.
A poza tym teraz jak nie będzie już miejsca u Lamii.......co ja zrobię jak p. Ewa zawiadomi, że jest złapany i wykastrowany. Obiecałam jej dzisiaj, że bedzie miał tymczas......:shake:.
Nie mam juz siły mysleć, bo tak boli mnie głowa, że chyba zaraz pęknie.