Duecik - sama słodycz :loveu:. Mam dom psio - koci, albo odwrotnie, bo tych drugich więcej ( w sztukach, bo na wagę to chyba równo :evil_lol:) .
Niestety juz nie mogę mieć więcej.........:shake:.
Moi sąsiedzi kiedyś chcieli psa i jak znaleźli odpowiedniego to właściciel poinformował, że proszę może go sprzedać, ale tylko łącznie z kotem, bo razem się od małego chowali i nie mogą być rozdzieleni. I tak sąsiedzi nabyli dwupak :evil_lol:.
Może i w tym wypadku tak się stanie........