Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. :loveu: Szczęśliwe "Szczęście"
  2. To chyba nas więcej co tak mają ;)
  3. Kubusiu piękny, super że masz domek, tylko dlaczego stoisz pod drzwiami.....
  4. Dlatego, żeby nie zrobili Mu krzywdy. Choć wiesz jacy są ludzie......:-(. To jednak dość duży pies......boją się. A poza tym teraz jak nie będzie już miejsca u Lamii.......co ja zrobię jak p. Ewa zawiadomi, że jest złapany i wykastrowany. Obiecałam jej dzisiaj, że bedzie miał tymczas......:shake:. Nie mam juz siły mysleć, bo tak boli mnie głowa, że chyba zaraz pęknie.
  5. Rozmawialam z p. Ewą. Rudasio nadal na wolności. Nie udalo się Go odłowić. Przychodzi codziennie na jedzenie. Na wsi ludzie są uprzedzeni, że to pies od p. Ewy i nadal pozostaje nam czekać........chyba, że ktoś ma lepszy pomysł.
  6. I nadal nie odbiera telefonów ode mnie. Może teraz ktoś z Was spróbuje i będzie miał więcej szczęścia ode mnie.
  7. Nie wiem co sie dzieje, ale od dwóch dni usiłuję się dodzwonić do p. Ewy i niestety nie odbiera ode mnie telefonu. Do tej pory nigdy tak nie było. Będę próbowała jeszcze jutro, ale bardzo sie martwię co z Rudasiem :-(
  8. [quote name='Zmysł']A gdzie jest ten wątek? Jeśli pytasz o wątek przytuliska to jest to : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9517853#post9517853
  9. Dzięki. Z bólem serca zaraz coś zlikwiduję.
  10. Cudna Dona trafiła na cudny domek. Oby zawsze już tak było.
  11. Dziewczyny, a Wy pewne jesteście o te niemieckie adopcje??? Ja bardzo sceptycznie na to patrzę. Wiem o przypadkach, że psy znikały w niewyjaśnionych okolicznościach. Najpierw były ochy i achy, bo psy wyjdą ze schronu, a potem......:-(
  12. Neigh, czy to przeciw wściekliźnie? Boisz się, żebyś komus krzywdy nie zrobiła.....
  13. A Zmysła nie ma ............... Alterku, gdzie się podział wujek?
  14. Czy ktoś umie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego tu taka cisza? :razz:
  15. Alterku, dlaczego u Ciebie tak cicho? Może już śpisz pięknoto? To mówię cichutko : dobranoc.
  16. Bardzo łagodnie te Krzyczki potraktowali. Szkoda,że nie pokazali jakie psy dziewczyny zabierają z tego piekła.
  17. Sama nie wiem co juz mam mysleć :-(. Podobno w poniedziałek ma być Rudasiek złapany i potem kastracja a póżniej............. Na watku przytuliska awanturuje się ............ wiesz kto, bo na bieżąco masz z nią konflikt. Ja nie wiem jak tam jest w tej chwili, ale było na jesieni w miarę dobrze. Na pewno nie są to drugie Krzyczki, co chce udowodnić.......... Rzeczywiście jest to miejsce bardzo złe dla kotów i o tym pisałam już w ub. roku. Są one w małych klatach :-(. Psy natomiast wyglądały dobrze i na pewno nie były głodne. Czekam do poniedziałku i mam nadzieję, że Lamia będzie w kontakcie z p. Ewą.
  18. Alterku, czy już się ktoś zakochał i postanowił Cię zabrać do domku ?
  19. Napiszcie pw gdzie to jest. Mam mały samochód i ewentualnie czas może znajdę...... zalezy od dnia. Mam boks, ale jeszcze nie :shake: dorobiłam się budy, więc DT ( nawet do wtorku) odpada.
  20. [quote name='Alicja']:cool2: [FONT=Arial][COLOR=red][B]pasuje [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jestem za , bo też wcześniej pomyślałam o Kiwi ;).
  21. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9491962#post9491962[/URL] Wiesz, bedę dopiero mogła ewentualnie pomyśleć, jak wyjaśni się sprawa z psiakiem z powyższego wątku. Sercem przygarnęłabym każdą biedę, ale siły i rachunek ekonomiczny........:shake: :shake: :shake:
  22. ...... i na pomyślne wiadomości, że jamnior już poza schroniskiem.
  23. Alterku, pokaż się ! Taki piekny szczeniorek i jeszcze nikt się nie zakochał?
×
×
  • Create New...