Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. ile jeszcze będzie tej psiej i kociej biedy...........:-(
  2. Też mnie zastanowiła ta kolejność postów............;)
  3. [quote name='Zmysł'] Na pewno będę robił bazarki, a jak ktoś chce mnie wspomóc to serdecznie zapraszam.[/quote] Obiecuję w miarę swoich ( skromnych :-( ) możliwości pomóc.
  4. Piękne, dostojne psisko. I znowu bieda............:shake:
  5. Słodka ruda. Jak można nie pokochać takiej pięknoty.
  6. kciuki za sukcesy w nauce psiego savoir vivre
  7. Neigh, to nie ten sam pies. Ty go podmieniłaś ?:evil_lol:
  8. To dobre wiadomości. Jeśli nawt łapka nie będzie całkiem sprawna to kochajacy domek to wswzystko wynagrodzi. A Państwo Misia, to widać cudowni ludzie. Dobrze, że nie oddali psa tylko szukają pomocy.
  9. Taki piękny Alterek i .........nadal bez własnego domku :shake:.
  10. Jest takie technikum w Warszawie. Chyba na ul. Kijowskiej. Jak będzie potrzebne to mogę sprawdzić. Ale nie przypuszczam, że po technikum można przeprowadzać sterylizacje.
  11. Alterku, gdzie ten Twój domek?
  12. [quote name='mtf zalesie']na watku tygrysa zalozonym przez neigh jest jakis szkoleniowiec platny 30 zl wliczajac dojazd /stawak chyba za godz.szkolenia[/quote] Chyba plus dojazd, ale to i tak dobra cena, bo poprzednia propozycja była 70 zł. za godzinę.
  13. A czy p. Ludmiła zgodzi się na psychoterapię psów w domu? Jeśli tak to lepiej żeby Misio mógł tam już zostać.
  14. Może ktoś zrobi banerek i ogłoszenia?
  15. Misio, biedny po tylu przejściach i dalej bez domku.......:-(. Kto może pomóc?
  16. Może wreszcie będzie domek dla ślicznego Alterka.......
  17. Kto sprawi żeby Alterek święta spędził już we własnym domku ?
  18. Duecik - sama słodycz :loveu:. Mam dom psio - koci, albo odwrotnie, bo tych drugich więcej ( w sztukach, bo na wagę to chyba równo :evil_lol:) . Niestety juz nie mogę mieć więcej.........:shake:. Moi sąsiedzi kiedyś chcieli psa i jak znaleźli odpowiedniego to właściciel poinformował, że proszę może go sprzedać, ale tylko łącznie z kotem, bo razem się od małego chowali i nie mogą być rozdzieleni. I tak sąsiedzi nabyli dwupak :evil_lol:. Może i w tym wypadku tak się stanie........
  19. No to kciuki za dobre efekty edukacji ;)
  20. Tak, dziwnie to wygląda.........:-(. Nie mogę się po tej informacji dojść do siebie. Dzisiaj rozmawiałam ze Zmysłem. Czekamy do wtorku. Ja jutro jeszcze będę dzwoniła do p. Ewy. Mogę tam jechać, tylko jak Rudasia tam nie ma to co to da........ Nie bardzo chcę wierzyć w tę kastrację........ Maila dostałam. Postaram sie jutro odpisać, sorry :oops:.
  21. http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2980 Dzisiaj dowiedziałam się od p. Ewy, że Rudasio jest już wykastrowany i znowu uciekł.......:-(. Nie :shake: bardzo chce mi się w to wierzyć, bo był ponoć po zabiegu w domu. A p. Ewa była ze mną umówiona tak, że jak tylko Rudasio będzie złapany to do mnie zadzwoni....... Nie wiem co mam teraz zrobić........
  22. Jak to możliwe, że takiego pięknego, młodego piesia jeszcze nikt nie wypatrzył? Alterku, pokaż się.
  23. Przed chwilą rozmawiałam z p. Ewą, ale bardzo krótko, bo z trzema psami była u weta. Powiedziała tylko, że jeśli chodzi o Rudasia jest b/z tzn. dalej na wsi :shake:.
×
×
  • Create New...