Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Ale masz piękny banerek z motylkiem ;)
  2. Tweety, nieustająco zdrówka :loveu:. Dobrze, że jest ta radna, która obiecuje pomoc. Oby dotrzymała słowa.
  3. [quote name='Zmysł']P.Joanna z Fundacji Maja stara się ogłaszać, gdzie może. Możliwe, że Alterek bedzie w radio w audycji doktor Sumińskiej[/quote] Pięknie dziękujemy :lol:. Szkoda tylko, że pięknota nie będzie mógł się pokazać. Czy to ta audycja w sobotę o 10 rano, którą prowadzi p. Nazarewicz?
  4. Chart - pies do ogrodu ????????:crazyeye: Chyba sie facet z głupim na głowę zamienił...........:evil_lol:
  5. A co w sytuacji gdy domek się nie znajdzie w najbliższym czasie?
  6. Borysek dalej szuka domku.
  7. Myślę Agato, że to wygodnictwo i brak myślenia o tym jak poprawić los znajdujących się tam zwierząt.
  8. Te wspólne spacery to super pomysł. Z czasem pewnie psinki muszą się doszczekać :evil_lol:
  9. To może być pomysł. Lepiej pomóc Jej i niech psinka zostanie już. Przecież utrzymanie Muszki nie bedzie takie drogie. Nawet jak kilka osób po 10 zł. zbierze to będzie dobrze. Jak Pani wyrazi zgodę to ja pomogę.
  10. I cioteczka EVA też o Tobie nie zapomina
  11. No, cóż z andą tak bywa..........;)
  12. [quote name='tomcug']Tak też pomyślałam - dodać potem foteczki na Allegro. Byłoby widać całą jej urodę, bo niestety dużo ludzi zwraca na to uwagę.[/quote] Tak, to prawda, że wiele osób ocenia drugą istotę według przysłowia: jak cię widzą, tak cię piszą.
  13. Borysku, śpij dobrze, bo sen to zdrowie.
  14. Niestety, anda chyba zawiodła Boryska. Obiecała zabrać Go jutro, a właściwie już dzisiaj, do telewizji i nie odezwała się. Przykro Boryskowi, Teresie i mnie........
  15. Moja Nusia nie lubi kości z wapniem, po gotowanych cielęcych wymiotuje i nic z tym nie mogę zrobić. Spróbuję tych podanych specyfików powyżej. Dziękuję.
  16. Taka słodka psinka. Uwielbiam takie maluchy :loveu:
  17. Tylko jak wolontariusz ma kontakt z psem to można więcej powiedzieć o charakterze, zachowaniu i reakcjach psa. To jednak dla potencjalnego domku ważne informacje.
  18. A może zdarzy się cud z łapką i z domkiem.
  19. A może Muszkę ostrzyc na sznaucera i wtedy będzie jeszcze większa pięknota ;)
  20. Tweety, wyraż zgodę na operację pod warunkiem, że mają agregat. Nie no żartuję, muszą mieć ;). A tak poważnie to wyrzucaj szybko co Ci niepotrzebne i wracaj do tych biedaków i oczywiście do nas. Podliczyłam mój bazarek, jest ponad 100 zeta. Jak zbiorę wszystko to razem przeleję. Trzymaj się, będzie dobrze. Proszę o przekazywanie wiadomości nie tylko o kocinkach, ale i o sobie.
  21. Kleszcze w tym roku są straszne. Moja kicia Tina, choć zabezpieczona przeciwkleszczowo, też już dwa razy złapała. Będę musiała zrobić kici badania krwi. Trzymaj się Czarnuszku.
  22. Pamiętam, pamiętam o charcikach, ale dwa dni kosmicznego bólu głowy to ponad moje siły. Co do ząbków to chętnie posłucham Waszych sposobów, bo moja Nusia też ma ten problem. Miała czyszczone w ub. roku podczas operacji, ale znowu zbiera się kamień. Tabletki chlorofilowe nie pomagają.
×
×
  • Create New...